• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Klasyfikacja punktowa

1. Zdzisław Werner 93 pkt.
2. Krzysztof Szyszko 86 pkt.
3. Efcia Konefcia 86 pkt.
4. Tybuszewski Maciej 85 pkt.
5. Barbara Werner 85 pkt.

więcej »

Klasyfikacja skuteczności

1. Edward Grot 74.2%
2. Krzysztof Szyszko 71.4%
3. Jakub Węgrzynowski 71%
4. Rafał Marczyński 70.5%
5. Osk AS 70.4%

więcej »

Trofea za luty 2024:

1.
Doktor Kuki
15 pkt.
2.
Tybuszewski Maciej
12 pkt.
3.
Marcin Wila
10 pkt.
4.
Mateo Wycz
8 pkt.
5.
Zdzisław Werner
7 pkt.

więcej »

Największa niespodzianka

termin meczu: 23 lutego 2024 godz. 18:00

Grupa Azoty Unia Tarnów 29 : 33 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
Wygrywa
Grupa Azoty Unia Tarnów
(TYP 1) 78%[179]
Remis
(TYP X) 2%[4]
Wygrywa
ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
(TYP 2) 20%[46]
więcej »

Aktualnie do typowania

Data Kto z kim Obecne typowania
01.03 (pt)
g.13:30
GEDANIA 1922 Gdańsk
:
Świt Skolwin
(Wartość: 3 pkt.)
Wygrywa
GEDANIA 1922 Gdańsk
(TYP 1) 15%
Remis
(TYP X) 16%
Wygrywa
Świt Skolwin
(TYP 2) 69%
241 typowań
typuj!
01.03 (pt)
g.20:30
GKS Tychy
:
ARKA Gdynia
(Wartość: 3 pkt.)
Wygrywają
GKS Tychy
(TYP 1) 23%
Remis
(TYP X) 34%
Wygrywa
ARKA Gdynia
(TYP 2) 43%
282 typowania
typuj! LIVE!
02.03 (sob)
g.15:30
KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia
:
Anwil Włocławek
(Wartość: 1 pkt.)
Wygrywa
KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia
(TYP 1) 6%
Remis
(TYP X) 1%
Wygrywa
Anwil Włocławek
(TYP 2) 93%
217 typowań
typuj!
02.03 (sob)
g.16:00
ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
:
Piotrkowianin
(Wartość: 3 pkt.)
Wygrywa
ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
(TYP 1) 89%
Remis
(TYP X) 1%
Wygrywa
Piotrkowianin
(TYP 2) 10%
209 typowań
typuj!
03.03 (nd)
g.17:30
TREFL Sopot
:
Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski
(Wartość: 3 pkt.)
Wygrywa
TREFL Sopot
(TYP 1) 89%
Remis
(TYP X) 0%
Wygrywa
Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski
(TYP 2) 11%
170 typowań
typuj!
04.03 (pon)
g.18:00
LECHIA Gdańsk
:
Resovia
(Wartość: 3 pkt.)
Wygrywa
LECHIA Gdańsk
(TYP 1) 97%
Remis
(TYP X) 2%
Wygrywa
Resovia
(TYP 2) 1%
222 typowania
typuj! LIVE!
05.03 (wt)
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów
:
VBW ARKA Gdynia
(Wartość: 3 pkt.)
Wygrywa
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów
(TYP 1) 86%
Remis
(TYP X) 0%
Wygrywa
VBW ARKA Gdynia
(TYP 2) 14%
7 typowań
typuj!
06.03 (śro)
g.18:20
TREFL Gdańsk
:
Aluron CMC Warta Zawiercie
(Wartość: 3 pkt.)
Wygrywa
TREFL Gdańsk
(TYP 1) 37%
Remis
(TYP X) 0%
Wygrywa
Aluron CMC Warta Zawiercie
(TYP 2) 63%
118 typowań
typuj!
07.03 (czw)
VBW ARKA Gdynia
:
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów
(Wartość: 3 pkt.)
Wygrywa
VBW ARKA Gdynia
(TYP 1) 100%
Remis
(TYP X) 0%
Wygrywa
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów
(TYP 2) 0%
5 typowań
typuj!
07.03 (czw)
g.19:30
Arriva Polski Cukier Toruń
:
KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia
(Wartość: 3 pkt.)
Wygrywa
Arriva Polski Cukier Toruń
(TYP 1) 89%
Remis
(TYP X) 0%
Wygrywa
KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia
(TYP 2) 11%
105 typowań
typuj!