• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Zdunek Wybrzeże Gdańsk poszukuje podprowadzających. Zgłoś się do castingu

Damian Konwent
12 lutego 2023 (artykuł sprzed 1 roku) 
Opinie (66)

Energa Wybrzeże - żużel

Najnowszy artykuł o klubie Energa Wybrzeże - żużel Awizowane składy PSŻ Poznań - Energa Wybrzeże Gdańsk. Treningi i udane starty

Zdunek Wybrzeże szuka pań w wieku 20 lat, które uzupełnią zespół podprowadzających dla gdańskich żużlowców. Zgłoszenia można nadsyłać mailowo do 19 lutego na adres: casting@wybrzezegdansk.pl.

Podprowadzające towarzyszą żużlowcom na przedmeczowych prezentacjach oraz pod taśmą przed startami do poszczególnych wyścigów. Każda z pań odpowiada za jeden koloru kasku - czerwonego, żółtego, niebieskiego lub białego. To one sygnalizują zawodnikom przed wyścigiem, na którym polu startowym mają się ustawić.

Dla miłośniczek "czarnego sportu" angaż w tej roli to znakomita okazja, aby podczas zawodów być w samym centrum wydarzeń i zobaczyć ściganie z perspektywy, o jakiej marzą pozostali kibice.

Praca na stadionie. Jak połączyć pasję do sportu z zarabianiem pieniędzy? Praca na stadionie. Jak połączyć pasję do sportu z zarabianiem pieniędzy?

Zdunek Wybrzeże Gdańsk ogłosił właśnie casting na podprowadzające w sezonie 2023. Z ubiegłorocznego składu zostają: Daria i Paulina, które obecnie mają najdłuższy staż w zespole oraz: Magda, Monika, Maja, Gabriela i Laura. Uzupełnią go panie wybrane z tych, które zgłoszą się do klubu. To okazja, by nie tylko połączyć pasję z pracą, ale również otworzyć się nowe możliwości.

- Warto zostać podprowadzającą ponieważ jest to fajna przygoda. Można nawiązać wiele znajomości, czasami są to przyjaźnie na lata. Jest to także możliwość zakochania się w żużlu, tak się stało w moim przypadku. Serdecznie zapraszam wszystkie chętne dziewczyny w wieku od 20 lat do wzięcia udziału w castingu i dołączenia do nas - mówi nam Paulina
Mamy więc już 7-osobową drużynę, ale obsada jest rotacyjna. Przed każdym wyścigiem, pięć pań odpowiada za prezentację żużlowców, jedna za numer biegu, a dwie pozostałe za reklamy.

Poszukiwane są więc uśmiechnięte, przebojowe osoby powyżej 20. roku życia, odznaczające się dobrą prezencją, pewnością siebie, punktualnością i sumiennością. Zalecana jest dyspozycyjność w weekendy.

Zdunek Wybrzeże Gdańsk. Żużlowcy na dwóch biegunach ciepła Zdunek Wybrzeże Gdańsk. Żużlowcy na dwóch biegunach ciepła

Klub czeka na zgłoszenia kandydatek pod adresem mailowym casting@wybrzezegdansk.pl. W treści trzeba pamiętać o przesłaniu wiadomości zawierających krótką prezentację i opis własnej osoby, numer telefonu kontaktowego, datę urodzenia, a także zdjęcia przedstawiające twarz oraz całą sylwetkę. Ponadto klub zachęca do zadawania ewentualnych pytań dotyczących warunków pracy podprowadzających.

Etap castingu przeprowadzany drogą elektroniczną zakończy się wstępną selekcją zgłoszeń. Wyłonione w nim osoby zostaną zaproszone na spotkania, które wyłonią ostateczny skład grupy. Informacje o ewentualnym przejściu do kolejnego etapu zostaną przesłane do końca miesiąca.

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (66)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najbliższy mecz Wybrzeża

#OrzechowaOsada PSŻ Poznań
27 kwietnia 2024, godz. 16:30
21% #OrzechowaOsada PSŻ Poznań
1% REMIS
78% ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk

Najlepiej oceniani

Najlepiej typujący wyniki Wybrzeża

Imię i nazwisko Typ. Pkt. Skuteczność
1 Aneta Starzyńska 2 8 100%
2 Andrzej Chrzanowski 2 8 100%
3 Paweł Rosiewicz 2 8 100%
4 Janusz Ciopciński 2 8 100%
5 Arkadiusz Miłuch 2 8 100%

Tabela

METALKAS 2. Ekstraliga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 Cellfast Wilki Krosno 2 2 0 0 +10 4
2 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 2 1 0 1 +7 2
3 Texom Stal Rzeszów 1 1 0 0 +18 2
4 Innpro ROW Rybnik 1 1 0 0 +6 2
5 Arged Malesa Ostrów Wlkp. 2 1 0 1 +12 2
6 #OrzechowaOsada PSŻ Poznań 1 0 0 1 -6 0
7 H.Skrzydlewska Orzeł Łódź 1 0 0 1 -18 0
8 Energa Wybrzeże Gdańsk 2 0 0 2 -29 0
W sezonie zasadniczym każdy pojedzie z każdym mecz i rewanż. Do play-off awansuje 6 drużyn. Następnie rozegrają ćwierćfinały (1 drużyna z 6., 2 z 5 i 3 z 4). Do półfinałów wejdą ich zwycięzcy oraz tzw. "lucky loser" - drużyna, która przegra swój ćwierćfinał najmniejszą różnicą (w przypadku równości, zdecyduje dorobek z rundy zasadniczej). Z finału awans do PGE Ekstraligi wywalczy zwycięstwa. Awansu nie otrzyma jednak drużyna zagraniczna.
Natomiast ostatni zespół sezonu zasadniczego zostanie zdegradowany do Krajowej Ligi Żużlowej.

Wyniki 2 kolejki

  • Arged Malesa Ostrów Wlkp. - ENERGA WYBRZEŻE GDAŃSK 57:32
  • Cellfast Wilki Krosno - Abramczyk Polonia Bydgoszcz 48:42
  • Przełożone z uwagi na warunki atmosferyczne
  • H.Skrzydlewska Orzeł Łódź - #OrzechowaOsada PSŻ Poznań
  • Innpro ROW Rybnik - Texom Stal Rzeszów

Ostatnie wyniki Wybrzeża

Arged Malesa Ostrów Wlkp.
21 kwietnia 2024, godz. 14:00
82% Arged Malesa Ostrów Wlkp.
2% REMIS
16% ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
79% ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
1% REMIS
20% Cellfast Wilki Krosno

Relacje LIVE

Najczęściej czytane