• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport

Unia Tarnów - Zdunek Wybrzeże Gdańsk 37:53. Krystian Pieszczek złamał rękę

Rafał Sumowski
4 października 2020 (artykuł sprzed 3 lat) 
aktualizacja: godz. 19:26 (4 października 2020)

Energa Wybrzeże - żużel

Rasmus Jensen (kask czerwony) i Kacper Gomólski (niebieski) poprowadzili Wybrzeże do nieoczekiwanej wygranej w Tarnowie. Rasmus Jensen (kask czerwony) i Kacper Gomólski (niebieski) poprowadzili Wybrzeże do nieoczekiwanej wygranej w Tarnowie.

Żużlowcy Zdunek Wybrzeża Gdańsk wygrali na wyjeździe z Unią Tarnów 53:37 w ostatnim meczu sezonu i zdobyli punkt bonusowy. Dzięki temu nadal mają szansę na 4. miejsce w eWinner 1. Lidze Żużlowej. Stanie się tak jeśli 10 października Ostrovia nie wygra na wyjeździe z Polonią Bydgoszcz. W innym przypadku gdańszczanie skończą na 5. miejscu. Pechowo sezon skończył Krystian Pieszczek, który w trakcie niedzielnego meczu trafił do szpitala. Badania wykazały złamanie ręki.9. Artur Mroczka 9+1 (0,3,2,1*,3)
10. Daniel Kaczmarek 7+2 (2,3,1*,1*,0)
11. Ernest Koza 1 (1,0,-,-)
12. Kim Nilsson 7 (t,w,2,2,2,1)
13. Peter Ljung 6 (2,1,1,2,0)
14. Przemysław Konieczny 1 (1,u,0)
15. Mateusz Cierniak 6 (0,3,3,w)
16. Michał Gruchalski
Sędziowie: Sokołowski (Ostrów Wlkp.)
Składy
1. Krystian Pieszczek 2+1 (2*,w,-,-)
2. Rasmus Jensen 14 (3,2,3,3,3)
3. Jacob Thorssell 9+1 (3,2,3,0,1*)
4. Kacper Gomólski 11+3 (3,1*,2*,3,2*)
5. Peter Kildemand 9 (1,t,3,3,2)
6. Karol Żupiński 4 (0,1,2,1)
7. Alan Szczotka 4 (2,1,1)
8. Robert Chmiel 0 (0,0


Aktualizacja, godz. 19:26
Krystian Pieszczek opuścił już tarnowski szpital. Potwierdziła się wstępna diagnoza. Zawodnik Wybrzeża skończył sezon ze złamaniem lewej ręki.Kibice oceniają


Relacja LIVE

W pierwszym meczu w Gdańsku Unia Tarnów wygrała 46:44.

Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Unia Tarnów 44:46.Relacja, zdjęciaAby zdobyć punkt bonusowy, Wybrzeże musi wygrać przynajmniej różnicą 3 pkt. Wynik dzisiejszego spotkania będzie miał znaczenie w kontekście pozycji, którą gdańszczanie zajmą na koniec sezonu -od 4 do 6.

Zdunek Wybrzeże Gdańsk - warianty na koniec sezonu

Równolegle prowadzimy relację z meczu piłkarskiej I ligi Odra Opole - Arka Gdynia. Do przerwy 0:0.

Odra Opole - Arka Gdynia. Relacja LIVE

ważne zdarzenie
Lokomotiv Daugavpils wygrał u siebie z Orłem Łódź 47:43. Ponieważ Łotysze nie zdobyli punktu bonusowego za dwumecz, żegnają się z I ligą niezależnie od wyniku Polonii Bydgoszcz. To jedyny spadkowicz, gdyż w tym sezonie nie ma spotkań barażowych. Awans do I ligi uzyskały dziś natomiast Wilki Krosno.
start wyścigu
I
W biegu wystartują:
  Kim Nilsson,
  Krystian Pieszczek,
  Ernest Koza,
  Jacob Thorssell.
ważne zdarzenie
I
Wyścig przerwany - nierówny start. Ruszył się Nilsson. Sędzia przerwał wyścig, choć tarnowianie stracili na tym manewrze. Wybrzeże jechało na 5:1. Powtórki wykazały jednak, że Nilsson musnął taśmę! Szwed zostaje wykluczony z powtórki a za niego zgodnie z regulaminem pojedzie junior - konkretnie Cierniak. Drgnął na starcie także Thorssell i otrzymał ostrzeżenie. Kolejne będzie oznaczało wykluczenie.
bieg 5:1
I
[1:5] Wynik biegu: 1:5. Kolejność: Jacob Thorssell (3 pkt), Krystian (2 pkt), Ernest Koza (1 pkt), Mateusz Cierniak (0 pkt).

