Ceny

Ceny biletów na mecze Zdunek Wybrzeża w sezonie 2020
bilet normalny (sektory zielony i niebieski) - 30 zł

bilet ulgowy (sektory zielony i niebieski) - 20 zł

trybuna honorowa (sektor czerwony S24-S27) - bilet normalny 45 zł

trybuna honorowa (sektor czerwony S24-27) - bilet ulgowy 35 zł
bilet VIP (sektor czerwony S23) 200 zł

Rozkład sektorów
bilet GKŻ Wybrzeże Gdańsk

Statystyki

Rozegrane spotkania: 13

ligowe: 13

pucharowe: 0

Sezon: 2020

Zwycięstwa: 6

Remisy: 0

Porażki: 7

Najwyższe zwycięstwo:

ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk
Abramczyk Polonia Bydgoszcz
(12.09.2020)

Najwyższa porażka:

Arged Malesa TŻ Ostrovia
ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk
(22.08.2020)

Terminarz

01.10 (czw) godz.18:00 Unia Tarnów typuj ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
27.09 (nd) godz.14:00 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 50:39 Lokomotiv Daugavpils LIVE!
17.09 (czw) godz.19:00 Start Gniezno 57:33 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
12.09 (sob) godz.14:00 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 51:38 Abramczyk Polonia Bydgoszcz LIVE!
06.09 (nd) godz.14:00 Orzeł Łódź 52:38 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
28.08 (pt) godz.16:30 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 35:55 e-Winner Apator Toruń LIVE!
22.08 (sob) godz.16:30 Arged Malesa TŻ Ostrovia 58:31 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
16.08 (nd) godz.14:00 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 51:38 Arged Malesa TŻ Ostrovia LIVE!
08.08 (sob) godz.14:00 e-Winner Apator Toruń 55:35 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
04.08 (wt) godz.18:00 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 51:39 Orzeł Łódź LIVE!

Tabela

eWinner 1. Liga Żużlowa
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 eWinner Apator Toruń 13 11 0 2 676:470 28
2 Orzeł Łódź 12 8 0 4 541:475 20
3 Start Gniezno 12 8 0 4 557:510 20
4 Unia Tarnów 13 6 0 7 543:583 15
5 Arged Malesa TŻ Ostrovia 12 6 0 6 524:544 14
6 ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK 13 6 0 7 559:586 14
7 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 12 3 0 9 478:600 6
8 Lokomotiv Daugavpils 13 2 0 11 541:616 5

Do PGE Ekstraligi awansuje zwycięzca rozgrywek, ostatni zespół spadnie z ligi. Play-off z udziałem 4 najlepszych drużyn po sezonie zasadniczym odbędzie się tylko, gdy kluby będą mogły wykorzystać pełną pojemność trybun.

Wyniki 13 kolejki:

  • ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK - Lokomotiv Daugavpils 50:39 (pierwszy mecz 50:40, bonus dla Wybrzeża)
  • eWinner Apator Toruń - Unia Tarnów 64:36 (57:33, bonus dla Apatora)
  • Orzeł Łódź - Abramczyk Polonia Bydgoszcz (43:47) przełożony na 2 października
  • Arged Malesa TŻ Ostrovia - Start Gniezno (36:54) przełożony na 3 października

Najwyżej ocenieni zawodnicy Wybrzeża

Aktualna kadra Wybrzeża