Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
e-Winner Apator Toruń
(TYP 1) 92%[196]
Remis
(TYP X) 0%[1]
Wygrywa
ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk
(TYP 2) 8%[16]
 
08.08 sob
godz. 14:00
e-Winner Apator Toruń
55
:
35
Apator Toruń - Zdunek Wybrzeże Gdańsk 55:35. Zawiedli liderzy Apator Toruń - Zdunek Wybrzeże Gdańsk 55:35. Zawiedli liderzy LIVE! 8 sierpnia 2020 (113 opinii)

Zdunek Wybrzeże Gdańsk przegrało na wyjeździe z eWinner Apatorem Toruń 35:55....

Trener

Mirosław Berliński
ocena
2.64 (83 oceny)

Zawodnicy

Karol Żupiński
ocena
5.63 (90 ocen)
Rasmus Jensen
ocena
4.64 (88 ocen)
Jacob Thorssell
ocena
4.50 (88 ocen)
Kacper Gomólski
ocena
2.70 (88 ocen)
Alan Szczotka
ocena
1.72 (87 ocen)
Krystian Pieszczek
ocena
1.47 (88 ocen)
Peter Kildemand
ocena
1.19 (86 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Mikkel Bech
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Robert Chmiel
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Piotr Gryszpiński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Alekandr Kajbuszew
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Amadeusz Szulist
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

01.10 (czw) godz.18:00 Unia Tarnów typuj ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
27.09 (nd) godz.14:00 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 50:39 Lokomotiv Daugavpils LIVE!
17.09 (czw) godz.19:00 Start Gniezno 57:33 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
12.09 (sob) godz.14:00 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 51:38 Abramczyk Polonia Bydgoszcz LIVE!
06.09 (nd) godz.14:00 Orzeł Łódź 52:38 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
28.08 (pt) godz.16:30 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 35:55 e-Winner Apator Toruń LIVE!
22.08 (sob) godz.16:30 Arged Malesa TŻ Ostrovia 58:31 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
16.08 (nd) godz.14:00 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 51:38 Arged Malesa TŻ Ostrovia LIVE!
08.08 (sob) godz.14:00 e-Winner Apator Toruń 55:35 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
04.08 (wt) godz.18:00 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 51:39 Orzeł Łódź LIVE!

Tabela

eWinner 1. Liga Żużlowa
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 eWinner Apator Toruń 13 11 0 2 676:470 28
2 Orzeł Łódź 12 8 0 4 541:475 20
3 Start Gniezno 12 8 0 4 557:510 20
4 Unia Tarnów 13 6 0 7 543:583 15
5 Arged Malesa TŻ Ostrovia 12 6 0 6 524:544 14
6 ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK 13 6 0 7 559:586 14
7 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 12 3 0 9 478:600 6
8 Lokomotiv Daugavpils 13 2 0 11 541:616 5

Do PGE Ekstraligi awansuje zwycięzca rozgrywek, ostatni zespół spadnie z ligi. Play-off z udziałem 4 najlepszych drużyn po sezonie zasadniczym odbędzie się tylko, gdy kluby będą mogły wykorzystać pełną pojemność trybun.

Wyniki 13 kolejki:

  • ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK - Lokomotiv Daugavpils 50:39 (pierwszy mecz 50:40, bonus dla Wybrzeża)
  • eWinner Apator Toruń - Unia Tarnów 64:36 (57:33, bonus dla Apatora)
  • Orzeł Łódź - Abramczyk Polonia Bydgoszcz (43:47) przełożony na 2 października
  • Arged Malesa TŻ Ostrovia - Start Gniezno (36:54) przełożony na 3 października

Najwyżej ocenieni zawodnicy Wybrzeża

Aktualna kadra Wybrzeża