Świetny start gdańszczan i podwójne zwycięstwo na otwarcie meczu.
start wyścigu
II
W biegu wystartują:
  Alan Szczotka,
  Przemysław Konieczny,
  Karol Żupiński,
  Mateusz Cierniak.
bieg 4:2
II
[5:7] Wynik biegu: 4:2. Kolejność: Mateusz Cierniak (3 pkt), Alan Szczotka (2 pkt), Przemysław Konieczny (1 pkt), Karol Żupiński (0 pkt).

Dobry start Cierniaka, ale pod łokieć wszedł mu w łuku Szczotka. Niestety, nie przypilnował krawężnika i tarnowianin z łatwością odbił pozycję, a następnie wygrał z ogromną przewagą. Daleko na końcu Żupiński.
start wyścigu
III
W biegu wystartują:
  Peter Kildemand,
  Peter Ljung,
  Rasmus Jensen,
  Artur Mroczka.
bieg 4:2
III
[7:11] Wynik biegu: 2:4. Kolejność: Rasmus Jensen (3 pkt), Peter Ljung (2 pkt), Peter Kildemand (1 pkt), Artur Mroczka (0 pkt).

Znakomicie z czwartego toru pod płotem zaatakował Jensen i zostawił wszystkich z tyłu już na wyjściu z łuku. Kildemand przez chwilę powalczył z Ljungiem, ale ostatecznie musiał bronić się przed Mroczką. Znakomity wyścig Jensena w jego pierwszym starcie po przedłużeniu umowy z Wybrzeżem na kolejny sezon.
start wyścigu
IV
W biegu wystartują:
  Przemysław Konieczny,
  Kacper Gomólski,
  Daniel Kaczmarek,
  Karol Żupiński.
bieg 4:2
IV
[9:15] Wynik biegu: 2:4. Kolejność: Kacper Gomólski (3 pkt), Daniel Kaczmarek (2 pkt), Karol Żupiński (1 pkt), Przemysław Konieczny (u3/0 pkt).

Świetnie ze startu Gomólski, który wygrał z ogromną przewagą. Żupiński chwilę powalczył z Koniecznym, ale na trzecim okrążeniu jechał już daleko za nim. Na ostatnim Konieczny upadł jednak nieatakowany, na czym skorzystał gdańszczanin.
Przerwa na równanie toru.
start wyścigu
V
W biegu wystartują:
  Kacper Gomólski,
  Artur Mroczka,
  Jacob Thorssell,
  Ernest Koza.
bieg 3:3
V
[12:18] Wynik biegu: 3:3. Kolejność: Artur Mroczka (3 pkt), Jacob Thorssell (2 pkt), Kacper Gomólski (1 pkt), Ernest Koza (0 pkt).

Thorssell wygrał start, ale na wyjściu z łuku po zewnętrznej minął go Mroczka. W pogoń za Szwedem rzucił się również Koza, ale sam miał "na plecach" Gomólskiego. "Ginger" nie odpuścił i na samej mecie wyprzedził rywala! Kapitalny wyścig.
start wyścigu
VI
W biegu wystartują:
  Peter Ljung,
  Krystian Pieszczek,
  Mateusz Cierniak,
  Rasmus Jensen.
ważne zdarzenie
VI
Wyścig przerwany. Nierówny start. Idealnie "wstrzelił" się Jensen i wydaje się, że zrobił to regulaminowo. Jeśli sędzia ma jednak kogoś ukarać, aby wytłumaczyć decyzję o przerwaniu wyścigu to tylko Duńczyka.
6'
Ostrzeżenie dla Jensena. Kontrowersyjne, bo wydaje się, że "Rasser" puścił sprzęgło idealnie z zamkiem maszyny startowej.
kontuzja
VI
Wyścig przerwany. Znakomicie ze startu Pieszczek, który "założył" rywali wszystkich z trzeciego pola. Gdańszczanina pociągnęło jednak na przyczepnym fragmencie toru i pojechał prosto w bandę. Szczęśliwie zdołał zeskoczyć z motocykla. Jest wykluczony z powtórki.

Wychowanek Wybrzeża siedzi na torze i wygląda na to, że uskarża się na ból ręki. Wyjechała do niego karetka. Zawodnik został zabrany do szpitala na szczegółowe badania z podejrzeniem złamania ręki.
bieg 4:2
VI
[16:20] Wynik biegu: 4:2. Kolejność: Mateusz Cierniak (3 pkt), Rasmus Jensen (2 pkt), Peter Ljung (1 pkt), Krystian Pieszczek (w/0 pkt).

Jensen wygrał start, ale znakomicie po zewnętrznej napędził się Cierniak i jeszcze na pierwszym okrążeniu minął gdańskiego Duńczyka. Daleko za nimi na metę wjechał Ljung.
start wyścigu
VII
W biegu wystartują:
  Peter Kildemand,
  Kim Nilsson,
  Alan Szczotka,
  Daniel Kaczmarek.
ważne zdarzenie
VII
Wyścig przerwany. W taśmę wjechali Nillson i Kildemand. Sędzia analizuje kto zrobił to pierwszy.
ważne zdarzenie
VII
Kildemand wykluczony za taśmę, Nilsson za drugie ostrzeżenie. Za Kildemanda w powtórce pojedzie Żupiński.
bieg 3:3
VII
[19:23] Wynik biegu: 3:3. Kolejność: Daniel Kaczmarek (3 pkt), Karol Żupiński (2 pkt), Alan Szczotka (1 pkt).

Kaczmarek uciekł ze startu i nie dał szans gdańszczanom.
Przerwa na równanie toru.
start wyścigu
VIII
W biegu wystartują:
  Jacob Thorssell,
  Peter Ljung,
  Kacper Gomólski,
  Przemysław Konieczny.
bieg 5:1
VIII
[20:28] Wynik biegu: 1:5. Kolejność: Jacob Thorssell (3 pkt), Kacper Gomólski (2 pkt), Peter Ljung (1 pkt), Przemysław Konieczny (0 pkt).

Znakomity start gdańszczan. Thorssell i Gomólski spokojnie dowieźli podwójne prowadzenie. Świetna praca Szweda, który zamknął Ljunga na wejściu w pierwszy łuk. Dobra współpraca zawodników Wybrzeża. Wjechali na metę niemal równocześnie. Dopiero po kilku powtórkach sędzia przyznał 3 pkt Thorssellowi, który zwolnił przed metą.
start wyścigu
IX
W biegu wystartują:
  Daniel Kaczmarek,
  Rasmus Jensen,
  Kim Nilsson,
  Robert Chmiel.
Chmiel jako rezerwa zwykła za Pieszczka. Pojedzie na jego motocyklu.
bieg 3:3
IX
[23:31] Wynik biegu: 3:3. Kolejność: Rasmus Jensen (3 pkt), Kim Nilsson (2 pkt), Daniel Kaczmarek (1 pkt), Robert Chmiel (0 pkt).

Zażarta walka między Jensenem i Kaczmarkiem, ale tylko na pierwszym okrążeniu. Duńczyk odbił pierwszą lokatę i pognał do przodu. Wygrał z ogromną przewagą. Chmiel daleko za rywalami.
start wyścigu
X
W biegu wystartują:
  Artur Mroczka,
  Karol Żupiński,
  Mateusz Cierniak,
  Peter Kildemand.
Cierniak jako rezerwa taktyczna za Kozę.
bieg 4:2
X
[25:35] Wynik biegu: 2:4. Kolejność: Peter Kildemand (3 pkt), Artur Mroczka (2 pkt), Karol Żupiński (1 pkt), Mateusz Cierniak (u/0 pkt).

Kuriozalny wyścig. Najpierw arbiter nie zareagował na nieregulaminowy start Mroczki. Później przewrócił się Cierniak, ale szybko w stał z toru. Na ostatnim okrążeniu przewrócił się Żupiński, ale wstał i dotarł do mety. Ostrzeżenie dla Mroczki za utrudnianie startu.
Przerwa na równanie toru.
start wyścigu
XI
W biegu wystartują:
  Kacper Gomólski,
  Artur Mroczka,
  Robert Chmiel,
  Kim Nilsson.
Chmiel jako rezerwa zwykła za Pieszczka.
bieg 3:3
XI
[28:38] Wynik biegu: 3:3. Kolejność: Kacper Gomólski (3 pkt), Kim Nilsson (2 pkt), Artur Mroczka (1 pkt), Robert Chmiel (0 pkt).

