• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Terminarz

Sezon:
12.08 (pt) g.18:00
Abramczyk Polonia Bydgoszcz 56:34 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
07.08 (nd) g.14:00
ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 46:43 Abramczyk Polonia Bydgoszcz przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
23.07 (sob) g.16:30
Cellfast Wilki Krosno 58:32 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
17.07 (nd) g.14:00
ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 41:49 Abramczyk Polonia Bydgoszcz przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
10.07 (nd) g.16:30
ROW Rybnik 48:42 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
04.07 (pon) g.18:00
Aforti Start Gniezno 41:49 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
26.06 (nd) g.14:00
ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 50:40 Stelmet Falubaz Zielona Góra przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
19.06 (nd) g.14:00
ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 48:42 Landshut Devils przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
04.06 (sob) g.16:30
ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 51:39 Orzeł Łódź przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
28.05 (sob) g.16:30
Orzeł Łódź 51:38 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
22.05 (nd) g.14:00
ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 53:37 ROW Rybnik przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
08.05 (nd) g.16:00
Landshut Devils 47:43 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
01.05 (nd) g.14:00
Stelmet Falubaz Zielona Góra 47:43 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
24.04 (nd) g.14:00
ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 37:52 Aforti Start Gniezno przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
17.04 (nd) g.14:00
Abramczyk Polonia Bydgoszcz 52:38 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
09.04 (sob) g.16:30
ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 39:51 Cellfast Wilki Krosno przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!

Tabela końcowa

1. Liga Żużlowa
M Z R P Bilans Pkt.
1 Cellfast Wilki Krosno
2 Stelmet Falubaz Zielona Góra
3 Abramczyk Polonia Bydgoszcz
4 H.Skrzydlewska Orzeł Łódź
5 Landshut Devils
6 ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK
7 ROW Rybnik
8 Afort Start
  • Awans do ekstraligi: Cellfast Wilki Krosno
  • Spadek z ekstraligi: Arged Malesa Ostrów Wlkp.
  • Awans do I ligi: PSŻ Poznań
  • Spadek do II ligi: Aforti Start Gniezno
Ćwierćfinały
Abramczyk Polonia Bydgoszcz
1 miejsce po rundzie zasadniczej
99
4 miejsce po rundzie zasadniczej
Stelmet Falubaz Zielona Góra
2 miejsce po rundzie zasadniczej
92
Cellfast Wilki Krosno
3 miejsce po rundzie zasadniczej
108
Zdunek Wybrzeże Gdańsk
8 miejsce po rundzie zasadniczej
80
5 miejsce po rundzie zasadniczej
H.Skrzydlewska Orzeł Łódź
7 miejsce po rundzie zasadniczej
88
Landshut Devils
6 miejsce po rundzie zasadniczej
72
Półfinały
Abramczyk Polonia Bydgoszcz
zwycięzca ćwierćfinału 1
82
Cellfast Wilki Krosno
zwycięzca ćwierćfinału 3
91
Stelmet Falubaz Zielona Góra
zwycięzca ćwierćfinału 2
98
H.Skrzydlewska Orzeł Łódź
zwycięzca ćwierćfinału 4
89
Finał
Stelmet Falubaz Zielona Góra
zwycięzca półfinału 1
89
Cellfast Wilki Krosno
zwycięzca półfinału 2
91

Najbliższe spotkanie

początek meczu: 08.04.2023 godz. 16:30

mecz ligowy

Jak typują inni

1

82%

94 typowania

x

1%

1 typowanie

2

17%

20 typowań

TYPUJ!