Lech Poznań
2
:
0
Lech Poznań - Lechia Gdańsk 2:0. Bez celnego strzału w meczu z liderem Lech Poznań - Lechia Gdańsk 2:0. Bez celnego strzału w meczu z liderem LIVE! 22 sierpnia 2021 (261 opinii)

Lechia Gdańsk przegrała na wyjeździe z Lechem Poznań 0:2 (0:1) w meczu na...

2
Wisła Kraków - Lechia Gdańsk 2:2. Tomasz Kaczmarek zaczął jak kończył Piotr Stokowiec Wisła Kraków - Lechia Gdańsk 2:2. Tomasz Kaczmarek zaczął jak kończył Piotr Stokowiec LIVE! 12 września 2021 (198 opinii)

Lechia Gdańsk zremisowała na wyjeździe z Wisłą Kraków 2:2 (2:0) w 7. kolejce...

Wisła Płock
Lechia Gdańsk - Wisła Płock 1:0. Gol samobójczy rozstrzygnął wyrównany mecz Lechia Gdańsk - Wisła Płock 1:0. Gol samobójczy rozstrzygnął wyrównany mecz wideo LIVE! 2 sierpnia 2021 (170 opinii)

Lechia Gdańsk pokonała Wisłę Płock 1:0 (0:0) na koniec 2. kolejki PKO BP...

1
Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk 1:1. Tomasz Makowski uratował remis w meczu przyjaźni Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk 1:1. Tomasz Makowski uratował remis w meczu przyjaźni LIVE! 8 sierpnia 2021 (175 opinii)

Lechia Gdańsk zremisowała na wyjeździe ze Śląskiem Wrocław 1:1 (0:1). Podział...

GKS Tychy
Arka Gdynia - GKS Tychy 0:1. Adam Deja osłabił drużynę w 37. minucie Arka Gdynia - GKS Tychy 0:1. Adam Deja osłabił drużynę w 37. minucie wideo LIVE! 12 września 2021 (175 opinii)

Arka Gdynia przegrała z GKS Tychy 0:1 (0:1). To konsekwencja gola straconego...

2
Arka Gdynia - Chrobry Głogów 0:2. Kibice do piłkarzy: Chcemy awansu! Arka Gdynia - Chrobry Głogów 0:2. Kibice do piłkarzy: Chcemy awansu! wideo LIVE! 7 sierpnia 2021 (232 opinie)

Arka Gdynia przegrała z Chrobrym Głogów 0:2 (0:2). Przeważyła pierwsza...