• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport

Arka Gdynia. Koniec złudzeń. Trzeba zaczynać I ligę pod koniec sierpnia

jag.
25 lipca 2020 (artykuł sprzed 3 lat) 

Arka Gdynia

Arka Gdynia po czterech sezonach spędzonych w ekstraklasie, pod koniec sierpnia znów mierzyć się będzie z I-ligowcami. Arka Gdynia po czterech sezonach spędzonych w ekstraklasie, pod koniec sierpnia znów mierzyć się będzie z I-ligowcami.

Od dawno było wiadomo, że w sezonie 2020/21 brakuje terminów, aby w ekstraklasie rozegrać 37 kolejek. Z dwóch wariantów skrócenia rozgrywek do 30 lub 34 kolejek, zarząd PZPN wybrał ten pierwszy. Tym samym powiększenie piłkarskiej elity do 18 drużyn wejdzie w życie bez przyspieszenia, tak jak pierwotnie ustalono w 2021 roku. Kończą się zatem wszelkie złudzenia Arki Gdynia. Żółto-niebiescy przystąpią do rywalizacji w I lidze, w której inauguracja wyznaczona została na 29 i 30 sierpnia.Jakie były szanse na koło ratunkowe dla Arki Gdynia?Jeszcze na początku lipca była dla Arki Gdynia nadzieja, że jeśli nie uda się uratować ekstraklasy na boisku, to dojdzie do przyspieszenia o rok powiększenia ekstraklasy do 18 drużyn.

- Do końca chciałem wierzyć, że Arka się utrzyma. Jak nie na boisku, to po... powiększeniu ekstraklasy do 18 zespołów - tak mówił nam niedawno nawet Janusz Kupcewicz, piłkarz 90-lecia żółto-niebieskich, dla którego nie będzie już pracy w klubie w nowym sezonie.
Wszelkie nadzieje prysły, podczas zarządu PZPN, który odbył się 24 lipca, w piątek. Rzeczywiście potwierdziło się, to o czym informowaliśmy na początku lipca, że nie da się rozegrać sezonu ekstraklasy w formule ESA 37, który obowiązywał od sezonu 2013/14. Jednak z dwóch wariantów, władze piłkarskiej centrali wybrały jednak ten niekorzystny m.in. dla Arki Gdynia.

Janusz Kupcewicz - wywiad nie tylko o powodach odejścia z Arki GdyniaNie zdecydowano się na "majstrowanie" przy liczbie drużyn po zakończeniu rozgrywek, zachowano terminy zmian, jeśli chodzi o liczebność ekstraklasy, a jedynie zlikwidowano drugą fazę rozgrywek. Tym samym w sezonie 2020/21 krajowa elita liczyć będzie nadal 16 drużyn, ale nie będzie już dzielenia tabeli na dwie grupy po rundzie zasadniczej. Liga zakończy się po 30. kolejce, czyli po rozegraniu rywalizacji według systemu mecz i rewanż.

Oznacza to, że utrzymane są wszelkie rozstrzygnięcia z boiska w minionym sezonie. Do I ligi spadają: Arka Gdynia, Korona Kielce i ŁKS Łódź. Ich miejsce zajmują najlepsze drużyny zaplecza ekstraklasy: Podbeskidzie Bielsko-Biała i Stal Mielec, a trzecia drużyna zostanie wyłoniona w dwustopniowych barażach dla zespołów z miejsc 4-6, które zakończą się 31 lipca.

Pary półfinałowe baraży:
28 lipca

godzina 17:10 Radomiak - Miedź Legnica
20:40 Warta Poznań - Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Finał, 31 lipca, godz. 17:40
zwycięzcy meczów półfinałowych, gospodarz drużyna wyżej klasyfikowana po sezonie zasadniczym


Z II ligi awansowali: Górnik Łęczna i Widzew Łódź, a w barażach o ostatnie miejsce zagrają: GKS Katowice, Bytovia, Stal Rzeszów i Resovia.

Jeśli nic nie zmienią decyzję licencyjne, to w I lidze w kolejności na miejscach 7-15 minionych rozgrywek pozostają: Chrobry Głogów, Puszcza Niepołomice, GKS Tychy, Stomil Olsztyn, Zagłębie Sosnowiec, Sandecja Nowy Sącz, Odra Opole, GKS 1962 Jastrzębie i GKS Bełchatów.

Arka Gdynia zdegradowana po raz piąty. Dane z historii, a także ankieta, kiedy wróci do elity?Na posiedzeniu 24 lipca 2020 roku zarząd Polskiego Związku Piłki Nożnej zatwierdzone regulaminy i ramowe terminarze rozgrywek Pucharu Polski, Ekstraklasy, I i II ligi na sezon 2020/2021.

Podtrzymana została decyzja, że od sezonu 2021/2022 w rozgrywkach ekstraklasy uczestniczyć będzie 18 drużyn. W związku z powyższym, po zakończeniu sezonu 2020/2021 z ekstraklasy spadnie 1 drużyna, z I ligi spadnie 1 drużyna, a z II ligi spadną 3 drużyny.

Zasady awansu z I ligi będą identyczne jak w bieżącym sezonie. Bezpośredni awans zdobędą dwie najlepsze drużyny po 34 kolejkach, a trzecie miejsce premiowane promocją gry w ekstraklasie obsadzone zostanie w barażach dla drużyn z pozycji 4-6.

Arka, podobnie jak inni I-ligowcy, sezon rozpocznie 29 lub 30 sierpnia 2020 roku. Rywalizacja na zapleczu ekstraklasy w sezonie zasadniczym trwać będzie do 12 lub 13 czerwca 2021 roku, a mecze barażowe zostaną rozegrane w dniach 16 i 20 czerwca 2021. Sezon zasadniczy składać się będzie z 34 kolejek.

David Skhirtadze: Moja kontuzja zmniejszyła szanse Arki Gdynia na utrzymanie - wywiadJednocześnie zarząd PZPN zatwierdził program pomocowy na najbliższy sezon dla klubów od III ligi po ekstraklasę. Czy wyższa liga, tym wyższa kwota dofinansowania.

Gdyby Arka pozostała w ekstraklasie, tak jak pozostałe kluby elity otrzymałaby z tego tytułu 1 843 000 zł. Wsparcie dla I-ligowców jest ponad 3-krotnie niższe. Każdy klub zaplecza ekstraklasy od piłkarskie centralny zainkasuje po 527 tysięcy złotych.

- Jako jedyna federacja w Europie przygotowaliśmy pakiet pomocowy dla środowiska piłkarskiego. Już wcześniej przedstawiliśmy nasz plan, który zakłada ponad 116 milionów zł dla polskiej piłki. Teraz nadszedł moment realizacji na szczeblu centralnym. Największe zasoby finansowe będą płynęły bezpośrednio do klubów. Prawie 50 milionów jest podzielonych na poszczególne płatności: około 30 milionów trafi do klubów PKO BP Ekstraklasy, blisko 10 milionów do drużyn Fortuna 1. Ligi, około sześć milionów zasili kluby drugiej ligi, a prawie cztery miliony trafią do zespołów z trzeciej ligi. Jesteśmy przekonani, że taki zastrzyk finansowy pomoże całemu środowisku piłkarskiemu i wspólnie poradzimy sobie z obecną, trudną sytuacją, spowodowaną COVID-19 - podkreśla Maciej Sawicki, sekretarz generalny PZPN.

Rafał Siemaszko pożegnał się z Arką Gdynia. Nie chciał czekać na telefon, który mógł nie zadzwonićNależy liczyć, że piątkowe decyzje PZPN, pokażą, że Arka ma rzeczywiście plan B, czyli na rzeczywistość poza ekstraklasą, czyli że może poradzić sobie w niższej lidze, ze zdecydowanie mniejszym budżetem niż te ostatnie, które oscylowały na poziomie 18-20 mln zł na sezon.

Mimo że od przesądzenia sportowej degradacji Arki minęło już 19 dni, a od zakończenia sezonu jesteśmy już tydzień, to klub nie przedstawił jeszcze pomysłu na to, kogo z obecnej kadry chce zachować, a z kim dojdzie do rozstania. Swoje preferencje w tym względzie miał trener Ireneusz Mamrot, ale od razu zastrzegał się, że nie wszystko w tych negocjacjach zależy od niego, a nawet od gdyńskiego klubu.

Trener Arki Gdynia wskazał piłkarzy, który chciałby zostawić, liczy też na młodzieżOd zakończenia sezonu klub oficjalnie nikogo nie pożegnał, a odejścia, o których informowaliśmy, dowiadywaliśmy się od samych piłkarzy. Z różnych względów z Arką rozstają się: Pavels Steinbors, Rafał Siemaszko, Fredrik Helstrup, Marcin StaniszewskiOskar Zawada.

W zamian na razie klub potwierdził jedynie dwa transfery: Kamila Mazka, który ostatnio grywał głównie w rezerwach Zagłębia Lubin oraz Mateusza Żebrowskiego występującego ostatnio w III-ligowym KKS 1925 Kalisz.

Teraz, skoro już nie ma wątpliwości, w jakiej klasie rozgrywkowej zagra Arka, budowanie składu na sezon 2020/21 należy zintensyfikować. Tym bardziej, że pierwszy oficjalny mecz może być już 13 sierpnia w ramach 1/32 finału Pucharu Polski. W nowym sezonie to jedyne rozgrywki, w których żółto-niebiescy kogą konfrontować się z zespołami ekstraklasy. Jednak z kim zagrają, rozstrzygnie losowanie.

Arka Gdynia na pożegnanie ekstraklasy zarobiła około 8,5 miliona złotychRUCHY TRANSFEROWE ARKI GDYNIA PRZED SEZONEM 2020/21:


Przyszli: Kamil Mazek (pozycja: pomocnik, poprzedni klub: Zagłębie Lubin, kontrakt do 30.06.2022), Mateusz Żebrowski (napastnik, KKS 1925 Kalisz, kontrakt do 30.06.2023)

Ważne kontrakty: Adam Danch (obrońca), Adam Marciniak (obrońca), Maciej Jankowski (napastnik), Kacper Krzepisz (bramkarz), Kamil Antonik (pomocnik), Jakub Wilczyński (napastnik), Mateusz Stępień (pomocnik), Dawid Markiewicz (pomocnik), Kacper Tomczak (obrońca), Daniel Chmielnicki (obrońca), Patryk Soboczyński (pomocnik), Marcin Skowronek (bramkarz)

Mogą zostać: Marcus (pomocnik), Damian Zbozień (obrońca)

Odeszli: Oskar Zawada (napastnik, koniec wypożyczenia z Wisły Płock), Nabil Aankour (pomocnik, Maroko, koniec kontraktu), Frederik Helstrup (obrońca, Dania, Almere City FC), Nemanja Mihajlović (pomocnik, Serbia), Christian Maghoma (obrońca, Anglia), Santi Samanes (pomocnik, Hiszpania), Michael Olczyk (obrońca) - rozwiązanie kontraktów za porozumieniem stron

Mogą odejść: Pavels Steinbors (bramkarz, paszport: Łotwa, nowy klub: Jagiellonia Białystok), Marko Vejinović (pomocnik, Holandia), Fabian Serrarens (napastnik, Holandia), Michał Nalepa (pomocnik), Marcin Staniszewski (bramkarz), Jakub Wawszczyk (obrońca), Douglas Bergqvist (obrońca, Szwecja), Mateusz Młyński (pomocnik, Legia Warszawa, Zagłębie Lubin), Michał Kopczyński (pomocnik), Davit Skhirtladze (napastnik, Gruzja), Luka Marić (obrońca, Chorwacja), Adam Deja (pomocnik)

Arka Gdynia - pełna kadra pierwszej drużyny

jag.

