Wiadomości

Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Unia Tarnów 44:46. Policja badała narkotesterem

Zdunek Wybrzeże Gdańsk

fot. Mateusz Słodkowski / Trojmiasto.pl

Zdunek Wybrzeże Gdańsk przegrało u siebie z Unią Tarnów 44:46 na inaugurację eWinner 1. Ligi Żużlowej. Gospodarze przegrywali już różnicą 8 pkt, by później wyjść na takie samo prowadzenie, ale nie utrzymali go do końca. Koszmarny w skutkach okazał się jednak defekt motocykla Krystiana Pieszczka na starcie 13 wyścigu. Wybrzeże po meczu złożyło protest, a jeden z zawodników gości został przebadany narkotesterem. Badanie nie wykazało jednak, aby był pod wpływem środków odurzających.Użytkownicy naszej aplikacji zostali już o tym powiadomieni

Pobierz aplikację: Android | iPhone


ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk

9. Peter Kildemand 10+1 (1,3,3,2*,1)
10. Jacob Thorssell 4+1 (1,0,2*,1
11. Rasmus Jensen 8 (0,3,3,1,1)
12. Kacper Gomólski 2 (1,0,1,-,-)
13. Krystian Pieszczek 11 (3,2,3,w,3)
14. Karol Żupiński 9+1 (1,3,2*,3,0)
15. Alan Szczotka 0 (0,0,w)
16. Robert Chmiel
44:46
Miejsce:
Stadion Żużlowy
Sędziowie:
Paweł Słupski (Warszawa)
Widzów:
2167

Unia Tarnów

1. Kim Nilsson 6 (3,3,0,0,0)
2. Daniel Kaczmarek 2 (w,1,1,-,-)
3. Artur Mroczka 6+3 (2*,1*,1,-,2*)
4. Ernest Koza 5 (2,2,0,1)
5. Peter Ljung 12+2 (2,2,2,2*,2*,2)
6. Dawid Rempała 2+1 (2*,0,0)
7. Mateusz Cierniak 13+1 (3,1*,3,3,3)
8. Michał Gruchalski
Aktualizacja, godz. 21
Po meczu przedstawiciele gdańskiego klubu wpłacili wymagane przez regulamin 5 tys. zł kaucji i złożyli protest. Mieli bowiem podejrzenia, że jeden z zawodników Unii Tarnów był pod wpływem środków odurzających, a w takiej sytuacji jego punkty zostałyby odjęte od dorobku zespołu gości.

- Otrzymaliśmy zgłoszenie, że jeden z zawodników może być pod wpływem środków odurzających. Na stadion skierowany został patrol policji. Badanie narkotesterem nie stwierdziło obecności narkotyków w organizmie wskazanej osoby - mówi nam st. asp. Karina Kamińska oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku.
Wobec niepotwierdzenia protestu, pieniądze wpłacone na kaucję przepadły.
kibice oceniają

zobacz wszystkie oceny »


Relacja LIVE

[ICO]
Spotkanie rozgrywane jest w reżimie sanitarnym. Oprócz licznych obostrzeń w parku maszyn, dotyczy on także trybun. Zająć na nich może maksymalnie 25 procent zgłoszonej maksymalnej pojemności. W Gdańsku liczba ta wynosi 2167 kibiców.
[ICO]
Przed sezonem doszło do ważnych zmian w regulaminie. Każda drużyna może wystawić z numerem 8 i 16 rezerwowego do lat 23, który może zastępować zawodników spod numerów 1-5 i 9-13.

Inna jest też tabela biegowa, wedle której można porzucić klasyczny układ par. Na przykład w swoim pierwszym starcie zawodnik z numerem 9 wcale nie wystartuje w parze z zawodnikiem spod numeru 10, a z 11. Zawodnicy spod numeru 9 i 10 pojadą ze sobą w serii zasadniczej tylko dwa, a nie trzy razy.

Te roszady w tabeli biegów wprowadzono aby przynajmniej w teorii, nieco łatwiej mieli zawodnicy drugiej linii, a liderzy częściej ścigali się między sobą.
- Nastroje są bardzo dobre i chciałbym, aby takie pozostały po meczu z Unią Tarnów. Zwycięstwo na otwarcie sezonu to ważna rzecz, więc tak też chcemy rozpocząć rozgrywki. Zawodnicy są zmotywowani i przygotowani. Wszystko zweryfikuje tor, w sobotę po meczu będziemy mądrzejsi. Wierzę, że uda nam się wszystko poukładać na tyle, aby kibice byli z nas zadowoleni - powiedział nam przed inauguracją trener Berliński.


