Terminarz

Sezon:
01.10 (czw) g.18:00
Unia Tarnów typuj ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
27.09 (nd) g.14:00
ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 50:39 Lokomotiv Daugavpils przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
17.09 (czw) g.19:00
Start Gniezno 57:33 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
12.09 (sob) g.14:00
ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 51:38 Abramczyk Polonia Bydgoszcz przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
06.09 (nd) g.14:00
Orzeł Łódź 52:38 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
28.08 (pt) g.16:30
ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 35:55 e-Winner Apator Toruń przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
22.08 (sob) g.16:30
Arged Malesa TŻ Ostrovia 58:31 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
16.08 (nd) g.14:00
ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 51:38 Arged Malesa TŻ Ostrovia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
08.08 (sob) g.14:00
e-Winner Apator Toruń 55:35 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
04.08 (wt) g.18:00
ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 51:39 Orzeł Łódź przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
01.08 (sob) g.16:30
Abramczyk Polonia Bydgoszcz 43:46 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
25.07 (sob) g.16:30
ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 44:46 Start Gniezno przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
18.07 (sob) g.14:00
Lokomotiv Daugavpils 40:50 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
11.07 (sob) g.16:30
ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 44:46 Unia Tarnów przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!

Tabela

eWinner 1. Liga Żużlowa
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 eWinner Apator Toruń 13 11 0 2 676:470 28
2 Orzeł Łódź 12 8 0 4 541:475 20
3 Start Gniezno 12 8 0 4 557:510 20
4 Unia Tarnów 13 6 0 7 543:583 15
5 Arged Malesa TŻ Ostrovia 12 6 0 6 524:544 14
6 ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK 13 6 0 7 559:586 14
7 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 12 3 0 9 478:600 6
8 Lokomotiv Daugavpils 13 2 0 11 541:616 5

Do PGE Ekstraligi awansuje zwycięzca rozgrywek, ostatni zespół spadnie z ligi. Play-off z udziałem 4 najlepszych drużyn po sezonie zasadniczym odbędzie się tylko, gdy kluby będą mogły wykorzystać pełną pojemność trybun.

Wyniki 13 kolejki:

  • ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK - Lokomotiv Daugavpils 50:39 (pierwszy mecz 50:40, bonus dla Wybrzeża)
  • eWinner Apator Toruń - Unia Tarnów 64:36 (57:33, bonus dla Apatora)
  • Orzeł Łódź - Abramczyk Polonia Bydgoszcz (43:47) przełożony na 2 października
  • Arged Malesa TŻ Ostrovia - Start Gniezno (36:54) przełożony na 3 października

Najwyżej ocenieni zawodnicy Wybrzeża

Najbliższe spotkanie

początek meczu: 01.10.2020 godz. 18:00 LIVE!

Unia Tarnów
:
ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk
mecz ligowy

Jak typują inni

1

98%

179 typowań

x

0%

0 typowań

2

2%

4 typowania

TYPUJ!

Najlepiej typujący wyniki Wybrzeża

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Grzegorz Wrzask 13 40 92.3%
2. Radosław Dymkowski 13 36 84.6%
3. Wojciech Koczyński 13 36 84.6%
4. Wojteks23 Wojteks23 10 36 100%
5. Sławek Surkont 13 35 84.6%

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »