3 czerwca 2003 (artykuł sprzed 21 lat)
A Klasa
GRUPA 1
21. KOLEJKA:
MKS Władysławowo - Arka II Gdynia 1:5, Orkan Gdynia - Orkan II Rumia 1:0, Celtic Reda - Handel Puck 0:0, Iskra Szemud - Korona Żelistrzewo 0:0, Sokół Kosakowo - KS Jastarnia 0:7. Pauzował Relaks Mechowo.

GRUPA 2
Champion Gdańsk - Zapro Ujeścisko 2:1, Wisła Steblewo - Czarni II Pruszcz Gdański 6:4, GTS Gdańsk - Dragon Bojano 2:4, Handy Gdańsk - Fosfory Wiślinka 3:4, GTS Goszyn - GTS Rokitnica 5:1.

GRUPA 1
Królewski Gdańsk - Pidrina Gdynia 4:0 (T. Musik 2, Piotr Muła, Płotka), BMG Chrysler Gdańsk - Jantar Sopot 0:1, Morena Gdańsk - Torpedo Sopot 1:9, Olivia Gdańsk - Kamionka Sopot 2:2, KKS Koleczkowo - Przylesie Sopot 0:5, Kozak Gdańsk - Champion II Gdańsk 0:3 (walkower).

17. KOLEJKA:
GTS Rusocin - Fosfory II Wiślinka 13:0, GTS Rotmanka - GTS Juszkowo 6:2, GTS Pszczółki - Wisła Długie Pole 1:4, Osiczanka Osice - Grom Trutnowy 7:1, LZS Krzywe Koło - Walmar Grabiny Zameczek 2:1.
16. KOLEJKA:
Grom - Krzywe Koło 4:1.
WALKOWERY:
Juszkowo - Wisła 3:0 (na boisku 1:1), Juszkowo - Walmar 3:0.

• nieporozumienie

tylko czy można nazwac to awansem :))) to juz zdania mogą być podzielone........ oj tak ... ( prawda jest taka ze w jednym i drugim zespole sa ludzie z przypadku :) ...ale piłka i ten klub jest dla każdego i to jest właśnie to o co w tym wszyskim chodzi,,,,

pozdrawiam

• 0 0

• olaboga :)

champion2 wygral wow :) i to z nie byle kim :)) bravo chlopaki moze ktorys z was dostanie awans do a klasowego teamu :))

• 0 0

• wynik B-klasa

Champion2 - Królewski 4:3

lepiej póżno niż wcale , wreszcie normalny mecz w wykonaniu Championa2 ( oczywiscie chodzi o skutecznosc i zaangazowanie calej jedenastki w walke na boisku ) Krolewski w drugiej polowie ostro naciskal ale w ostatecznym rozrachunku to my okazalismy sie lepsi o jedna bramke ; slabiutki sedzia ( mylil sie w obie strony ) ale jeszcze lepszy.......kto ?? obserwator !!.... czasami wydaje mi sie ze panowie obserwatorzy sa żywcem wyjęci z filmów Stanisława Barei lub z Monthy Pythona...... moze w koncu zamiast wychwalania swoich jedenastek na tym forum zaczniemy prowadzic ranking "najlepszych sedziow i obserwatorów" :)) ( nagroda : lornetka z noktowizorem )
    Wracając do meczu : gratulacje z okazji awansu dla Królewskich , ps: czy ktos wygrał z nimi w lidze ??

( zmieńcie tego krzykacza na lini......żenada )

pozdrawiam kopiących piłeczkę

• 0 0

• wynik

jantar-koleczkowo 8:0 do połowy.......i mecz został zakonczony na prośbe drużyny przyjezdnej.koleczkowo przyjechało w osmiu.pogoda typowo plazowa nie ułatwiała gry jednym jak i drugim(a zwłaszcza drugim).pozdrowienia dla wszystkich druzyn za ciekawy sezon

• 0 0

• torpedo-olivia 3-2

"olivia grała ładną , kombinacyjną grę ??" jaasne-jak przeciwników jest 9 to trudno żeby nie wymienić 3 -4 celnych podań - ale od razu ładną? bez przesady. a wygrywa ten kto strzeli więcej bramek a nie wymieni więcej podań.następnym razem zaczniemy i zostaniemy w ośmiu , może wtedy chłopy cudem dowiozą jakiś szczęśliwy remis. pzdr dla b klasowców.dzięki za niezapomniany sezon ;)

• 0 0

• pidrina -morena

pidrina morena 4-5 (1-3), to chyba pierwsze punkty ekipy z moreny...

• 0 0

• Torpedo - Olivia 3-2 (1-2)

Wygrała druzyna nieco słabsza. Pierwsza połowa zaczęła się od koszmarnych błędów w obronie Topreda i było 0-2 (zaczęliśmy mecz w 9-tkę). Potem kapitalna akcja Borka i gol kontaktowy. 2 połowa byla początkowo wyrównana - akcja za akcję, ale to myśmy strzelali bramiki. Końcówka bardzo nerwowa. Olivia grała ładną, kombinacyjną grę, ale tak naprawdę niewiele z tego wynikało. Drużyna ta była za to bardzo niebezpieczna przy stałych fragmentach (zwłaszcza rzuty z autu). Po nich nie wykorzystali 2-3 setek. To prezent z ich strony, ale myśmy rozdawali prezenty w 1 połowie.