- Nastawianie zawodników na zajęcie konkretnego miejsca w tabeli nie ma sensu. Chcemy jeździć szybko, mądrze i wygrywać każdy mecz. Najważniejsze jest zawsze wejście do pierwszej czwórki, czyli do play-off. Ten sezon jest jednak wyjątkowy. Przypomnę bowiem, że dopiero w jego trakcie dowiemy się czy rozgrywki zakończą się na rundzie zasadniczej czy też kluby będą miały zgodę na wpuszczanie większej liczby widzów i pojedziemy play-off. W tym roku awansuje też tylko jeden zespół, nie będzie spotkań barażowych - dodał szkoleniowiec Wybrzeża.

Mirosław Berliński - wywiad z trenerem przed pierwszym meczem


[ICO]
Wybrzeże dziś bez Mikkela Becha. Duński kapitan przegrał na treningach rywalizację o skład z Thorssellem oraz nowymi zawodnikami: Kildemandem i Jensenem.
W barwach gości zobaczymy dziś Nilssona, który w Wybrzeżu startował w drugiej części poprzedniego sezonu oraz Mroczkę, który ścigał się jako gdański zawodnik w latach 2013-14. Z kolei epizody w tarnowskich barwach mają za sobą Kildemand i Gomólski.
Równolegle relacjonujemy mecz piłkarskiej ekstraklasy, w którym Arka Gdynia podejmuje ŁKS Łódź w starciu drużyn, które straciły już szanse na utrzymanie.

LIVE: Arka Gdynia - ŁKS Łódź

Komisarzem toru jest dziś Waldemar Cisoń a przewodniczącym Jury Zbigniew Fiałkowski.
Ze względu na opady deszczu i zły stan toru przełożono mecz Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils, który był planowany na godz. 14.
W Gdańsku pogoda dopisuje. Na próbę toru wyjechali Mroczka i Kaczmarek oraz Pieszczek i Gomólski.
Po torze jeździ polewaczka, która rosi jeszcze nawierzchnię.
Zawody odbędą się wg I zestawu. Goście zaczną z pól A i C, gospodarze z B i D.
[ICO]
I
W biegu wystartują:
  Kim Nilsson,
  Peter Kildemand,
  Artur Mroczka,
  Rasmus Jensen.
[ICO]
I
[1:5] Wynik biegu: 1:5. Kolejność: Kim Nilsson (3 pkt), Artur Mroczka (2 pkt), Peter Kildemand (1 pkt), Rasmus Jensen (0 pkt).

Świetny start Nilssona, na drugim okrążeniu Mroczka minął Kildemanda. Mocne otwarcie gości.
[ICO]
II
W biegu wystartują:
  Karol Żupiński,
  Mateusz Cierniak,
  Alan Szczotka,
  Dawid Rempała.
[ICO]
II
[2:10] Wynik biegu: 1:5. Kolejność: Mateusz Cierniak (3 pkt), Dawid Rempała (2 pkt), Karol Żupiński (1 pkt), Alan Szczotka (0 pkt).

Na starcie podniosło koło Żupińskiemu i od razu miał kilka metrów straty. Szczotka prowadził prawie trzy okrążenia aż popełnił błąd na drugim łuku i minęli go obaj rywale.
[ICO]
III
W biegu wystartują:
  Krystian Pieszczek,
  Peter Ljung,
  Kacper Gomólski,
  Daniel Kaczmarek.
[ICO]
III
Znakomity start gdańszczan, ale w pierwszym łuku upadł ostatni Kaczmarek. Nie zdążył wstać, wyścig został przerwany. Wydaje się, że nie było kontaktu z innym zawodnikiem i powinien być wykluczony.
3'
Kaczmarek wykluczony z powtórki.
[ICO]
III
[6:12] Wynik biegu: 4:2. Kolejność: Krystian Pieszczek (3 pkt), Peter Ljung (2 pkt), Kacper Gomólski (1 pkt), Daniel Kaczmarek (w/0 pkt).

Dobrze wystartował Ljung, ale gdańszczanie wyszli na 5:1. Zawodnik Unii szybko minął jednak Gomólskiego i do końca gonił Pieszczka. Pod koniec trzeciego okrążenia był nawet blisko minięcia gdańszczanina, ale ten upilnował krawężnika.
[ICO]
IV
W biegu wystartują:
  Ernest Koza,
  Karol Żupiński,
  Dawid Rempała,
  Jacob Thorssell.
[ICO]
IV
[10:14] Wynik biegu: 4:2. Kolejność: Karol Żupiński (3 pkt), Ernest Koza (2 pkt), Jacob Thorssell (1 pkt), Dawid Rempała (0 pkt).

Ofensywnie w pierwszym łuku Żupiński, który pewnie dowiózł prowadzenie. Za Kozą dwoił się i troił Thorssell, ale nie zdołał minąć zawodnika Unii.
Przerwa na kosmetykę toru.
[ICO]
W pierwszej serii startów trzej zagraniczni zawodnicy Wybrzeża przywieźli razem 2 pkt.
[ICO]
V
W biegu wystartują:
  Kacper Gomólski,
  Ernest Koza,
  Rasmus Jensen,
  Artur Mroczka.
[ICO]
V
Wyścig przerwany. W pierwszym łuku upadł Koza, po kontakcie z Gomólskim. Powtórka w pełnym składzie.
5'
Zawodnicy wyjechali na tor do powtórki.
[ICO]
V
[13:17] Wynik biegu: 3:3. Kolejność: Rasmus Jensen (3 pkt), Ernest Koza (2 pkt), Artur Mroczka (1 pkt), Kacper Gomólski (0 pkt).

Znakomicie na wyjściu z pierwszego łuku poradził sobie z rywalami Jensen. Pewnie dowiózł prowadzenie, ale Gomólski mimo starań, nie zdołał minąć choćby jednego rywala.
[ICO]
VI
W biegu wystartują:
  Kim Nilsson,
  Krystian Pieszczek,
  Daniel Kaczmarek,
  Alan Szczotka.
[ICO]
VI
[15:21] Wynik biegu: 2:4. Kolejność: Kim Nilsson (3 pkt), Krystian Pieszczek (2 pkt), Daniel Kaczmarek (1 pkt), Alan Szczotka (0 pkt).

Pieszczek wygrał start i choć był wolniejszy od Nilssona, bronił się bardzo mądrze. Atakiem na ostatniej prostej Szwed zapewnił jednak sobie zwycięstwo. Muszą pluć sobie w brodę gdańscy działacze, że nie zostawili go w drużynie.
[ICO]
VII
W biegu wystartują:
  Peter Kildemand,
  Peter Ljung,
  Jacob Thorssell,
  Mateusz Cierniak.
[ICO]
VII
[18:24] Wynik biegu: 3:3. Kolejność: Peter Kildemand (3 pkt), Peter Ljung (2 pkt), Mateusz Cierniak (1 pkt), Jacob Thorssell (0 pkt).

Z pierwszego łuku goście wyszli na 5:1, ale na drugim okrążeniu rozpędzający się po zewnętrznej części toru Kildemand, wyszedł na pierwsze miejsce i uciekł rywalom wywołując ogromny entuzjazm na trybunach. Niestety, w stawce kompletnie nie liczył się Thorssell.
Przerwa na równanie toru.
[ICO]
VIII
W biegu wystartują:
  Krystian Pieszczek,
  Artur Mroczka,
  Karol Żupiński,
  Ernest Koza.
[ICO]
VIII
[23:25] Wynik biegu: 5:1. Kolejność: Krystian Pieszczek (3 pkt), Karol Żupiński (2 pkt), Artur Mroczka (1 pkt), Ernest Koza (0 pkt).

Świetnie ze startu Pieszczek. Żupiński z zewnętrznego toru na wyjściu z pierwszego łuku minął obu rywali i dowiózł 2 punkty. Znakomita jazda Karola, który sam zapracował na punkty, bez pomocy Pieszczka. Podwójne zwycięstwo wychowanków na pewno smakuje podwójnie.
[ICO]
IX
W biegu wystartują:
  Daniel Kaczmarek,
  Jacob Thorssell,
  Kim Nilsson,
  Peter Kildemand.
[ICO]
IX
[28:26] Wynik biegu: 5:1. Kolejność: Peter Kildemand (3 pkt), Jacob Thorssell (2 pkt), Daniel Kaczmarek (1 pkt), Kim Nilsson (0 pkt).

Znakomicie ze startu Kildemand. Na wejściu w łuk obejrzał się jeszcze na Thorssela i razem ograli rywali. Pewnie dowieźli podwójne prowadzenie. Nilsson tym razem nie liczył się w rywalizacji. Drugie 5:1 z rzędu dla Wybrzeża i pierwsze prowadzenie w meczu.
[ICO]
X
W biegu wystartują:
  Dawid Rempała,
  Rasmus Jensen,
  Peter Ljung,
  Kacper Gomólski.
[ICO]
X
Z trybun głośne "GKS!"
[ICO]
X
Gospodarze ze startu na 5:1, ale obaj tarnowianie upadli na tor w pierwszym łuku.
10'
Po analizie wideo, sędzia zdecydował o powtórce w pełnym składzie.
[ICO]
X
[32:28] Wynik biegu: 4:2. Kolejność: Rasmus Jensen (3 pkt), Peter Ljung (2 pkt), Kacper Gomólski (1 pkt), Dawid Rempała (0 pkt).

Ze startu 5:1 dla gdańszczan, ale Ljung był ewidentnie szybszy od Gomólskiego i w końcu minął go atakiem przy krawężniku na wyjściu z drugiego łuku trzeciego okrążenia.
Przerwa na równanie toru.
Wyścigi 8-10 Wybrzeże wygrało 14:4 i odrobiło stratę do Unii z nawiązką. Ewidentnie właściwe przełożenia odnaleźli Kildemand i Jensen, poprawił się Thorssell. Zaimponował też Żupiński i nastroje kibiców Wybrzeża zgoła odmienne niż jeszcze kilka wyścigów temu.
[ICO]
XI
W biegu wystartują:
  Karol Żupiński,
  Ernest Koza,
  Peter Kildemand,
  Kim Nilsson.
Żupiński jako rezerwa zwykła za Gomólskiego.
[ICO]
XI
[37:29] Wynik biegu: 5:1. Kolejność: Karol Żupiński (3 pkt), Peter Kildemand (2 pkt), Ernest Koza (1 pkt), Kim Nilsson (0 pkt).

Kapitalnie rozegrany pierwszy łuk przez gdańszczan. Żupiński nawet się nie obejrzał i pognał do przodu, a Kildemand spokojnie pilnował tyłów, choć nie miał wiele pracy. Gdańszczanie poza zasięgiem gości. Istna metamorfoza Wybrzeża w drugiej części meczu. Nilsson kompletnie zgasł, nie nawiązał walki.
[ICO]
XII
W biegu wystartują:
  Mateusz Cierniak,
  Alan Szczotka,
  Peter Ljung,
  Rasmus Jensen.
Ljung za Kaczmarka jako rezerwa taktyczna.
[ICO]
XII
Wyścig przerwany. Lepiej ze startu tarnowianie. Gdańszczanie rzucili się w pogoń, ale ambitnie atakujący Szczotka wywrócił się na drugim łuku. Po analizie powtórek sędzia wykluczył Szczotkę, który jadąc za składającym się w łuk Cierniakiem nadział się na jego tylne koło.
[ICO]
XII
[38:34] Wynik biegu: 1:5. Kolejność: Mateusz Cierniak (3 pkt), Peter Ljung (2 pkt), Rasmus Jensen (1 pkt), Alan Szczotka (w/0 pkt).

Osamotniony Jensen po przegranym starcie wyszedł na dystansie na drugą pozycję, ale stracił ją po błędzie. Inna sprawa, że start był nierówny z korzyścią dla Cierniaka, ale sędzia nie zareagował, uznał bowiem start juniora za prawidłowy.
[ICO]
XIII
W biegu wystartują:
  Jacob Thorssell,
  Mateusz Cierniak,
  Krystian Pieszczek,
  Peter Ljung.
Cierniak jako rezerwa zwykła za Mroczkę.
13'
Przerwa dla Cierniaka, który startuje wyścig po wyścigu.
[ICO]
XIII
Pieszczek został na starcie, ale wyścig został przerwany. Thorssell i Ljung dostali ostrzeżenia za utrudnienia startu (kolejne będą skutkować wykluczeniami). Natomiast Pieszczek, który pod taśmą zanotował defekt, zostaje automatycznie wykluczony z powtórki.
[ICO]
XIII
[39:39] Wynik biegu: 1:5. Kolejność: Mateusz Cierniak (3 pkt), Peter Ljung (2 pkt), Jacob Thorssell (1 pkt), Krystian Pieszczek (w/0 pkt).

Thorssell powalczył z rywalami tylko do wyjścia z pierwszego łuku. Pech gdańszczan sprawia, że mamy kolejny zwrot akcji w tym meczu i remis na dwa wyścigi przed końcem spotkania.
13'
Przerwa na równanie toru przed wyścigami nominowanymi.
[ICO]
XIV
W biegu wystartują:
  Mateusz Cierniak,
  Rasmus Jensen,
  Artur Mroczka,
  Karol Żupiński.
Cierniak jako rezerwa zwykła za Kaczmarka.
Żupiński jako rezerwa zwykła za Gomólskiego.
[ICO]
XIV
[40:44] Wynik biegu: 1:5. Kolejność: Mateusz Cierniak (3 pkt), Artur Mroczka (2 pkt), Rasmus Jensen (1 pkt), Karol Żupiński (0 pkt).

Goście wygrali walkę w pierwszym łuku i uciekli gdańszczanom. Trzeci wyścig z rzędu Unia wygrywa 5:1. Aby zremisować mecz, Wybrzeże musi wygrać ostatni wyścig w takim samym rozmiarze. Wygraną w meczu dałby tylko triumf 5:0.
[ICO]
XV
W biegu wystartują:
  Krystian Pieszczek,
  Kim Nilsson,
  Peter Kildemand,
  Peter Ljung.
[ICO]
XV
[44:46] Wynik biegu: 4:2. Kolejność: Krystian Pieszczek (3 pkt), Peter Ljung (2 pkt), Peter Kildemand (1 pkt), Kim Nilsson (0 pkt).

Start wygrał Pieszczek i uciekł rywalom. Kildemand dwoił się i troił na dystansie. Najpierw minął Nilsson, a do samej mety naciskał Ljunga. Niestety nieskutecznie i Wybrzeże kończy mecz minimalną porażką.
15'
Koniec meczu. Zdunek Wybrzeże przegrało z Unią Tarnów 44:46

opinie kibiców w trakcie relacji (129)


Typowanie wyników

mecz ligowy
11.07.2020 godz.16:30
wartość: 3 punkty

Jak typowano

1

91%

195 typowań

x

0%

0 typowań

2

9%

19 typowań


Tabela

eWinner 1. Liga Żużlowa
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 Orzeł Łódź 1 1 0 0 57:33 2
2 eWinner Apator Toruń 1 0 0 0 55:35 2
3 Arged Malesa TŻ Ostrovia 1 1 0 0 53:37 2
4 Unia Tarnów 1 1 0 0 46:44 2
5 ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK 1 0 0 1 44:46 0
6 ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz 1 0 0 1 37:53 0
7 Start Gniezno 1 0 0 1 35:55 0
8 Lokomotiv Daugavpils 1 0 0 1 33:57 0

Tabela wprowadzona: 2020-07-12

aktualna tabela »

Wyniki 1 kolejki:

 • ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK - Unia Tarnów 44:46
 • Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils 57:33
 • eWinner Apator Toruń - Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno 55:35
 • Arged Malesa TŻ Ostrovia - Polonia Bydgoszcz 53:37

Opinie (220) ponad 20 zablokowanych

 • (2)

  Jak to się stało że przegraliśmy

  • 45 2

  • Czerwiński

   • 0 5

  • Mirek nie dał szans Chmielowi

   • 8 2

 • Ofermy na motorkach . (2)

  Brak mi slow na tych dziadow .

  • 45 23

  • Smutne to ! (1)

   Ale prawdziwe !

   • 32 3

   • Wygrali przypadkowo przez defekt Pieszczka

    powinien być remis lub wynik odwrotny

    • 1 0

 • Pokazali swoją moc jak co roku to samo.

  • 67 9

 • (3)

  Szumne zapowiedzi Zdunka i jak co roku wielkie rozczarowanie.

  • 66 10

  • W

   Skopiuj link z wypowiedzią Zdunka proszę

   • 4 0

  • możesz mu skoczyć. (1)

   Możesz jeździć do Bydgoszczy. Tylko dzięki niemu jest żużel w Gdańsku. Mecz dobry. Pieszczek i Żupa o dziwo nie zawiedli.

   • 8 3

   • A ty możesz przed nim klękać.

    • 1 4

 • Troche kasy wpadlo na konto u buka

  Wybrzeze to zawsze trzyma poziom.

  Brawo Ja.

  O Play off znowu mozemy pomarzyć.

  • 35 9

 • Zdunek odejdź! (9)

  Stanowisko prezesa cię przerasta.

  • 35 42

  • (1)

   Tylko innego nie ma chętnego. Dzięki zdunkowi dalej jest żużel w Gdańsku
   . A prezes nie jeździ na motocyklu

   • 13 6

   • Nazywasz to żużlem? To kpina z kibiców nie żużel.

    Prezes owszem nie jeździ. Prezes kontraktuje zawodników. Takich jak co roku. Same tanie odpadki, które nie potrafią zawalczyć o czołowe pozycje w tabeli.

    • 11 16

  • Możesz mu skoczyć. (4)

   Wiem, że dla ciebie polny terlecki majewski to byli dopiero prezesi. Prezydenci nawet ! :):):)

   • 8 4

   • (2)

    Wara od Polnego

    • 3 12

    • Wara (1)

     Rolny to grabarz gdańskiego żużla

     • 10 2

     • Za Polnego nie było takich długów

      Jak za Terleckiego przyprowadzonego do klubu przez dełektoła Kędzielskiego

      • 0 0

   • Terlecki to ziomuś Kędzielskiego przyklepany przez Zdunka

    Majewski to szef jedynego słusznego GKS

    • 0 0

  • nie piszcie glupot (1)

   Zdunek odejdż - a ile ty dziecko masz kasy,żeby takie pierdoły pisać ?

   • 0 1

   • Nie jestem pewien czy umiesz do tylu liczyć.

    • 0 0

 • Hmm

  Liga ruszyła a Wybrzeże jak zawsze d.. moczą po całości.Zupinski zawodnik ekstraliga i Cierniak.Dali by rade w elicie.Szkoda takich talentów.

  • 53 3

 • Rudy i Berlinski aout.....szkoda ale Tylko Berlinski potrafi to spitolic

  • 41 8

 • Thorsell katastrofa, on podobno golił wszstkich na treningach (1)

  Krystian w 13 mógł wjechać w taśmę, jak to możliwe, że nasi zawodnicy nie znają regulaminu. Mecz pechowo przegrany, mnóstwo błędów i nerwów. Mroczka znów nam dowalił. Skoro nie ma play off to w zasadzie Toruń jest pewnym kandydatem do awansu.

  • 73 0

  • Na dzień dzisiejszy

   Play-Off ma ponoć nie być, ale zobaczysz, że jednak będą

   • 0 0

 • Zdunek jestes wielki nie potrafisz nawet utrzymac II ligi w Gdansku

  • 17 24

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najwyżej ocenieni zawodnicy Wybrzeża

Najlepiej typujący wyniki Wybrzeża

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Janusz Ciopcinski 16 27 62.5%
2. Sławek Surkont 16 26 62.5%
3. Marek Lamczyk 16 26 56.3%
4. Zdzisław Werner 16 25 50%
5. Radosław Dymkowski 16 24 62.5%

Terminarz

11.09 (sob) godz.16:00 Cellfast Wilki Krosno 55:35 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
05.09 (nd) godz.14:00 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 45:45 Cellfast Wilki Krosno LIVE!
15.08 (nd) godz.16:00 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 49:41 Unia Tarnów LIVE!
31.07 (sob) godz.16:00 ROW Rybnik 54:36 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
18.07 (nd) godz.16:30 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 52:37 Aforti Start Gniezno LIVE!

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »

Najczęściej czytane