Terminarz

29.10 (czw) godz.17:00 TORUS WYBRZEŻE Gdańsk mecz odwołany Piotrkowianin
11.11 (śr) TORUS WYBRZEŻE Gdańsk Azoty Puławy
14.11 (sob) MMTS Kwidzyn TORUS WYBRZEŻE Gdańsk
11.10 (nd) godz.16:45 Górnik Zabrze 38:21 TORUS WYBRZEŻE Gdańsk
19.09 (sob) godz.20:00 Sandra Spa Pogoń Szczecin 27:26 TORUS WYBRZEŻE Gdańsk
12.09 (sob) godz.15:00 TORUS WYBRZEŻE Gdańsk 28:28 karne 2:4 Energa MKS Kalisz

Statystyki

Rozegrane spotkania: 4

ligowe: 4

pucharowe: 0

Sezon: 2020/21

Zwycięstwa: 0

Remisy: 1

Porażki: 3

Aktualna passa porażek: 2

Najwyższa porażka:

Górnik Zabrze
TORUS WYBRZEŻE Gdańsk
(11.10.2020)

Wiadomości Klubowe

archiwum wiadomości »

Sport w obiektywie

zobacz więcej »

Tabela

Piłka ręczna - PGNiG Superliga mężczyzn
Drużyny M Z Rz Rp P Bramki Pkt.
1 Łomża Vive Kielce 5 5 0 0 0 184:127 15
2 Azoty-Puławy 4 4 0 0 0 141:102 12
3 Sandra Spa Pogoń Szczecin 6 4 0 0 2 158:159 12
4 Gwardia Opole 5 3 0 0 2 145:155 9
5 Energa MKS Kalisz 4 1 2 0 1 111:106 7
6 Orlen Wisła Płock 3 2 0 0 1 78:66 6
7 Górnik Zabrze 4 2 0 0 2 107:104 6
8 Zagłębie Lubin 5 1 0 3 1 153:162 6
9 Chrobry Głogów 3 1 1 0 1 91:94 5
10 Stal Mielec 5 0 1 1 3 130:140 3
11 MMTS Kwidzyn 4 1 0 0 3 109:124 3
12 Grupa Azoty Tarnów 4 1 0 0 3 91:120 3
13 Piotrkowianin 4 0 1 0 3 119:131 2
14 TORUS WYBRZEŻE GDAŃSK 4 0 0 1 3 100:127 1

Końcową kolejność wyłoni runda zasadnicza. Ostatni zespół spadnie do I ligi, a drużyna, która zajmie drugie miejsce od końca, rozegra baraż o utrzymanie w PGNiG Superlidze z drugim zespołem I ligi.

Wyniki 6 kolejki:

  • Gwardia Opole Sandra Spa Pogoń Szczecin 28:21 (15:6)
  • Zagłębie Lubin - Łomża Vive Kielce 32:43 (18:23)
  • Mecze odwołane z powodu zagrożenia epidemicznego
  • Grupa Azoty Tarnów - TORUS WYBRZEŻE GDAŃSK
  • MMTS Kwidzyn - Górnik Zabrze
  • Energa MKS Kalisz - Orlen Wisła Płock
  • Piotrkowianin - Stal Mielec
  • Chrobry Głogów - Azoty-Puławy

Najwyżej ocenieni zawodnicy Wybrzeża

Najbliższe spotkanie

data meczu: 11.11.2020

TORUS WYBRZEŻE Gdańsk
:
Azoty Puławy
mecz ligowy

Najlepiej typujący wyniki Wybrzeża

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Marek Hirsz 3 7 100%
2. Andrzej Maciejewski 3 7 100%
3. Anna Stachurska 3 7 100%
4. Dariusz Długozima 3 7 100%
5. Magdalena Urbanek 3 7 100%

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »