• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport

Żużlowcy wjechali do finału I ligi

Rafał Sumowski
3 września 2017 (artykuł sprzed 6 lat) 

Energa Wybrzeże - żużel

Najnowszy artykuł o klubie Energa Wybrzeże - żużel Energa Wybrzeże Gdańsk. Dobre występy, zwycięstwa drużyn Brennana i Pickeringa

Zobacz wyścig 13. wygrany przez Becha i Fajfera 5:1.

Żużlowcy Zdunek Wybrzeża pokonali Lokomotiv Daugavpils 54:36 i awansowali do finału Nice 1. Ligi. Kapitalnie zaprezentował się debiutujący w gdańskich barwach Mikkel Bech. Duńczyk a także Oskar Fajfer zdobyli po 13 pkt i bonusie. Rywalem Wybrzeża w walce o ekstraligę będzie Unia Tarnów lub Orzeł Łódź, których mecz przełożony został na poniedziałek. Finałowy dwumecz zaplanowano na 10 i 17 września.Użytkownicy naszej aplikacji zostali już o tym powiadomieni
Pobierz aplikację: Android iPhone


Lokomotiv Daugavpils Lokomotiv Daugavpils
9. Oskar Fajfer 13+1 (3,3,2,3,2*)
10. Anders Thomsen 6+2 (1,2*,1*,2)
11. Troy Batchelor 5+1 (0,d,2*,3,-)
12. Mikkel Bech 13+1 (3,2,3,2*,3)
13. Kacper Gomólski 10 (3,1,3,0,3)
14. Marcin Turowski 0 (0,0,u)
15. Dominik Kossakowski 7+1 (3,2*,1,1)
Sędziowie: Kuśmierz (Częstochowa)
Widzów: 3245
Składy
1. Maksim Bogdanow 9 (2,2,2,2,1)
2. Artiom Trofimow 1 (0,1,-,-,0)
3. Kjasts Puodżuks 8 (2,3,0,1,2)
4. Oleg Michaiłow 9+2 (1*,2*,3,3,1,0)
5. Timo Lahti 2 (1,1,0,0)
6. Davis Kurmis 3 (2,0,1)
7. Jewgienij Kostygow 2+1 (1*,0,w,1)

Kibice oceniają


Mikkel Bech zaliczył w Wybrzeżu debiut marzenie. Mikkel Bech zaliczył w Wybrzeżu debiut marzenie.

Relacja LIVE

W gdańskim zespole zapowiadana wcześniej zmiana w składzie. Pod numerem 12 w miejsce Łęgowika pojedzie Mikkel Bech (ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK). Wybrzeże zakontraktowało Duńczyka 1 września, wraz z otwarciem okna transferowego.

PRZECZYTAJ WIĘCEJ O NOWYM ŻUŻLOWCU WYBRZEŻA
Relacja live Na zdjęciu stan toru z godz: 12:45
Godz. 14:00 Nad stadionem lekkie chmury, ale przebija przez nie słońce. Nie wygląda na to, aby wkrótce miał padać deszcz, a tor jest dobrze przygotowany.
Na próbę toru wyjechali Bogdanow i Kostygow ze strony Lokomotivu.
Ze strony gospodarzy Gomólski i Bech.
ważne zdarzenie
W drugiej parze półfinałowej Unia Tarnów miała podjąć dziś Orła Łódź (45:45 w pierwszym meczu w Łodzi). Zawody zostały jednak odwołane ze względu na opady i stan toru. Regulamin wymaga, aby rozegrać je do czwartku, a więc na trzy dni przed terminem pierwszego meczu finałowego.
Nad stadionem zaczął lekko kropić deszcz, ale rozpoczęcie zawodów jest niezagrożone.
Rozpoczyna się prezentacja.
kibice
W sektorze gości sześciu kibiców z Daugavpils. Przywieźli ze sobą nawet małą flagę z napisem "Daugavpils Speedway".
Zawodnicy zostali już zaprezentowani. Teraz mała uroczystość. Tort wręczono Karolowi Żupińskiemu, który w tym tygodniu został wicemistrzem świata na żużlu w kategorii 250 cc. Przypomnijmy, że w lidze będzie mógł startować, gdy ukończy 16. rok życia, a więc w czerwcu przyszłego roku.