Kluby sportowe

Opinie (139) ponad 20 zablokowanych

Wszystkie opinie

 • (2)

  Jest 1 liga i trzeba przyjąć to na klatę

  • 77 7

  • fakty temu przeczą kołaki do końca walczyli o utrzymanie ekstraklasy

   i piątek padł ten ich farmazon

   teraz jest sprawdzam czy mają pomysł i przede wszystkim kasę na ekstraklasę

   • 5 1

  • wszyscy mówili inaczej ale ten wie lepiej

   co za gostek

   • 2 1

 • Co się czepiasz... (7)

  Każdy Arkowiec miał nadzieje ze Ekstraklapa zostanie w Gdyni...gdzieś tam po cichu każdy intymne marzył . Przyszło przyjąć na klatę sytuacje i grę w I lidze od nowego sezonu. Do zobaczenia na stadionie

  • 53 15

  • (6)

   Nie, ja nie mialem. Powiem wiecej, ten spadek nam sie nalezal i to jest kara za bylejakosc, eksperymenty z pilkarzami z ameryki poludniowej, ktorzy nie zagrali ani razu itp. historie z Midakami. Nie ma w Trojmiescie na tyle silnego sponsora, ktory bylby w stanie samodzielnie wylozyc 30mln na sezon, wiec tylko miasto jako wiekszosciowy udzialowiec moze uratowac ten klub. Jak nie awansujemy za rok, to bedzie juz tylko gorzej.

   • 19 9

   • Masz rację.

    Nasza arka spada, a koleżanki z amiki i kraksy śmieją się z nas

    • 9 11

   • Spadek wam sie nalezal za rękę Siemaszki i nielegalne pozostanie w eklasie (1)

    • 10 8

    • bzdury piszesz, zmien dilera

     • 1 1

   • (2)

    Sponsorzy w trójmieście są ale nikt nie chce się utożsamiać z najbardziej skorumpowanym klubem

    • 4 3

    • Korupcja? (1)

     Poczytaj smarku dzieje awansu Lechii Gdańsk do I ligi i o zdobytym Pucharze Polski.
     Wytykanie Arce Gdynia korupcji przez fanów Lechii Gdańsk to hipokryzja.

     • 5 5

     • ja bym powiedzial ,ze wytykanie Arce korupcji przez betonow to jakby zlodziej krzyczal "lapac zlodzieja". Do tego lechia byla glownym zwolennikiem tzw. abolicji czyli nie karania klubow zamieszanych w korupcje degradacja do nizszej ligi w 2008r.

      • 2 1

 • Nigdy nie wierzylem w te bajki a poza tym cudowne uratowanie Arki byłoby bez sensu. (3)

  Arka nie ma druzyny na ekstraklase i te druzyne trzeba dopiero zbudować. Przy optymistycznych ale chyba i realnych zalozeniach / zakladajac ze akcjonariuszom na awansie bedzie zalezalo/ zajmie to okolo trzech lat. Rok pierwszy to budowa nowej druzyny i nowego zarzadu Arki i jego zaplecza i mam nadzieje spokojne utrzymanie w 1 lidze. Rok drugi to znalezienie odpowiedzialnego i posaznego sponsora i wzmocnienie druzyny pod katem walki o ekstraklase w nastenym sezonie. Rok trzeci to podjecie walki o ekstraklase. Mysle ze plan jest realny ale zalezny od podejscia Kolakowskich do klubu, podejscia do tego władz miejskich i ich stanowczosci wobec akcjonariuszy .A w scenariuszu czarnym obecna sytuacja moze sie skonczyc calkowitym rozpadem klubu i jego likwidacjią a moze i "wyniesieniem" klubu z Gdyni

  • 51 7

  • A ja się założę ze arka spadnie w nadchodzącym roku o kolejna ligę :) Szczurek kończy karierę i skończą się wałki...

   • 7 11

  • Nie bedzie planu 3 letniego.

   Jeżeli Kołakowskim nie powiedzie się awans w 1 sezonie, to w 2 w Arce już Ich nie będzie.

   • 9 2

  • Główny cel dla właściciela to wyciągnąć to co włożył, a to jest możliwe jedynie z transferów na czym Kołaki się b.dobrze znają. Jak wyciągnął to może być nie wesoło, już nie jeden klub ojciec właściciela rozwalił od środka.

   • 8 1

 • Bez sensu (12)

  Chore to są zasady awansu z 1 ligi. Powinno być jak w niektórych innych ligach. 2 spadają i 3 od końca baraż. To samo w 1 lidze 2 awansują i 3 gra baraż

  • 27 12

  • (9)

   Żadne baraże o utrzymanie, sportowo nie ukrywajmy - nie zasłużyliśmy by zostać w ekstraklasie i dobrze, że lecimy.
   Teraz zobaczymy czy Kołakowscy faktycznie mają pomysł i ustalają z trenerem Mamrotem plan na nowy sezon. Dodatkowo, atmosfera w szatni się oczyści, a było tam wyjątkowo "duszno".

