Wszystko dla Diłajów

3 lutego 2004 (artykuł sprzed 20 lat)
Pełną pulę zgarnęli Paweł i Maciej Diłajowie (GTT Lechia Gdańsk) w Otwartych Halowych Mistrzostwach Gdańska. W turnieju startowało 31 zawodników z 11 klubów całej Polski. Tenisowy duet braci grał zarówno w finale singla, jak i debla. W najważniejszym pojedynku Paweł pokonał Macieja 6:3, 6:4. W półfinale wygrał z Michałem Piotrowskim (SKT Sopot) 6:2, 7:6 (9). Maciej ograł Łukasza Pelowskiego (Proteam Bydgoszcz). W finale gry podwójnej gdańskie debel był lepszy od Pelowski/Witalis Kożanowski 6:4, 7:6 (5).
Paweł Diłaj został także zwycięzcą grupowego turnieju z cyklu Team PZT-Prokom w hali SKT. Za lechistą sklasyfikowano między innymi takich zawodników jak: Wojciech Owsiak (Wisła Toruń), Alfred Zachwiej (Warszawianka) czy Andrzej Grusiecki (SKT).