KAROL ŻUPIŃSKI WICEMISTRZEM ŚWIATA 250 CC
kibice
Na trybunach w tej chwili ok. 2000 widzów.
start wyścigu
I
W biegu wystartują:
  Oskar Fajfer,
  Maksim Bogdanow,
  Anders Thomsen,
  Artiom Trofimow.
1'
Zawody odbędą się wg II zestawu startowego.
bieg 4:2
I
[4:2] Wynik biegu: 4:2. Kolejność: Oskar Fajfer (3 pkt), Maksim Bogdanow (2 pkt), Anders Thomsen (1 pkt), Artiom Trofimow (0 pkt).

Znakomity start Fajfera. Thomsen próbował gonić Bogdanowa, ale to on zbliżył się do prowadzącego Oskara. Kolejność nie uległa jednak zmianie.
start wyścigu
II
W biegu wystartują:
  Davis Kurmis,
  Dominik Kossakowski,
  Jewgienij Kostygow,
  Marcin Turowski.
bieg 3:3
II
[7:5] Wynik biegu: 3:3. Kolejność: Dominik Kossakowski (3 pkt), Davis Kurmis (2 pkt), Jewgienij Kostygow (1 pkt), Marcin Turowski (0 pkt).

Dobry start Kossakowskiego, choć w pierwszym łuku nie miał łatwo z Kostygowem. Turowski ambitnie atakował Kurmisa, ale bez oczekiwanego skutku.
start wyścigu
III
W biegu wystartują:
  Kjasts Puodżuks,
  Troy Batchelor,
  Oleg Michaiłow,
  Mikkel Bech.
bieg 3:3
III
[10:8] Wynik biegu: 3:3. Kolejność: Mikkel Bech (3 pkt), Kjastas Puodżuks (2 pkt), Oleg Michaiłow (1 pkt), Troy Batchelor (0 pkt).

Znakomita jazda Becha i wygrana w debiucie w barwach Wybrzeża! Duńczyk z czwartego toru nakładał się na rywali, ale jechał z Puodżuksem łokieć w łokieć aż do wejścia w drugi łuk. Wtedy wyszedł na pierwsze miejsce, świetnie kontrował motocykl i uciekł do przodu. Niestety, pogubił sie Batchelor, który do mety gonił Michaiłowa.
start wyścigu
IV
W biegu wystartują:
  Dominik Kossakowski,
  Timo Lahti,
  Kacper Gomólski,
  Jewgienij Kostygow.
bieg 5:1
IV
[15:9] Wynik biegu: 5:1. Kolejność: Kacper Gomólski (3 pkt), Dominik Kossakowski (2 pkt), Timo Lahti (1 pkt), Jewgienij Kostygow (0 pkt).

Świetny start gdańszczan i pewna, podwójna wygrana. Pierwsza w tym meczu.
ważne zdarzenie
IV
Przerwa na równanie toru. Tymczasem dowiedzieliśmy się, że drugi półfinał Unia Tarnów - Orzeł Łódź odbędzie się jutro o godz. 17:30. To nowa data przełożonego z dziś spotkania.
start wyścigu
V
W biegu wystartują:
  Maksim Bogdanow,
  Mikkel Bech,
  Artiom Trofimow,
  Troy Batchelor.
bieg 4:2
V
[17:13] Wynik biegu: 2:4. Kolejność: Maksim Bogdanow (3 pkt), Mikkel Bech (2 pkt), Artiom Trofimow (1 pkt), Troy Batchelor (d2/0 pkt).

Ze startu 3:3, ale gdańscy zawodnicy rzucili się w pogoń za Bogdanowem. Łotysz miał ich po obu swoich stronach. Batchelorowi pod koniec drugiego okrążenia zdefektował jednak motocykl.
start wyścigu
VI
W biegu wystartują:
  Kacper Gomólski,
  Kjasts Puodżuks,
  Marcin Turowski,
  Oleg Michaiłow.
bieg 5:1
VI
[18:18] Wynik biegu: 1:5. Kolejność: Kjasts Puodżuks (3 pkt), Oleg Michaiłow (2 pkt), Kacper Gomólski (1 pkt), Marcin Turowski (0 pkt).

Ze startu 4:2 dla gości. Gomólski chciał gonić Puodżuksa, a na trzecim okrążeniu wyprzedził go Michaiłow. Ewidentnie Gomólski ma problemu z motocyklem, który jest po prostu wolny. Identycznie było w Daugavpils. Lokomotiv doprowadza do remisu i znów to Łotysze są bliżej finału.
start wyścigu
VII
W biegu wystartują:
  Timo Lahti,
  Oskar Fajfer,
  Davis Kurmis,
  Anders Thomsen.
bieg 5:1
VII
[23:19] Wynik biegu: 5:1. Kolejność: Oskar Fajfer (3 pkt), Anders Thomsen (2 pkt), Timo Lahti (1 pkt), Davis Kurmis (0 pkt).

Wybrzeże wraca do gry. Znakomicie spasowany z torem jest dziś Fajfer. Świetny start i pewna jazda do mety Oskara. Gorzej wyszedł spod taśmy Thomsen, ale szybko napędził się i minął rywali.
Przerwa na równanie toru.
start wyścigu
VIII
W biegu wystartują:
  Jewgienij Kostygow,
  Kacper Gomólski,
  Maksim Bogdanow,
  Dominik Kossakowski.
Kostygow jako rezerwa zwykła za Trofimowa.
ważne zdarzenie
VIII
Wyścig przerwany. Łotysze jechali pierwszym okrążeniu na 5:1, gdy upadł Kostygow.
ważne zdarzenie
VIII
Kostygow wykluczony z powtórki. Wywrócił się bez kontaktu, gdy atakował go na wejściu w drugi łuk Gomólski.
8'
Za chwilę powtórka wyścigu 8.
kibice
VIII
Z trybun doping "GKS, GKS!". Na stadionie ok. 3000 widzów. Nie mamy jeszcze szczegółowych danych z klubu. Wiemy natomiast, że na trybunach zasiadają m.in piłkarze Lechii: Peszko, Kuświk, Wolski i Wojtkowiak.
bieg 4:2
VIII
[27:21] Wynik biegu: 4:2. Kolejność: Kacper Gomólski (3 pkt), Maksim Bogdanow (2 pkt), Dominik Kossakowski (1 pkt), Jewgienij Kostygow (w/0 pkt).

Gomólski dobrze wyszedł ze startu i bronił się przed Bogdanowem. Przez chwilę Łotysza wyprzedzał Kossakowski, ale "Mad Max" szybko skontrował na wyjściu z drugiego łuku drugiego okrążenia.
start wyścigu
IX
W biegu wystartują:
  Anders Thomsen,
  Oleg Michaiłow,
  Oskar Fajfer,
  Kjasts Puodżuks.
bieg 3:3
IX
[30:24] Wynik biegu: 3:3. Kolejność: Oleg Michaiłow (3 pkt), Oskar Fajfer (2 pkt), Anders Thomsen (1 pkt), Kjasts Puodżuks (0 pkt).

Słabszy start Fajfera. Wydawało się jednak, że wyjdzie na pierwsze miejsce, ale wszystkich zaskoczył Michaiłow. Stawka się rozjechała i nie wydarzyło się nic ciekawego, przynajmniej do przekroczenia mety. Po zakończeniu wyścigu Michaiłow zahaczył Thomsena i ten wywrócił się. Trudno było ocenić czy nie było to zamierzone ze strony Łotysza. Wydaje się jednak, że obaj mieli sobie coś do powiedzenia. Arbiter karał obydwu zawodników upomnieniem.
start wyścigu
X
W biegu wystartują:
  Troy Batchelor,
  Jewgienij Kostygow,
  Mikkel Bech,
  Timo Lahti.
bieg 5:1
X
[35:25] Wynik biegu: 5:1. Kolejność: Mikkel Bech (3 pkt), Troy Batchelor (2 pkt), Jewgienij Kostygow (1 pkt), Timo Lahti (0 pkt).

Ciasno w pierwszym łuku, ale Bech przykleił sie do Batchelroa i wspólnie wyszli na prowadzenie. Do końca wzorowo jechali parą. Troy pilnował krawężnika, a Mikkel napędzał się pod bandą. Przypomnijmy, że wspólnie startuję też w Danii w klubie Region Varde Elitesport.
10'
Przerwa na równanie toru.
start wyścigu
XI
W biegu wystartują:
  Oleg Michaiłow,
  Anders Thomsen,
  Kjasts Puodżuks,
  Kacper Gomólski.
Michaiłow jako rezerwa taktyczna za Trofimowa
bieg 4:2
XI
[37:29] Wynik biegu: 2:4. Kolejność: Oleg Michaiłow (3 pkt), Anders Thomsen (2 pkt), Kjasts Puodżuks (1 pkt), Kacper Gomólski (0 pkt).

Ze startu 5:1 dla gości. fatalnie wyszedł Gomólski. Thomsen szybko wyszedł na drugą pozycję. Puodżuks ją odbił, ale Duńczyk nie odpuścił i skończyło się na 4:2 dla gości.
start wyścigu
XII
W biegu wystartują:
  Marcin Turowski,
  Davis Kurmis,
  Troy Batchelor,
  Maksim Bogdanow.
bieg 3:3
XII
[40:32] Wynik biegu: 3:3. Kolejność: Troy Batchelor (3 pkt), Maksim Bogdanow (2 pkt), Davis Kurmis (1 pkt), Marcin Turowski (u/0 pkt).

Dobry start Batchelora i pewna wygrana. W pierwszym łuku upadł Turowski, ale zdołał się podnieść i zejść z toru, nie trzeba było przerywać wyścigu.
start wyścigu
XIII
W biegu wystartują:
  Oleg Michaiłow,
  Mikkel Bech,
  Timo Lahti,
  Oskar Fajfer.
bieg 5:1
XIII
[45:33] Wynik biegu: 5:1. Kolejność: Oskar Fajfer (3 pkt), Mikkel Bech (2 pkt), Oleg Michaiłow (1 pkt), Timo Lahti (0 pkt).

Dobry start Fajfera i 4:2 dla gdańszczan, ale w drugi łuku Bech atakiem przy krawężniku minął Michaiłowa. Znakomita jazda gdańszczan aż do mety i radość na trybunach. Wybrzeże właśnie zapewniło sobie awans do finału Nice 1. Ligi Żużlowej.
Przerwa na równanie toru.
kibice
Oficjalne dane dotyczące frekwencji na trybunach: 3245 widzów.
start wyścigu
XIV
W biegu wystartują:
  Dominik Kossakowski,
  Artiom Trofimow,
  Kacper Gomólski,
  Kjasts Puodżuks.
Kossakowski jako rezerwa zwykła za Batchelora
bieg 4:2
XIV
[49:35] Wynik biegu: 4:2. Kolejność: Kacper Gomólski (3 pkt), Kjasts Puodżuks (2 pkt), Dominik Kossakowski (1 pkt), Artiom Trofimow (0 pkt).

Od startu prowadzenie gdańszczan 4:2. Puodżuks był niezwykle szybki, ale Gomólski cały wyścig umiejętnie się bronił.
start wyścigu
XV
W biegu wystartują:
  Maksim Bogdanow,
  Oskar Fajfer,
  Oleg Michaiłow,
  Mikkel Bech.
bieg 5:1
XV
[54:36] Wynik biegu: 5:1. Kolejność: Mikkel Bech (3 pkt), Oskar Fajfer (2 pkt), Maksim Bogdanow (1 pkt), Oleg Michaiłow (0 pkt).
15'
Koniec meczu. Zdunek Wybrzeże Gdańsk wygrało z Lokomotivem Daugavpils 54:36 i wjechało do finału Nice 1. Ligi. Ich rywalem będzie Unia Tarnów lub Orzeł Łódź. Mecze odbędą się 10 i 17 września.

Typowanie wyników

Gdańsk, Długie Ogrody
3 pkt.
ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK
Lokomotiv Daugavpils

Jak typowano

92% 366 typowań ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK
0% 2 typowania REMIS
8% 32 typowania Lokomotiv Daugavpils

Twoje dane


Playoff

Półfinały

Grupa Azoty Unia Tarnów 94
Orzeł Łódź 86
ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 98
Lokomotiv Daugavpils 82

Finał

Grupa Azoty Unia Tarnów
ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk

Opinie (83) 7 zablokowanych

 • Finał to bdb rezultat w tym sezonie (2)

  W przyszłym jak będą sponsorzy to można powalczyć o ekstraligę.
  Kowalik i Zdunek nie nawalili.

  • 85 4

  • Kowalik nie nawali? (1)

   weź nie żartuj
   Zachowawczy czlowiek

   • 5 14

   • masz finał!!!

    Nie sap. Potrzebni sponsorzy .Rafineria.

    • 6 0

 • Wszystko ok (2)

  Ale Lokomotiv sie podłożył niestety, oni nie mogą w Ekstralidze jeździć niestety. Ale Gratulacje za wygrana teraz, tylko Baraz z Grudziądzem ;)

  • 21 53

  • W pierwszym meczu jakoś nie wyglądało na to że się podłożyli

   • 13 2

  • Żenada

   Znawco Wybrzeże wygra z Tarnowem wspomnisz moje słowa. A po drugie w barażach będzie Toruń. Spada ROW za doping Łaguty.

   • 14 7

 • Super że ten nasz wybrzeżowy żuzel się w końcu odradza !!!

  • 53 4

 • I co marudy? (7)

  Pluliście na Becha...że słaby jak Łęgowik a gość da Gdańskowi ekstraligę...

  • 78 8

  • Leo (1)

   to prawda jak gadali ze jaki on cienias i co pojechał jak nic.niech Renat zabiera walizki nie mówiąc już o Hubercie

   • 25 2

   • Renat, pomimo że wybrali go na kapitana, to miał być zawodnikiem oczekującym. Na tej pozycji miał jeździć Linus. Każdy widac było jak to sie skończyło. Druga sprawa że Gafurov, konkretnie przepracował zimę i na treningach to potwierdzał. To dlaczego trener nie miał go wstawić do składu ?
    Ja mam dla Niego wielki szacunek, ale jeśli Renat chce kontynuować dalej swoją kariere, to powinien odejśc do jakiegoś słabszego klubu. No chyba że znowu będzie słaby budżet i nie będzie kasy na zawodników z wyższej półki, to jak najbardziej może zostać w Gdańsku.

    • 3 0

  • Prawdziwy egzamin czeka go za tydzień

   • 20 1

  • Bech dzisiaj jezdzil jak petarda!!! (2)

   W przeciwienstwie do Batcha.
   Dobry ruch!

   • 18 1

   • (1)

    Batch miał problem z motorem, czego efektem było zatarcie w jego drugim biegu.Zmienił motor i śmigał tak jak Mikkel Bech znafco.

    • 10 4

    • To najwyraźniej on ma problem z motorem od kwietnia

     Bo od początku sezonu jeździ poniżej oczekiwań. Miał być najlepszym zawodnikiem całej ligi, a nie jest nawet liderem naszej drużyny.

     • 5 2

  • dokladnie

   tu powinno wychodzic obok nicka nr IP który tu marudził na Becha to wiekszosc by sie tu nie udzielala ...Brawo Wybrzeze

   • 4 2

 • Styl (1)

  Jazdy Becha jest rewelacyjny .. Pcha się w każde wolne miejsce i pod płotem też nie odpuszcza.. Ciekawe co pokaże dalej .. Chyba strzał w 10 !

  • 100 0

  • Dokładnie tak, trafiony strzał, dobry fighter! Czego nie można ostatnio powiedzieć o opłakiwanym tu wielokrotnie Linusie. Mecz z Wrocławiem beznadziejnie pojechał..co prawda to ekstraliga, ale mimo wszytko nie zachwyca..u nas byłby pewnie średniakiem..jak Troy

   • 10 0

 • byle do Wybrzeża nie wrócił Marek F. albo

  inny Majonez

  • 49 3

 • i co? słaby ten bech (1)

  Z całym.szacunkiem ale gafiemu do niego trochę brakuje.
  Czekam na wpisy co pisali że słaby jest.JA w pytam kiedy gafi zrobił 13+1 z czołowym klubem i byl najlepszy z drużyny?
  Jak tam malkontenci???

  • 57 0

  • Pojechał super. Nie ma do tego żadnych wątpliwości.

   Mimo że nie krytykowałem i nie robię też tego teraz to nie ma co go zagłaskać.
   Jedna jaskółka wiosny nie czyni.
   Wierzę że będzie tak dalej jeździł i da nam wiele radości.

   • 19 1

 • Już to widzę jak Bolo z Jedziesz Zenon siedzę przytuleni z opadnientymi koparami przed tv

  • 29 2

 • Brawo (1)

  Ciekawe czy za tydzień pogoda przygotuje nam tor czy Kowalik(nie wiem co lepsze). Bech trafiony w 100%, nie wiem czy zrobi nam ekstraligę, ale widać różnicę między nim a Gafurovem. Chłop przyjechał, zrobił kilka kółek na próbie toru i dwucyfrówkę w meczu. Gafurov siedzi tu 10 sezon i cały czas się zastanawia co robić-bez komentarza. Największym problemem jest o dziwo sprzęt Gomólskiego. Jak zrobimy za tydzień 50 pkt u siebie to w Tarnowie będą wielkie emocje. Przedsezonowy plan wykonany i mamy prawdopodobnie dodatkowe 4 mecze i sezon do października.

  • 53 2

  • Myślę że jak się chłopaki zepną to skończymy sezon po dwóch meczach. I tego im i nam życzę !!! ;)

   • 18 0

 • Łotysze wpuścili nas do finału. Kropka. (4)

  • 15 53

  • Ty mądra głowo (3)

   Łotysze znawco nie wygrali tu zadnego meczu jak mówił pan spiker to nie jest ich tor ułożony pod nich i sa tu cięcy jak barszcz.Nikt tu się nie podkładał!!!!!

   • 14 5

   • (2)

    Odpuścili końcówkę u siebie, tu nie robili taktyków ekspercie. Nie mają sponsora, nie mieli motywacji.

    • 4 14

    • Ekspercie

     Tylko mogli zrobić jeszcze jedną i wpuścić Bogdanovsa, nic by to im nie dało.

     • 9 1

    • Nie robili taktyków? To jak to możliwe, że Michajłow pojechał 6 razy?

     • 6 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najbliższy mecz Wybrzeża

H.Skrzydlewska Orzeł Łódź
28 lipca 2024, godz. 14:00
74% H.Skrzydlewska Orzeł Łódź
3% REMIS
23% ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk

Najlepiej oceniani

Najlepiej typujący wyniki Wybrzeża

Imię i nazwisko Typ. Pkt. Skuteczność
1 Arkadiusz Miłuch 9 32 88.9%
2 Bartosz Andruszyszyn 11 30 81.8%
3 Wojtas Fc zdunkowo 10 30 80%
4 Wojtas Fc zdunkowo 10 30 80%
5 Adam Wedra 10 29 80%

Tabela

METALKAS 2. Ekstraliga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 Arged Malesa Ostrów Wlkp. 12 9 0 3 +96 22
2 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 11 7 0 4 +119 18
3 Innpro ROW Rybnik 10 7 0 3 +24 17
4 Cellfast Wilki Krosno 11 6 0 5 -10 15
5 #OrzechowaOsada PSŻ Poznań 11 6 1 4 -4 15
6 H.Skrzydlewska Orzeł Łódź 12 4 0 8 -54 9
7 Texom Stal Rzeszów 12 4 0 8 -47 9
8 Energa Wybrzeże Gdańsk 11 1 1 9 -124 3
W sezonie zasadniczym każdy pojedzie z każdym mecz i rewanż. Do play-off awansuje 6 drużyn. Następnie rozegrają ćwierćfinały (1 drużyna z 6., 2 z 5 i 3 z 4). Do półfinałów wejdą ich zwycięzcy oraz tzw. "lucky loser" - drużyna, która przegra swój ćwierćfinał najmniejszą różnicą (w przypadku równości, zdecyduje dorobek z rundy zasadniczej). Z finału awans do PGE Ekstraligi wywalczy zwycięzca.
Natomiast ostatni zespół sezonu zasadniczego zostanie zdegradowany do Krajowej Ligi Żużlowej.

Wyniki 12 kolejki

 • ENERGA WYBRZEŻE GDAŃSK - Texom Stal Rzeszów 48:41 (pierwszy mecz 38:52, bonus dla Texom Stali Rzeszów)
 • H. Skrzydlewska Orzeł Łódź - Arged Malesa Ostrów Wielkopolski 39:51 (pierwszy mecz 43:47, bonus dla Arged Malesa Ostrów Wielopolski)
 • Niedziela, 21 lipca:
 • Abramczyk Polonia Bydgoszcz - #OrzechowaOsada PSŻ Poznań (pierwszy mecz 42:48)
 • Cellfast Wilki Krosno - Innpro ROW Rybnik (pierwszy mecz 34:56)

Ostatnie wyniki Wybrzeża

69% ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
0% REMIS
31% Texom Stal Rzeszów
Abramczyk Polonia Bydgoszcz
7 lipca 2024, godz. 14:00
95% Abramczyk Polonia Bydgoszcz
1% REMIS
4% ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk

Relacje LIVE

Najczęściej czytane