   • 14 0

   • baraże (1)

    Nie chodziło mi onas. Ogólnie do d*py te zasady. W europie to funkcjonuje

    • 6 3

    • W Niemczech masz baraże, w Anglii nie - każdy ma swój pomysł na ligę. Dla mnie było dziwnym, że próbowano kombinować przy regulaminie obecnych rozgrywek.

     • 6 2

   • odpowiadam nie mają plany (6)

    jak kasy nie da Gdynia lub gdyński biznes to będzie cienko

    • 5 2

    • W niemieckim Gdańsku (5)

     Mamy właściciela Niemca. W polskiej Gdyni będzie Polak, może Kuchar, Wojciechowski ;)

     • 2 12

     • W naszej niemieckiej Gdyni

      nie mamy już nic. Nie pozostały nawet złudzenia.

      • 6 10

     • W polskim Gdańsku (3)

      Bo Gdańsk jest ostoją polskości. No ale co mogą wiedzieć mieszkańcy małej wioski rybackiej za Zoopotami co to wiedzę o miescie mają z gadzinówek?

      • 4 7

      • (1)

       Tak Gdańsk jest Polski ale szkoda, że od ponad 20 lat, z prawicowego Gdańska, obecnie to tęczowa lgbt, sbeki i (po) tologia.

       • 4 4

       • Bo jak nie

        prawicowy to nie Polski? Poza tym u nas jest katosocjalizm więc nie wiem o czym mówisz...

        • 2 4

      • wioske rybacka to masz u siebie w chacie pajacu

       • 0 0

  • ja bym zrobił play off dla top6 z pierwszej ligi o awans - awansuja 2 drużyny (1)

   1sza liga charakteryzuje się tym że różnice w "czubie" tabeli są minimalne więc dla podniesienie widowiska i emocji playoff byłby sensowyn

   przy obecnej formie widzewa pewnie by nie weszli

   • 1 3

   • Nawet jak bedzie top 16 to nie wejdziemy

    • 1 0

 • Miasto wykiwane (1)

  • 18 12

  • A kto im każe płacić?

   • 5 0

 • Ci którzy myślą że Arka od razu wróci niech ochłoną (5)

  Myślę że czeka nas ciężka walka o utrzymanie. Poza Marciniakiem i Danchem odejdą wszyscy piłkarze z zespołu ekstraklasowego, będzie wielu piłkarzy ściągnietych z 2 a nawet 3 ligi (jak Żebrowski). W miarę poważna piłka na wiele lat, może na zawsze w Arce się skończyła.
  Szkoda że przy sporym udziale PZPN bo w normalnych warunkach 14 miejsce powinno dać spokojne utrzymanie.

  • 49 17

  • (2)

   Walczylismy o ten spadek od trzech sezonow. Zmiany trenerow nic nie dawaly, zmiany wlascicieli tylko wszystko pogarszaly, a sprowadzaniem pilkarzy z Ameryki poludniowej w ramach jakies wspolpracy miast powinno sie zajac CBA.

   • 18 4

   • Zgadza się. (1)

    Masz rację. Tylko jedna uwaga. Nie od trzech sezonów, ale od czterech, nasza arka walczyła o ten spadek.

    • 10 8

    • a ty znowu skorzystales z amnestii w Kocborowie

     • 3 0

  • Przy sporym udziale Siemaszki przedluzyliscie agonie w eklasie (1)

   Bedac dawca punktow Lechii.

   • 6 7

   • Jojko

    To Ty ?

    • 8 0

 • I całe szczęście, że taka decyzja. Dosyć zielonych stolików! (3)

  • 47 9

  • (2)

   ?JAko kibic Arki sie w 100% zgadzam. Jak nie w tym sezonie to w nastepnym.

