Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
Polonia Bydgoszcz
(TYP 1) 12%[38]
Remis
(TYP X) 1%[3]
Wygrywa
WYBRZEŻE Gdańsk
(TYP 2) 87%[275]
 
22.05 nd
godz. 13:45
Polonia Bydgoszcz
46
:
44
Żużlowcy Wybrzeża przegrali w Bydgoszczy Żużlowcy Wybrzeża przegrali w Bydgoszczy wideo LIVE! 22 maja 2016 (168 opinii)

Żużlowcy Renault Zdunek Wybrzeża przegrali na wyjeździe z Polonią Bydgoszcz...

Trener

Grzegorz Dzikowski
ocena
1.72 (57 ocen)

Zawodnicy

Oskar Fajfer
ocena
4.70 (60 ocen)
Renat Gafurow
ocena
4.39 (61 ocen)
Linus Sundstroem
ocena
3.53 (62 oceny)
Dominik Kossakowski
ocena
2.43 (60 ocen)
Anders Thomsen
ocena
1.73 (59 ocen)
Dawid Wawrzyniak
ocena
1.67 (58 ocen)
Kamil Brzozowski
ocena
1.45 (58 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Patryk Beśko
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Aureliusz Bieliński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Krzysztof Jabłoński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Eduard Krcmar
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Damian Sperz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Marcel Szymko
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Magnus Zetterstroem
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

03.04 (sob) Unia Tarnów ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk
10.04 (sob) ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk ROW Rybnik
17.04 (sob) Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk
04.10.2020 (nd) godz.16:00 Unia Tarnów 37:53 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
27.09.2020 (nd) godz.14:00 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 50:39 Lokomotiv Daugavpils LIVE!
17.09.2020 (czw) godz.19:00 Start Gniezno 57:33 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
12.09.2020 (sob) godz.14:00 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 51:38 Abramczyk Polonia Bydgoszcz LIVE!
06.09.2020 (nd) godz.14:00 Orzeł Łódź 52:38 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
28.08.2020 (pt) godz.16:30 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 35:55 e-Winner Apator Toruń LIVE!
22.08.2020 (sob) godz.16:30 Arged Malesa TŻ Ostrovia 58:31 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!

Tabela końcowa

eWinner 1. Liga Żużlowa
M Z R P Bilans Pkt.
1 eWinner Apator Toruń
2 Start Gniezno
3 Orzeł Łódź
4 ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK
5 Unia Tarnów
6 Arged Malesa TŻ Ostrovia
7 Abramczyk Polonia Bydgoszcz
8 Lokomotiv Daugavpils
  • awans do ekstraligi: eWinner Apator Toruń
  • spadek do II ligi: Lokomotiv Daugavpils
  • awans do I ligi: Wilki Krosno
  • Sezon zakończono po rundzie zasadniczej liczącej 14 kolejek. Zrezygnowano z play-off ze względu na pandemię koronawirusa i ograniczenia w maksymalnej pojemności trybun.

Najwyżej ocenieni zawodnicy Wybrzeża

Aktualna kadra Wybrzeża