Gomólski wygrał start. Nilsson naciskał go cztery okrążenia, ale "Ginger" nie popełnił błędu. Kapitalnie dysponowany jest dziś Gomólski. Gdyby w takiej formie był przez cały sezon, być może Wybrzeże byłoby dziś w innym miejscu.
start wyścigu
XII
W biegu wystartują:
  Mateusz Cierniak,
  Alan Szczotka,
  Ernest Koza,
  Rasmus Jensen.
ważne zdarzenie
XII
Wyścig przerwany. Wybrzeże jechało na 3:3, na przedostatniej pozycji upadł Cierniak. Na wyjściu z drugiego łuku ewidentnie jest fragment toru, który sprawia dziś problemy zawodnikom. Cierniak wykluczony z powtórki
bieg 4:2
XII
[30:42] Wynik biegu: 2:4. Kolejność: Rasmus Jensen (3 pkt), Kim Nilsson (2 pkt), Alan Szczotka (1 pkt), Mateusz Cierniak (w/0 pkt).

Świetnie spod taśmy Jensen. Ambitnie gonił go Nilsson, ale "Rasser" jest dziś niemal bezbłędny.
start wyścigu
XIII
W biegu wystartują:
  Jacob Thorssell,
  Daniel Kaczmarek,
  Peter Kildemand,
  Peter Ljung.
bieg 3:3
XIII
[33:45] Wynik biegu: 3:3. Kolejność: Peter Kildemand (3 pkt), Peter Ljung (2 pkt), Daniel Kaczmarek (1 pkt), Jacob Thorssell (0 pkt).

Dużo przetasowań po starcie. Kildemand napędzał się po zewnętrznej i skorzystał na błędzie Kaczmarka. Zapewnił gdańszczanom zwycięstwo w meczu, a zarazem przynajmniej 5. miejsce na koniec rozgrywek.
Przerwa na równanie toru
start wyścigu
XIV
W biegu wystartują:
  Artur Mroczka,
  Jacob Thorssell,
  Peter Ljung,
  Peter Ljung.
bieg 3:3
XIV
[36:48] Wynik biegu: 3:3. Kolejność: Artur Mroczka (3 pkt), Peter Kildemand (2 pkt), Jacob Thorssell (1 pkt), Peter Ljung (0 pkt).

Ze startu 5:1 dla Unii. Kapitalną pracę wykonał Mroczka wywożąc Thorssella na zewnętrzną. Obaj gdańszczanie minęli jednak Ljunga po wyjściu z pierwszego łuku. Mroczka wygrał z bezpieczną przewagą.
start wyścigu
XV
W biegu wystartują:
  Kacper Gomólski,
  Kim Nilsson,
  Rasmus Jensen,
  Daniel Kaczmarek.
bieg 5:1
XV
[37:53] Wynik biegu: 1:5. Kolejność: Rasmus Jensen (3 pkt), Kacper Gomólski (2 pkt), Kim Nilsson (1 pkt), Daniel Kaczmarek (0 pkt).

Gdańszczanie na 5:1 w pierwszym łuku. Nilsson minął Gomólskiego, ale ten odbił drugą pozycją. Pasjonujący pojedynek do samej mety, górą gdańszczanin.
15'
Koniec meczu. Zdunek Wybrzeże pokonało Unię 53:37 i zdobyło punkt bonusowy. Gdańszczanie skończą sezon na 4. lub 5. miejscu. Przesądzi o tym wynik meczu pomiędzy Polonią Bydgoszcz a Ostrovią zaplanowany na 10 października

Typowanie wyników

4 października 2020, godz. 16:00
3 pkt.
Unia Tarnów
ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk

Jak typowano

95% 254 typowania Unia Tarnów
1% 1 typowanie REMIS
4% 12 typowań ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk

Twoje dane


Tabela po 14 kolejkach

METALKAS 2. Ekstraliga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 eWinner Apator Toruń 14 11 0 3 720:516 29
2 Start Gniezno 14 10 0 4 657:590 25
3 Orzeł Łódź 14 8 1 5 629:567 22
4 Zdunek Wybrzeże Gdańsk 14 7 0 7 612:623 17
5 Unia Tarnów 14 6 0 8 580:640 15
6 Arged Malesa TŻ Ostrovia 14 6 0 8 591:656 14
7 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 14 5 0 9 581:676 11
8 Lokomotiv Daugavpils 14 3 0 11 588:669 7
Do PGE Ekstraligi awansuje zwycięzca rozgrywek, ostatni zespół spadnie z ligi. Ze względu na pandemię i ograniczenia w pojemności trybun, zrezygnowano z play-off.
Tabela wprowadzona: 2020-10-12

