stat
Impreza już się odbyła

ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk - Lokomotiv Daugavpils

Typowanie wyników

mecz ligowy
09.04.2017 godz.14:45
wartość: 3 punkty

Jak typowano

1

93%

446 typowań

x

0%

2 typowania

2

7%

32 typowania


Przeczytaj także

Relacja LIVE
52:38
ZDUNEK
WYBRZEŻE
LOKOMOTIV

9 kwietnia 2017, godz. 14:45  zobacz relację LIVE!

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    15, 25, 35, 75 zł
Ceny biletów na sezon 2017:
bilet normalny (sektory zielony i niebieski czyli wszystkie poza trybuna główną) - 25 zł
bilet ulgowy (sektory zielony i niebieski czyli wszystkie poza trybuna główną) - 15 zł
trybuna honorowa (sektor czerwony czyli trybuna honorowa S24-S27) normalny - 35 zł
trybuna honorowa (sektory czerwony czyli trybuna honorowa S24-S27) ulgowy - 25 zł
bilet VIP (sektor czerwony S23 + catering) - 75 zł (ograniczona liczba sprzedanych biletów)

Ceny karnetów na sezon 2017:
Karnet normalny - 150 zł
Karnet ulgowy - 90 zł
Karnet normalny trybuna honorowa - 210 zł
Karnet ulgowy trybuna honorowa: - 150 zł
Karnet VIP - 450 zł

Posiadacze karnetów na trybunę honorową oraz karnetów VIP dodatkowo mają zapewnione bezpłatne programy zawodów na każdy mecz rozgrywany w Gdańsku.

Do zakupu biletów ulgowych uprawnione są:
- kobiety
- młodzież szkolna
- studenci do 26. roku życia (urodzeni w 1991 roku i młodsi)
- emeryci oraz renciści (w przypadku wątpliwości dotyczących wieku bileter może zażądać okazania dokumentu ze zdjęciem stwierdzającym wiek, w przypadku jego braku bileter może odmówić wstępu na zawody)
- Opiekun osoby niepełnosprawnej
- Dzieci do lat 7 oraz osoby niepełnosprawne na zawody wchodzą gratis

Rozkład sektorów
sektory

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

30.09 g.18.00
Basket 25 Bydgoszcz
30.09 g.20.30
MKS Będzin
01.10 g.18.00
Unia Tarnów
02.10 g.19.00
Zagłębie Sosnowiec
03.10 g.14.00
Edach Budowlani Lublin
29.09 g.20.40
GKS Tychy
29.09 g.19.00
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp.
29.09 g.17.30
GTK Gliwice
27.09 g.17.00
KH Energa Toruń
27.09 g.14.00
Lokomotiv Daugavpils