• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Terminarz

03.03 (nd) godz.17:30 TREFL Sopot typuj Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski
09.03 (sob) godz.17:30 Legia Warszawa typuj TREFL Sopot
13.03 (śro) godz.19:00 TREFL Sopot typuj Arriva Polski Cukier Toruń
17.02 (sob) godz.15:00 Legia Warszawa 96:81 TREFL Sopot
15.02 (czw) godz.20:30 King Szczecin 65:85 TREFL Sopot
09.02 (pt) godz.17:30 TREFL Sopot 88:70 PGE Spójnia Stargard

Statystyki

Rozegrane spotkania: 23

ligowe: 20

pucharowe: 3

Sezon: 2023/24

Zwycięstwa: 14

Remisy: 1

Porażki: 8

Najwyższe zwycięstwo:

TREFL Sopot
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
(21.01.2024)

Najwyższa porażka:

Legia Warszawa
TREFL Sopot
(17.02.2024)

Wiadomości Klubowe

archiwum wiadomości »

Sport w obiektywie

zobacz więcej »

Tabela

Koszykówka - Orlen Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt
1 Anwil Włocławek 20 17 3 1740:1518 37
2 Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski 21 13 8 1801:1648 34
3 Trefl Sopot 20 14 6 1710:1567 34
4 King Szczecin 21 13 8 1874:1753 34
5 Icon Sea Czarni Słupsk 22 12 10 1743:1780 34
6 MKS Dąbrowa Górnicza 22 11 11 2116:2056 33
7 Dziki Warszawa 21 12 9 1668:1650 33
8 PGE Spójnia Stargard 21 11 10 1678:1618 32
9 Legia Warszawa 21 11 10 1764:1730 32
10 Polski Cukier Start Lublin 20 12 8 1787:1777 32
11 WKS Śląsk Wrocław 21 11 10 1668:1725 32
12 Arriva Polski Cukier Toruń 21 10 11 1704:1742 31
13 Tauron GTK Gliwice 21 6 15 1812:1941 27
14 Enea Stelmet Zastal Zielona Góra 22 5 17 1832:2025 27
15 Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia 21 6 15 1730:1955 27
16 Muszynianka Domelo Sokół Łańcut 21 4 17 1723:1865 25

Drużyny grają systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż). Następnie osiem najlepszych zespołów przystąpi do fazy play-off. Drużyny z miejsc 9-16 zakończą sezon z pozycjami z sezonu zasadniczego. Ostatni zespół zostanie zdegradowany. Jego miejsce zajmie mistrz Suzuki I Ligi.

1 października 2023 Suzuki Arka Gdynia zmieniła nazwę na Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia.

Wyniki 22 kolejki:

  • KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA GDYNIA - Anwil Włocławek (sobota, godz. 15:30)
  • TREFL SOPOT - Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski (niedziela, godz. 17:30)
  • MKS Dąbrowa Górnicza - Icon Sea Czarni Słupsk 77:84 (23:26, 19:20, 20:11, 15:27)
  • Enea Stelmet Zastal Zielona Góra - Śląsk Wrocław 76:80 (17:20, 15:13, 19:22, 25:25)
  • piątek
  • Tauron GTK Gliwice - Dziki Warszawa
  • sobota
  • PGE Spójnia Stargard - Muszynianka Domelo Sokół Łańcut
  • Polski Cukier Start Lublin - King Szczecin
  • Arriva Polski Cukier Toruń - Legia Warszawa

Najwyżej ocenieni zawodnicy Trefla

Najbliższe spotkanie

początek meczu: 03.03.2024 godz. 17:30

mecz ligowy

Jak typują inni

1

89%

162 typowania

x

1%

1 typowanie

2

10%

19 typowań

TYPUJ!

Najlepiej typujący wyniki Trefla

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Sufcia Jagularownia 22 43 68.2%
2. Krzysztof Szyszko 23 42 65.2%
3. Rafał Marczyński 22 41 68.2%
4. Łukasz Gawlik 23 41 65.2%
5. Barbara Werner 23 40 65.2%

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »