• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK
(TYP 1) 92%[366]
Remis
(TYP X) 0%[2]
Wygrywa
Lokomotiv Daugavpils
(TYP 2) 8%[32]
 
03.09 nd
godz. 14:30
54
:
36
Lokomotiv Daugavpils
Żużlowcy wjechali do finału I ligi Żużlowcy wjechali do finału I ligi LIVE! 3 września 2017 (83 opinie)

Żużlowcy Zdunek Wybrzeża pokonali Lokomotiv Daugavpils 54:36 i awansowali do...

Trener

Mirosław Kowalik
ocena
4.70 (97 ocen)

Zawodnicy

Mikkel Bech
ocena
5.88 (113 ocen)
Oskar Fajfer
ocena
5.83 (118 ocen)
Anders Thomsen
ocena
4.63 (113 ocen)
Dominik Kossakowski
ocena
4.49 (106 ocen)
Troy Batchelor
ocena
3.88 (108 ocen)
Kacper Gomólski
ocena
3.83 (111 ocen)
Marcin Turowski
ocena
1.88 (107 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Aureliusz Bieliński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Renat Gafurow
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Hubert Łęgowik
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

28.07 (nd) godz.14:00 H.Skrzydlewska Orzeł Łódź typuj ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
03.08 (sob) godz.16:30 Innpro ROW Rybnik typuj ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
04.08 (nd) godz.14:00 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk typuj Innpro ROW Rybnik
14.07 (nd) godz.17:45 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk 48:41 Texom Stal Rzeszów LIVE!
07.07 (nd) godz.14:00 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 60:30 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
29.06 (sob) godz.16:30 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk 41:49 #OrzechowaOsada PSŻ Poznań LIVE!
23.06 (nd) godz.14:00 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk 38:50 Arged Malesa Ostrów Wlkp. LIVE!
15.06 (sob) godz.16:30 Cellfast Wilki Krosno 57:33 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
26.05 (nd) godz.15:05 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk 41:49 H.Skrzydlewska Orzeł Łódź LIVE!
18.05 (sob) godz.16:30 Texom Stal Rzeszów 52:38 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!

Tabela

METALKAS 2. Ekstraliga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 Arged Malesa Ostrów Wlkp. 12 9 0 3 +96 22
2 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 12 8 0 4 +139 21
3 Innpro ROW Rybnik 11 7 0 4 +20 18
4 Cellfast Wilki Krosno 12 7 0 5 -6 17
5 #OrzechowaOsada PSŻ Poznań 12 6 1 5 -24 15
6 H.Skrzydlewska Orzeł Łódź 12 4 0 8 -54 9
7 Texom Stal Rzeszów 12 4 0 8 -47 9
8 Energa Wybrzeże Gdańsk 11 1 1 9 -124 3

W sezonie zasadniczym każdy pojedzie z każdym mecz i rewanż. Do play-off awansuje 6 drużyn. Następnie rozegrają ćwierćfinały (1 drużyna z 6., 2 z 5 i 3 z 4). Do półfinałów wejdą ich zwycięzcy oraz tzw. "lucky loser" - drużyna, która przegra swój ćwierćfinał najmniejszą różnicą (w przypadku równości, zdecyduje dorobek z rundy zasadniczej). Z finału awans do PGE Ekstraligi wywalczy zwycięzca.
Natomiast ostatni zespół sezonu zasadniczego zostanie zdegradowany do Krajowej Ligi Żużlowej.

Wyniki 12 kolejki:

  • ENERGA WYBRZEŻE GDAŃSK - Texom Stal Rzeszów 48:41 (pierwszy mecz 38:52, bonus dla Texom Stali Rzeszów)
  • H. Skrzydlewska Orzeł Łódź - Arged Malesa Ostrów Wielkopolski 39:51 (pierwszy mecz 43:47, bonus dla Arged Malesa Ostrów Wielopolski)
  • Abramczyk Polonia Bydgoszcz - #OrzechowaOsada PSŻ Poznań 55:35 (pierwszy mecz 42:48, bonus dla Abramczyk Polonii Bydgoszcz)
  • Cellfast Wilki Krosno - Innpro ROW Rybnik 47:43 (pierwszy mecz 34:56, bonus dla Innpro ROW Rybnik)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Wybrzeża

Aktualna kadra Wybrzeża