Wiadomości

Zdunek Wybrzeża Gdańsk - Arged Malesa TŻ Ostrovia 51:38. Kacper Gomólski zaskoczył

Zdunek Wybrzeże Gdańsk

Kacper Gomólski (kask niebieski) pojechał zdecydowanie najlepszy mecz w tym sezonie i wskoczył w buty liderów Wybrzeża, które pokonało Ostrovię.
Kacper Gomólski (kask niebieski) pojechał zdecydowanie najlepszy mecz w tym sezonie i wskoczył w buty liderów Wybrzeża, które pokonało Ostrovię. fot. Mateusz Słodkowski / Trojmiasto.pl

Zdunek Wybrzeże Gdańsk pokonało u siebie Arged Malesa TŻ Ostrovię 51:38. Do wygranej w 30-stopniowym upale poprowadzili zespół Rasmus JensenKacper Gomólski. Ten drugi pojechał najlepszy mecz w sezonie i przyćmił liderów gdańskiej drużyny.Użytkownicy naszej aplikacji zostali już o tym powiadomieni

Pobierz aplikację: Android | iPhone


ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk

9. Krystian Pieszczek 8 (3,2,3,w,w)
10. Peter Kildemand 9+2 (3,1*,1,1*,3)
11. Jacob Thorssell 5+2 (0,1*,1*,3)
12. Kacper Gomólski 11+1 (2,2,2,3,2*)
13. Rasmus Jensen 12 (0,3,3,3,3)
14. Karol Żupiński 5+1 (2,2*,1)
15. Piotr Gryszpiński 1 (w,0,1)
16. Robert Chmiel
51:38
Miejsce:
Stadion Żużlowy
Sędziowie:
Jerzy Najwer (Gliwice)
Widzów:
1871

Arged Malesa TŻ Ostrovia

1. Grzegorz Walasek 4+1 (1*,2,0,1,-)
2. Tomasz Gapiński 8+1 (1,1*,2,2,2)
3. Rafał Okoniewski 2 (2,0,t,0)
4. Adrian Cyfer 8 (1,3,2,2,0)
5. Nicolai Klindt 12 (3,3,3,2,w,1)
6. Sebastian Szostak 3 (3,0,0,0)
7. Kacper Grzelak 1 (1,-,w)
8. Jakub Krawczyk 0 (0)

kibice oceniają

zobacz wszystkie oceny »Relacja LIVE

Sędzia: Jerzy Najwer
Komisarz Toru: Waldemar Cisoń
Przewodniczący Jury: Andrzej Polkowski
[ICO]
W zespole Wybrzeża zadebiutuje dziś Gryszpiński, który stworzy parę juniorów z Żupińskim. W poprzednich sześciu spotkaniach rolę tę pełnił Alan Szczotka. Gryszpiński to niespełna 20-latek, który trafił do Gdańsk z Polonii Piła podpisując 2-letni kontrakt.
Sporo do udowodnienia mają dziś Kildemand i Pieszczek. Liderzy Wybrzeża na całej linii zawiedli w Toruniu.

Krystian Pieszczek: Nie zbagatelizowałem meczu w Toruniu

Już w Toruniu w miejsce Becha do składu wrócił Thorssell. Szwed wypadł przyzwoicie, ale w ostatnich dniach pokazał, że może być jeszcze lepiej - w rodzimej lidze zdobył komplet punktów.
W drużynie gości dziś Cyfer, który w minionym sezonie startował dla Wybrzeża. Liderem Ostrovii jest Klindt, prywatnie bardzo dobry przyjaciel zawodnika gdańszczan - Jensena.

- Rozmawiamy w zasadzie codziennie. Znam go odkąd miałem 12 czy 13 lat, ale gdzieś tak od blisko dekady Nicolai jest jednym z moich najlepszych kumpli. Nie zakładaliśmy się o wynik niedzielnego meczu, ani nic z tych rzeczy, niemniej pokonanie go na pewno dałoby mi wiele satysfakcji - powiedział nam Jensen, który w tym sezonie jest pozytywnym zaskoczeniem w barwach Wybrzeża.

Rasmus Jensen przed meczem Wybrzeże - Ostrovia


[ICO]
Dzisiejszy mecz 7. kolejki eWinner 1. Ligi Żużlowej z trybun obejrzeć będzie mogło już nie 25 a 50 proc. pojemności trybun - w tym wypadku 4334 kibiców.

Żużlowcy mogą wpuścić więcej kibiców


W Gdańsku istna "lampa", 30 stopni Celsjusza. Zarówno żużlowców jak i ich sprzęt czekają dziś bardzo wymagające warunki.
W próbie toru uczestniczyli Szostak i Grzelak oraz Pieszczek i Kildemand.
[ICO]
Na chwilę przed rozpoczęciem spotkania na trybunach zasiada zaledwie ok. 1500 osób. Trudno się dziwić, bo pogoda wybitnie plażowa.
Wylosowany I zestaw startowy. To znaczy, że Wybrzeże zacznie mecz z pól B i D.
[ICO]
I
W biegu wystartują:
  Grzegorz Walasek,
  Krystian Pieszczek,
  Rafał Okoniewski,
  Jacob Thorssell.
[ICO]
I
[3:3] Wynik biegu: 3:3. Kolejność: Krystian Pieszczek (3 pkt), Rafał Okoniewski (2 pkt), Tomasz Gapiński (1 pkt), Jacob Thorssell (0 pkt).

Świetny start Pieszczka, kiepski Thorssella. Bez większych emocji, choć Okoniewski do końca trzymał się blisko Pieszczka.
[ICO]
Frekwencja podana nam przez klub: 1871 osób.
[ICO]
II
W biegu wystartują:
  Karol Żupiński,
  Kacper Grzelak,
  Piotr Gryszpiński,
  Sebastian Szostak.
[ICO]
II
Karambol na drugim łuku. Wyścig przerwany. Prowadził Szostak, drugi jechał Gryszpiński, trzeci Grzelak a czwarty Żupiński. W łuku postawiło w poprzek Gryszpińskiego a w niego wpadł Grzelak, motocykl położyć zdążył natomaist Żupiński. Wszyscy zawodnicy wstali już z toru i przejdą teraz badania lekarskiej. Wydaje się, że najbardziej ucierpiał Grzelak, który kuleje. fot. M.Słodkowski/Trojmiasto.pl
2'
Sędzia długo analizuje powtórki, choć wina Gryszpińskiego była ewidentna.
[ICO]
II
Gryszpiński wykluczony
2'
Zawodnicy już na starcie do powtórki, oczywiście bez Gryszpińskiego.
[ICO]
II
[5:7] Wynik biegu: 2:4. Kolejność: Sebastian Szostak (3 pkt), Karol Żupiński (2 pkt), Kacper Grzelak (1 pkt), Piotr Gryszpiński (w/0 pkt).

Kolejny raz dobry start Szostaka. Żupiński gonił rywala cztery okrążenia, ale nie zdołał go wyprzedzić. Grzelak daleko z tyłu.
Przerwa na roszenie toru. To zapewne będzie dziś częsty obrazek, gdyż przy tej temperaturze nawierzchnia wydaje się sucha jak pieprz.
[ICO]
III
W biegu wystartują:
  Rasmus Jensen,
  Nicolai Klindt,
  Kacper Gomólski,
  Tomasz Gapiński.
[ICO]
III
[7:11] Wynik biegu: 2:4. Kolejność: Nicolai Klindt (3 pkt), Kacper Gomólski (2 pkt), Tomasz Gapiński (1 pkt), Rasmus Jensen (0 pkt).

Start wygrał Klindt, gdańszczanie na drugim i trzecim miejscu. Jensen starał się napędzić po zewnętrznej, ale minął go Gapiński. Ostatecznie Klindt daleko z przodu, Jensen daleko z tyłu.
[ICO]
IV
W biegu wystartują:
  Adrian Cyfer,
  Karol Żupiński,
  Sebastian Szostak,
  Peter Kildemand.
[ICO]
IV
[12:12] Wynik biegu: 5:1. Kolejność: Peter Kildemand (3 pkt), Karol Żupiński (2 pkt), Adrian Cyfer (1 pkt), Sebastian Szostak (0 pkt).

Świetnei ze startu gdańszczanie, którzy wzięli w kleszcze Cyfera. Ten ledwo utrzymał się na motocyklu i stracił sporo dystansu. Do końca gonił Żupińskiego, ale gdańszczanie wygrali podwójnie. Cyfer otrzymał ostrzeżenie za utrudnianie startu.
Przerwa na kosmetykę toru.
[ICO]
V
W biegu wystartują:
  Kacper Gomólski,
  Adrian Cyfer,
  Jacob Thorssell,
  Rafał Okoniewski.
[ICO]
V
[15:15] Wynik biegu: 3:3. Kolejność: Adrian Cyfer (3 pkt), Kacper Gomólski (2 pkt), Jacob Thorssell (1 pkt), Rafał Okoniewski (0 pkt).

Ze startu najlepiej Thorssell, ale na przeciwległej prostej podniosło mu koło i minął go Cyfer. "Zakotłowało" się i Szwed niemal nie spadł na ostatnie miejsce. Wreszcie to Gomólski gonił prowadzącego rywala, ale nieskutecznie.
[ICO]
VI
W biegu wystartują:
  Grzegorz Walasek,
  Rasmus Jensen,
  Tomasz Gapiński,
  Piotr Gryszpiński.
[ICO]
VI
[18:18] Wynik biegu: 3:3. Kolejność: Rasmus Jensen (3 pkt), Grzegorz Walasek (2 pkt), Tomasz Gapiński (1 pkt), Piotr Gryszpiński (0 pkt).

Znakomicie ze startu Jensen, którego cały wyścig naciskał Walasek. Duńczyk nie dał się jednak ograć. Gryszpiński daleko z tyłu.
[ICO]
VII
W biegu wystartują:
  Krystian Pieszczek,
  Nicolai Klindt,
  Peter Kildemand,
  Jakub Krawczyk.
Krawczyk jako rezerwa zwykła za Grzelaka.
[ICO]
VII
[21:21] Wynik biegu: 3:3. Kolejność: Nicolai Klindt (3 pkt), Krystian Pieszczek (2 pkt), Peter Kildemand (1 pkt), Jakub Krawczyk (0 pkt).

Klindt uciekł ze startu. Po szerokiej rozpędził się Pieszczek i prawie go dopadł, ale Duńczyk obronił się przed atakiem i pognał po 3 punkty.
Przerwa na kosmetykę toru. W odróżnieniu od poprzednich meczów na gdańskim torze, dziś bez emocji na torze. Zapewnia je jedynie rezultat meczu. Liczy się przede wszystkim dobre wyjście ze startu i unikanie błędów. Jak najlepiej radzi sobie z tym wszystkim Klindt, jedyny niepokonany zawodnik po dwóch seriach.
[ICO]
VIII
W biegu wystartują:
  Rasmus Jensen,
  Rafał Okoniewski,
  Karol Żupiński,
  Adrian Cyfer.
[ICO]
VIII
W taśmę wjechał Okoniewski. Jest wykluczony z powtórki, a za niego może wystartować jeden z juniorów. Będzie nim Szostak.
[ICO]
VIII
Po kontakcie z Cyferem na wyjściu z pierwszego łuku upadł Żupiński. Wyścig przerwany. Przy krawężniku prowadzenie objął Jensen, który "założył" Szostaka z drugiego toru, a Cyfer wywoził Żupińskiego pod bandę. Sędzia sprawdza na powtórkach czy upadek gdańszczanina był zawiniony przez zawodnika gości.
8'
Powtórka w pełnym składzie. Zawodnicy już pod taśmą.
[ICO]
VIII
[25:23] Wynik biegu: 4:2. Kolejność: Rasmus Jensen (3 pkt), Adrian Cyfer (2 pkt), Karol Żupiński (1 pkt), Sebastian Szostak (0 pkt).

Dobry start i wejście w łuk Jensena, który przypilnował Cyfera i po zewnętrznej mógł go minąć Żupiński. Cyfer szybko odbił pozycję wjeżdżając pod Żupińskiego i z 5:1 dla gdańszczan zrobiło się 4:2. Jensen wygrał z dużą przewagą.
[ICO]
VIII
25:23 to pierwsze prowadzenie gdańszczan w meczu.
Przerwa na kosmetykę toru.
Awaria polewaczki. Na tor wyjechała zapasowa, stąd dłuższa przerwa.
[ICO]
IX
W biegu wystartują:
  Tomasz Gapiński,
  Peter Kildemand,
  Grzegorz Walasek,
  Krystian Pieszczek.
[ICO]
IX
[29:25] Wynik biegu: 4:2. Kolejność: Krystian Pieszczek (3 pkt), Tomasz Gapiński (2 pkt), Peter Kildemand (1 pkt), Grzegorz Walasek (0 pkt).

Pieszczek wygrał start a po wyjściu z łuku zdecydowanie przyblokował próbujących minąć go rywali i obronił pozycję. Skorzystał na tym Kildemand, który wskoczył na trzecie miejsce. mijając Walaska po zewnętrznej. Kolejny wyścig, na którym emocje skończyły się przed wejściem w drugi łuk. Motocykl Pieszczka zdefektował po zakończeniu wyścigu.
[ICO]
X
W biegu wystartują:
  Sebastian Szostak,
  Jacob Thorssell,
  Nicolai Klindt,
  Kacper Gomólski.
[ICO]
X
Wyścig przerwany. Nierówny start. Ostrzeżenie otrzymał Klindt.
[ICO]
X
[32:28] Wynik biegu: 3:3. Kolejność: Nicolai Klindt (3 pkt), Kacper Gomólski (2 pkt), Jacob Thorssell (1 pkt), Sebastian Szostak (0 pkt).

Klindt jeździ dziś we własnej lidze. Zamknął gdańszczan w pierwszym łuku i pognał do przodu, choć wydawało się, że najlepiej wystartował Thorssell. Zawodnik gości wygrał z dużą przewagą.
Przerwa na kosmetykę toru.
[ICO]
XI
W biegu wystartują:
  Kacper Gomólski,
  Adrian Cyfer,
  Krystian Pieszczek,
  Grzegorz Walasek.
[ICO]
XI
Wyścig przerwany. Na tor upadł na drugim okrążeniu Pieszczek, który atakował Cyfera. Na prowadzeniu jechał Gomólski, a chwilę wcześniej było nawet 5:1 dla Wybrzeża. Pieszczek wykluczony.
[ICO]
XI
[35:31] Wynik biegu: 3:3. Kolejność: Kacper Gomólski (3 pkt), Adrian Cyfer (2 pkt), Grzegorz Walasek (1 pkt), Krystian Pieszczek (w/0 pkt).

Dobrze wystartował Gomólski i zdołał obronić pozycję w pierwszym łuku. "Ginger" już na drugim okrążeniu odskoczył rywalom na dobre 10 metrów i pognał po 3 punkty. To najlepszy mecz Kacpra w tym sezonie.
[ICO]
XII
W biegu wystartują:
  Kacper Grzelak,
  Piotr Gryszpiński,
  Tomasz Gapiński,
  Jacob Thorssell.
[ICO]
XII
[39:33] Wynik biegu: 4:2. Kolejność: Jacob Thorssell (3 pkt), Tomasz Gapiński (2 pkt), Piotr Gryszpiński (1 pkt), Kacper Grzelak (w/0 pkt).

Ze startu najlepiej Gapiński, ale Thorssell minął go na prostej po wyjściu z łuku. Grzelak przekroczył czas 2 minut na wyjazd do wyścigu i został wykluczony.
[ICO]
XIII
W biegu wystartują:
  Peter Kildemand,
  Rafał Okoniewski,
  Rasmus Jensen,
  Nicolai Klindt.
[ICO]
XIII
[43:35] Wynik biegu: 4:2. Kolejność: Rasmus Jensen (3 pkt), Nicolai Klindt (2 pkt), Peter Kildemand (1 pkt), Rafał Okoniewski (0 pkt).

Jensen uciekł do przodu i jako pierwszy pokonał dziś swojego przyjaciela Klindta. Próbował go gonić też Kidlemand, ale "Pająkowi" ewidentnie czegoś dziś brakuje.
13'
Przerwa na kosmetykę toru.
[ICO]
XIII
Gdańszczanom wystarczą 3 punkty do zwycięstwa. Mogą więc "przyklepać" triumf już w pierwszym z wyścigów nominowanych.
[ICO]
XIV
W biegu wystartują:
  Nicolai Klindt,
  Krystian Pieszczek,
  Tomasz Gapiński,
  Peter Kildemand.
Klindt jako rezerwa taktyczna za Walaska
[ICO]
XIV
Wyścig przerwany. Upadł Gapiński, który z Pieszczkiem walczył o drugą pozycję. Klindt wywiózł gdańszczan w pierwszym łuku. Pieszczek na drugim atakował Gapińskiego z trzeciej pozycji i spowodował jego upadek. Zostaje wykluczony.
[ICO]
XIV
Wyścig ponownie przerwany. Dobry start gdańszczan, słaby Kildemanda, Ostrovia jechała na 5:1, gdy po ataku Kildemanda w drugim łuku upadł Klindt. Sędzia analizuje powtórki. Trudna sytuacja do oceny, bo Kildemand przy krawężniku podjeżdżał Klindta, który zwolnił by puścić po szerokiej Gapińskiego.
[ICO]
XIV
Wykluczony Klindt.
[ICO]
XIV
[46:37] Wynik biegu: 3:2. Kolejność: Peter Kildemand (3 pkt), Tomasz Gapiński (2 pkt), Nicolai Klindt (w/0 pkt), Krystian Pieszczek (w/0 pkt).

Kildemand z czwartego toru wygrał start i założył się na rywala. Gapiński naciskał do końca, ale Duńczyk z trudem obronił prowadzenie i przypieczętował wygraną Wybrzeża.
[ICO]
XV
W biegu wystartują:
  Kacper Gomólski,
  Adrian Cyfer,
  Rasmus Jensen,
  Nicolai Klindt.
[ICO]
XV
[51:38] Wynik biegu: 5:1. Kolejność: Rasmus Jensen (3 pkt), Kacper Gomólski (2 pkt), Nicolai Klindt (1 pkt), Adrian Cyfer (0 pkt).

Dobry start gdańszczan i świetna praca Gomólskiego, który przyblokował Klindta. Jensen uciekł do przodu a Kacper do końca odpierał ataki rywala. Klindt zaatakował na ostatnim łuku, ale na mecie Gomólski był przed nim o centymetry! Zdecydowanie najlepszy wyścig dnia na koniec zawodów.
15'
Koniec meczu. Zdunek Wybrzeże pokonało Ostrovię 51:38

opinie kibiców w trakcie relacji (153)


Typowanie wyników

mecz ligowy
16.08.2020 godz.14:00
wartość: 3 punkty

Jak typowano

1

99%

230 typowań

x

0%

0 typowań

2

1%

2 typowania


Tabela po 7 kolejkach

eWinner 1. Liga Żużlowa
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 eWinner Apator Toruń 7 7 0 0 362:234 14
2 Orzeł Łódź 7 4 0 3 325:283 8
3 ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK 7 4 0 3 321:307 8
4 Start Gniezno 7 4 0 3 313:306 8
5 Unia Tarnów 7 4 0 3 310:308 8
6 Arged Malesa TŻ Ostrovia 7 3 0 4 291:328 6
7 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 7 1 0 6 268:361 2
8 Lokomotiv Daugavpils 7 1 0 6 285:334 2

Tabela wprowadzona: 2020-08-17

aktualna tabela »

Wyniki 7 kolejki:

 • ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK - Ostrovia 51:38
 • Unia Tarnów - Orzeł Łódź 39:49
 • Start Gniezno - Lokomotiv Daugavpils 48:31 - gościom odjęto 10 pkt Pontusa Aspgrena, który startował na silniku niezgłoszonym do protokołu meczowego
 • Abramczyk Polonia Bydgoszcz - eWinner Apator Toruń 35:55

Opinie (104) ponad 10 zablokowanych

 • (1)

  Brawo GKS

  • 37 7

  • Jak mawia Majster - to była dobra robota!

   • 2 0

 • Brawo

  Super Rasmus i Kacper, jest moc, za tydzień wiktoria w Ostrowie

  • 43 7

 • Trochę fart (10)

  Trochę szczęścia dzisiaj było - zwłaszcza w końcówce. Kildemand chyba już się spompował bo z każdym meczem coraz wolniejszy. Jensen pewniak, robi swoje. Rudy w końcu chyba na motocyklu a nie motorowerze. Tor suchy i twardy - powrócił Gdański standard. To co zrobili spece z nsport na koniec to jawne kpiny.

  • 48 6

  • Co takiego zrobili kolego ? (2)

   Prosze napisz .

   • 7 1

   • Wyłączyli transmisje (1)

    Przed nominowanymi i pokazywali głupie gadki komentatorów w Grudziądzu

    • 31 1

    • Dobrze że poszliśmy na stadion...

     • 6 0

  • mecz sie dluzyl, a byla transmisja z ekstraligi

   14 i 15 wyscig byly w cplus now

   • 5 9

  • (3)

   Jaki fart?byles na meczu?pewnie nie...ja bylem i dwa wykluczenia n akosc Ostrowa...to twoim zdaniem fart?zmien koles dycypline i nie kompromituj sie wiecej.

   • 10 1

   • Co? (2)

    Co znaczy "n akosc"? Jeżeli to samo co "na korzyść" to nie chodziło mi akurat o decyzje sędziego, które były raczej słuszne. Poza tym skąd pomysł, że będąc na stadionie ma sie lepszy ogląd sytuacji niż przed tv?

    • 2 2

    • (1)

     Na stadionie było bardzo mało kamer, więc w telewizji nie wszystko było pokazane. Komentator również nie był w Gdańsku, więc też miał okrojoną wersję meczu. Dlatego na stadionie tym razem miało się duży lepszy pogląd na zawody.

     • 7 1

     • Mózg ci przegrzało i fantazjujesz . Zjedz snikersa i ogarnij się . Ledwo wygraliśmy taka jest prawda a w 14 powinno byc 5:0 dla Ostrowa .

      • 0 3

  • Mylisz się , transmisja była na canal +now

   • 0 6

  • Dokładnie, żenada.

   • 1 0

 • (1)

  Kanał plus nał

  • 6 13

  • Co ci odwalili przerwać nominowane żeby zrobić pigaduchy w ekipie skandal

   • 3 0

 • Rudy mozesz pozdrawiac ...

  Oby tak dalej- Jensen swoje zrobił.plus coś od siebie/najrowniejszy zawodnik/, coś niedobrego dzieje się z Krycha i.pajakiem, thorsel słabiej ale wątpię że Bech zrobilby wiecej, Gryszpinski zasługuje na 2 szansę, a Karol swoje zrobił A mógł więcej.

  • 22 5

 • Ciężki mecz, brawa za walkę (4)

  Krystian to już chyba myślami był na meczu w Grudziądzu i występie Musielaka :)
  Za tydzień trzeba koniecznie wygrać w Ostrowie. Występ Thorsella lepiej przemilczeć, oby nikomu nie przyszło do głowy, że Jacob został tutaj na kolejny sezon. Najlepiej to byłoby kogoś wypożyczyć, skoro Bech jest tak słaby w tym sezonie. Gdybyśmy nie przegrali z Gnieznem oraz Tarnowem to mielibyśmy całkiem realne szanse na 2-3 miejsce po rundzie zasadniczej, przed ewentualnymi pay offami.

  • 13 20

  • Play off raczej chyba nie będzie

   • 3 6

  • Nadal mamy szansę ....

   • 2 3

  • oby oby

   fakt ze niestety komus strzelilo zeby zostal w tym roku jak widzialem thja w czapce Wybrzeża to aż sentyment mnie strzelil jedyny jajeczny szwed do wyboru ale u niego to albo 3,3,3,3,3 albo audi tak ma wylane w zuzel ;d

   • 2 0

  • Ale po kiego wypożyczać? Oni jadą tylko o play Off, a nie o awans, bo Toruń wchodzi.

   To się nazywa minimalizacja strat

   • 0 0

 • Męki, współczuję 2,5 h w tym upale (4)

  Szału nie ma Rasmus równy, ktycha myślami w Gkmie, Jacob tradycyjnie słabo, Karol widać postępy, rudy też fajnie pozdrawiam, Klint to jest super lider

  • 11 20

  • Karol postępy? (3)

   padline jechał, zacznijmy od niego wymagać, nie ma 15 lat już, te jego wahania formy już nie wypadają, Szostak w młodziezowym go pokonał na własnym torze!

   • 19 2

   • (2)

    Wiem dużo się po nim spodziewamy, ale i tak jest lepiej niż rok temu,zrobił 5 źle, w Toruniu 10 spijz na liderów, to tylko młody po nich się można wszystkiego spodziewać. cała drużyna jedzenie nie równo pajak, 15 a za tydzień 1czy zero tam mial,

    • 0 3

    • Przy Krystianie juniorze, to jednak wciąż przepaść.

     • 5 0

    • Postępy to robi Cierniak czy młody Miśkowiak

     • 5 0

 • (4)

  Kolejny świetny mecz Pieszczka. Zapomnialem nazwiska komentatora TV. Też był świetny jak i cały nSport+

  • 22 14

  • edward durda straszne bledy komentatorskie, nei wiedzial gosc co sie dzieje

   • 19 0

  • A co masz do Pieszczka?przy pechu i tak punkty zrobil..

   • 12 4

  • (1)

   Cieszmy się ze robi 8-12 pkt na mecz, oprócz Torunia, bo inaczej było by kiepsko, liga wyrówna, seniorzy nierówno, nasz tor dramat, trzeba szukać pkt na wyjeździe, gdyby Karol robi w meczu 1 pkt to by była katastrofa wiemy ile wart jest dobry junior

   • 4 0

   • Dokładnie. Krystian jest naszym liderem i kilka osób hejtujących go przy każdej możliwości tego nie zmieni. Krystian zostań w Gdańsku!

    • 5 0

 • KP dal znow popis. (1)

  Lider ,smiechu warte ..........

  • 14 31

  • Lider, bez dwóch zdań! Oby wychowanek został z nami.

   • 4 0

 • Mam nadzieje ze to ostatni sezon lidera (4)

  Niech lepiej idzie sobie do Ekstralipy.

  • 11 41

  • mam nadzieje ze to twuj ostatni wpis...koles twoje wypociny w buty wsadz...Krycha ma zostac i powien ci wiecej lajzo tu ma duzo kibicow..a raptem kilku malkontentow na tym portalu zasr*nym.

   • 20 5

  • Weź ty wróć na ziemię i zastanów się gdzie byśmy byli gdyby nie masz wychowanek.

   • 18 2

  • Z de....mi

   Nie ma co gadac

   • 4 0

  • Oby nie

   Lepiej zrezygnować z takich kibiców jak ty, niż takich wychowanków jak Krycha!

   • 4 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najwyżej ocenieni zawodnicy Wybrzeża

Najlepiej typujący wyniki Wybrzeża

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Janusz Ciopcinski 16 27 62.5%
2. Sławek Surkont 16 26 62.5%
3. Marek Lamczyk 16 26 56.3%
4. Zdzisław Werner 16 25 50%
5. Radosław Dymkowski 16 24 62.5%

Terminarz

11.09 (sob) godz.16:00 Cellfast Wilki Krosno 55:35 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
05.09 (nd) godz.14:00 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 45:45 Cellfast Wilki Krosno LIVE!
15.08 (nd) godz.16:00 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 49:41 Unia Tarnów LIVE!
31.07 (sob) godz.16:00 ROW Rybnik 54:36 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
18.07 (nd) godz.16:30 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 52:37 Aforti Start Gniezno LIVE!

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »

Najczęściej czytane