• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Terminarz

Sezon:
04.10 (nd) g.16:00
Unia Tarnów 37:53 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
27.09 (nd) g.14:00
ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 50:39 Lokomotiv Daugavpils przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
17.09 (czw) g.19:00
Start Gniezno 57:33 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
12.09 (sob) g.14:00
ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 51:38 Abramczyk Polonia Bydgoszcz przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
06.09 (nd) g.14:00
Orzeł Łódź 52:38 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
28.08 (pt) g.16:30
ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 35:55 e-Winner Apator Toruń przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
22.08 (sob) g.16:30
Arged Malesa TŻ Ostrovia 58:31 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
16.08 (nd) g.14:00
ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 51:38 Arged Malesa TŻ Ostrovia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
08.08 (sob) g.14:00
e-Winner Apator Toruń 55:35 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
04.08 (wt) g.18:00
ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 51:39 Orzeł Łódź przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
01.08 (sob) g.16:30
Abramczyk Polonia Bydgoszcz 43:46 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
25.07 (sob) g.16:30
ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 44:46 Start Gniezno przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
18.07 (sob) g.14:00
Lokomotiv Daugavpils 40:50 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
11.07 (sob) g.16:30
ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 44:46 Unia Tarnów przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!

Tabela końcowa

METALKAS 2. Ekstraliga
M Z R P Bilans Pkt.
1 eWinner Apator Toruń
2 Start Gniezno
3 Orzeł Łódź
4 Zdunek Wybrzeże Gdańsk
5 Unia Tarnów
6 Arged Malesa TŻ Ostrovia
7 Abramczyk Polonia Bydgoszcz
8 Lokomotiv Daugavpils
  • awans do ekstraligi: eWinner Apator Toruń
  • spadek do II ligi: Lokomotiv Daugavpils
  • awans do I ligi: Wilki Krosno
  • Sezon zakończono po rundzie zasadniczej liczącej 14 kolejek. Zrezygnowano z play-off ze względu na pandemię koronawirusa i ograniczenia w maksymalnej pojemności trybun.

Najwyżej ocenieni zawodnicy Wybrzeża

Najbliższe spotkanie

początek meczu: 27.04.2024 godz. 16:30 LIVE!

InvestHouse Plus PSŻ Poznań
:
ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
mecz ligowy

Jak typują inni

1

17%

23 typowania

x

0%

0 typowań

2

83%

109 typowań

TYPUJ!

Najlepiej typujący wyniki Wybrzeża

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Aneta Starzyńska 2 8 100%
2. Andrzej Chrzanowski 2 8 100%
3. Paweł Rosiewicz 2 8 100%
4. Janusz Ciopciński 2 8 100%
5. Arkadiusz Miłuch 2 8 100%