AKS Kon-Stal Gdynia - MTS Kwidzyn 19:20.

4 grudnia 2001 (artykuł sprzed 22 lat)
Piłkarki ręczne AKS Kon-Stal Gdynia były bardzo bliskie przerwania zwycięskiej passy MTS Kwidzyn. Podopieczne Piotra Rembowicza przegrały we własnej hali 19:20 (9:11).

Kon-Stal Gdynia : Kwidzińska, Marczyńska - Tereszkiewicz 2, Żołnierewicz 3, Kotłowska 5, Piewcewicz, Gościńska 4, Sondej 2, Wilamowska 2, Gosz, Wróblewska 1.

MTS Kwidzyn: Wojdaszko, Latkowska - Szymańska, Kawecka 5, Soroka 1, Jamrozik 1, Kwiatek 8, Gusiniec 1, Franckowska 2, Borowska 2, Wlazło, Andryskowska.

W pierwszej połowie gospodynie długo dyktowały warunki gry. Po bramkach Kamili Kotłowskiej prowadziły nawet 6:3. Jednak strata trzech goli z rzędu sprawiła, że na przerwę z dwubramkową przewagą zszedł zespół Edyty Majdzińskiej. W 34 min, po trafieniach Marty Kwiatek przyjezdne odskoczyły na 16:10. Pościg miejscowych był imponujący, ale minimalnie spóźniony.

W drugim meczu 4. kolejki Sambor Tczew pokonał AKS Dorę-Eko Starogard 21:9 (15:3). Pauzował UKS Cisowa Gdynia.

1. Kwidzyn 6:0 68-54,
2. Sambor 5:1 54-36,
3. AKS 2:4 51-52,
4. Cisowa 2:4 48-58,
5. Dora-Eko 1:7 66-87.