Wyniki 14 kolejki

 • Unia Tarnów - ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK 37:53 (pierwszy mecz 46:44, bonus dla Wybrzeża)
 • Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź 47:43 (33:57, bonus dla Orła)
 • Start Gniezno - eWinner Apator Toruń 46:44 (35:55, bonus dla Apatora)
 • Abramczyk Polonia Bydgoszcz - Arged Malesa TŻ Ostrovia 58:31 (37:53, bonus dla Polonii)
 • Zaległy z 13. kolejki
 • Arged Malesa TŻ Ostrovia - Start Gniezno 36:54 (36:54, bonus dla Startu)

Opinie (83) 4 zablokowane

 • Brawo GKS

  • 27 2

 • Obrazek meczu (11)

  Pracownik klubowy podaje skład biegów nominowanych a "trener" Berliński stoi pod budką i uzupełnia program. Szacunek dla pana Mirka za jego wkład punktowy w wyniki Wybrzeża jako zawodnik jest niezaprzeczalny. Jako człowiek jednak pokazał, że nie ma charakteru i zrobi wszystko, żeby trzymać się stołka. Tak jest od X lat, bez odwagi, bez własnego zdania. Smutne

  • 58 13

  • Brawo Panowie (2)

   Tarnów kolejny rok dostaje zadyszki w drugiej części sezonu. W tym roku poślizgi w płatnościach są tam jeszcze większe niż w latach poprzednich. Krystian wracaj szybko do zdrowia. Karol obyś poszedł do przodu w Toruniu. Kacper pokazałeś, że potrafisz powodzenia w nowym środowisku.

   • 34 2

   • Zupinski sie nie nadaje na Ekstralige (1)

    Z czym do ludzi.

    • 24 2

    • W Gdańsku nie ma warunków żeby się rozwinął

     • 12 13

  • Też na to zwróciłam uwagę.

   • 19 1

  • (1)

   Rdzawy zgłaszał skład bo jest "pan kerownik" co nie zmienia faktu że nie powinno go w klubie być.

   • 20 4

   • Dokładnie. Przeważnie kierownik drużyny zgłasza obsadę nominowanych.

    • 4 0

  • kaszub (1)

   Skład drużyny do biegów nominowanych podaje kierownik drużyny. A takowym jest rudy, więc hejt kulą w płot.

   • 17 7

   • Tu nie chodzi o to, że on podawał skład biegów nominowanych, ale o to, że pan Berliński nie wiedział kto został nominowany

    • 9 11

  • (1)

   Czepiacie się i to głupio. Dziesiątki razy skład podawał telefonicznie kierownik drużyny a nie trener czy manager. Poza tym w tym roku działa / chyba,ze w Tarnowie miał awarię / system nominacji "on line" specjalny monitor ze specjalnym oprogramowaniem, gdzie składy do biegów nominowanych wpisywał M. Kędzielski. Bez M.Berlińskiego klub by nie istniał - tylko on ogarnia wszystkie regulaminy, w których wciąż coś grzebią i tylko ma od zawsze kontakty we wszystkich polskich klubach i władzach GKSŻ.

   • 20 0

   • :))))

    Czyli jak pan Berliński się obrazi na klub to po klubie?! I wyjaśniło się dlaczego jest w klubie zawsze nieprzerwanie od 26 lat! ;))

    • 0 1

  • Nie pracownik klubowy(chociaż w zasadzie to tylko nim powinien być), a kierownik drużyny podaje składy do biegów nominowanych.

   • 0 0

 • Na taką drużynę walczaków czekają kibice w Gdansku !

  Brawo Panowie świetne zawody w Waszym wykonaniu na koniec sezonu !!!

  • 53 2

 • (1)

  Bravo chlopaki,szkoda ze na koniec....ale szacun mimo wszstko.Kildemnda bym zostawil!

  • 45 9

  • Tak zostawić ale rezerwa do walki o skład I Gomolski też rezerwa walka o skład trzeba mieć 3polskich i 3 zagranicznych jadą Ci którzy są W formie sport urazowy Plus zawodnik do 24

   • 9 1

 • Ładnie się odpłaciliśmy Unii Tarnów

  • 35 3

 • tak jak pisałem przed sezonem - będzie progresja

  2018 - 6 miejsce, 2019 - 5 miejsce, 2020 - 4 miejsce; za rok zgodnie z doktryną Mendziary TOP3

  • 26 2

 • gks wybrzeże

  Szkoda że tak późno ale na koniec sezonu wyraźna wygrana.
  Gratuluję i pozdrawiam.

  • 33 0

 • Sezon idealny dla dealera (2)

  Utrzymanie jest. Za dużo kasy nie wydał. Sto razy nazwa jego firmy przewinęła się na trojmiasto , awansu nie ma. Bo po co? Dla niego za wysokie progi.
  Fajny mecz

  • 30 30

  • (1)

   Twierdzisz ze reklama w 1 lidze bardziej wartosciowa niz ta w ekstralidze?

   • 2 3

   • Jest duuuuużo tańsza.

    • 6 1

 • Tak myślałem że Ginger nie trafił z motorami na ten sezon (4)

  Bo to co jechał było znacznie poniżej jego możliwości. Dziś pokazał co potrafi jak ma dobry sprzęt. Pytanie tylko czy faktycznie nie trafił-czy po prostu przyoszczędził.

  • 52 1

  • Niby racja, ale (2)

   Tak jak Ty czy Ja uważają zapewne nieliczni. Większość zapewne uważa,że jest słaby. Pisze o tym ponieważ pokazał ,że mając pod zadem dobry silnik to może być wartością dodaną a dwa to sami widzieliśmy jaki był wolny nie naturalnie wręcz na trasie na swoich silnikach.

   • 20 0

   • jak nie umie zalatwic sobie sprzetu to jest slaby

    sprzet to czesc zawodnika

    • 14 5

   • Zawodnik + motor to w żużlu jedność

    Zawodnik nie tylko musi być świetny jeździecko, jak Zmarzlik czy Dudek, ale musi też zbudować sobie team, który za niego ogarnia różne sprawy (i to ogarnia na wysokim poziomie), zorganizować sobie sprzęt (współpraca z tunerem), a wreszcie ustawić ten sprzęt do konkretnych warunków torowych. Jeśli któryś z tych elementów nie gra, to odbija się na to na wyniku punktowym zawodnika.
    Do tego jeszcze dochodzi przecież psychika, która w żużlu jest ekstremalnie istotna. Nawet jeśli jesteś w super formie, to pod taśmą staje czterech, i albo ty ich, albo oni ciebie. Przegrasz raz, drugi, leci rezerwa, nie jedziesz, nerwy, brak kasy... Koszmar. Ekstremalnie trudny sport.

    Jeśli Ginger z czymś sobie nie radzi, np trudno mu odzyskać równowagę po trudnym sezonie w Falubazie, no to są też sposoby, żeby się tu ogarnąć. Kacper ma możliwości, żeby być jednym z najlepszych pierwszoligowych zawodników. Życzę mu, żeby się ogarnął, bo zwyczajnie lubię chłopaka i cenię, za ten sezon 2017. Dał nam mnóstwo radochy. Ale pisać, że "po prostu nie trafił", to trochę za proste i zbyt "rozgrzeszające"

    • 11 0

  • On od dwóch latach ma problemy sprzętowe.

   • 22 0

 • Pz (2)

  No i co że wygrali mecz o nic mistrzostwo

  • 10 20

  • Proponuje zamknij te swoje jady i wiecej juz nie pisz negolu.

   • 11 2

  • To co mieli przegrać czy nie jechać ?

   Co to za sportowiec który nie chce wygrać bo to mecz o nic. Każdy jechał najlepiej jak potrafi . Jechał bo to jego praca jego zysk jego kontrakt na przyszły rok. Więc nie był to mecz o nic

   • 13 1

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najbliższy mecz Wybrzeża

Cellfast Wilki Krosno
14 kwietnia 2024
94% ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
1% REMIS
5% Cellfast Wilki Krosno

Ostatnie wyniki Wybrzeża

Enea Falubaz Zielona Góra
26 sierpnia 2023, godz. 16:30
96% Enea Falubaz Zielona Góra
0% REMIS
4% ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk
Enea Falubaz Zielona Góra
9% ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk
1% REMIS
90% Enea Falubaz Zielona Góra

Relacje LIVE

Najczęściej czytane