   • 7 7

   • Swego czasu byłem we Wrzeszczu w barwach naszej arki. (1)

    Nie napiszę ci szczegółów, bo się wstydzę, ale nie radzę nikomu. Musimy teraz z naszą arką utrzymać pierwszą ligę. Jak spadniemy do B klasy, to będzie już tylko gorzej.

    • 7 7

    • ta niby "wielka lechia" to podobno potrafi tylko walczyc gdy ma przewage 100 na 10 i do tego zawsze sa ze sprzetem. Dlatego przy rownych silach Arke i inne kluby oklepuja ich jak chca,ostatnio to juz nawet jakas Elana.Jestescie kibicowskim posmiewiskiem calej Polski

     • 1 0

 • Widze wielu optymistów ostatnimi czasy (5)

  Ale ja tego kolorowo nie widzę. Piłkarze odchodzą jeden za drugim, przychodzą w zamian gracze z niższych lig dla których 1 liga to mogą być za wysokie progi. Trzon drużyny ma stanowić ekipa ,której nie chciało się grać za 40tys miesięcznie, a teraz za 20tys będą gryźć trawę o awans? No ja was proszę. Zostaliśmy bez bramkarza i napastnika. Jakoś nie słychać, aby nowy Pan chciał wyłożyć gotówkę na kogoś wartościowego. Przyjdą tylko nigdzie nie chciani ,a to juz znamy z ostatniego sezonu. Maks na przyszły sezon to środek tabeli zobaczycie

  • 35 8

  • Środek (1)

   Jaki środek tabeli dobrze będzie jak z tym składem utrzymamy się w pierwszej lidze

   • 6 3

   • Napisałem maks środek

    Ale liczę się ze spadkiem

    • 8 3

  • No przeciez chciales wywalic wszystkich (1)

   Nalepe, Marcusa itd, itd. Juz nie pasi?

   • 4 2

   • Racja Marcus out

    • 3 3

  • Napastnika ?

   Bul jeden Siemaszko .

   • 0 2

 • No szkoda

  Bardzo liczyłem na zielony stolik...ale tym razem się nie udało

  • 9 32

 • a może tak pomyśleć odrazu o 2 LIDZE

  • 23 7

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najbliższy mecz

Motor Lublin
12 kwietnia 2024, godz. 20:30
HIT
27% Motor Lublin
31% REMIS
42% ARKA Gdynia

Tabela

Piłka nożna - I liga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 Arka Gdynia 26 15 6 5 43:25 51
2 Lechia Gdańsk 26 15 5 6 43:21 50
3 GKS Katowice 26 13 6 7 46:25 45
4 Motor Lublin 26 13 5 8 36:31 44
5 Górnik Łęczna 26 10 12 4 29:24 42
6 GKS Tychy 26 13 3 10 32:29 42
7 Wisła Kraków 26 11 8 7 48:32 41
8 Wisła Płock 26 11 8 7 38:35 41
9 Odra Opole 26 10 7 9 29:27 37
10 Miedź Legnica 26 9 10 7 35:28 37
11 Stal Rzeszów 26 9 5 12 36:43 32
12 Chrobry Głogów 26 9 5 12 29:41 32
13 Znicz Pruszków 26 9 4 13 20:30 31
14 Bruk-Bet Termalica Nieciecza 26 7 9 10 39:39 30
15 Polonia Warszawa 26 6 8 12 30:37 26
16 Resovia 26 7 4 15 28:47 25
17 Podbeskidzie Bielsko-Biała 26 4 9 13 20:41 21
18 Zagłębie Sosnowiec 26 2 8 16 16:42 14
Każdy gra z każdym mecz i rewanż. Dwie najlepsze drużyny wywalczą bezpośredni awans do ekstraklasy. Zespoły z pozycji 3-6 zagrają w dwustopniowych barażach o jeszcze jedno miejsce premiowane awansem.
Natomiast trzy najsłabsze drużyny zostaną zdegradowane do II ligi.

Wyniki 27 kolejki

 • Motor Lublin - ARKA GDYNIA (piątek, godz. 20:30)
 • LECHIA GDAŃSK - Bruk-Bet Termalica Nieciecza (niedziela, godz. 12:40)
 • piątek
 • Zagłębie Sosnowiec - Górnik Łęczna
 • Resovia - Stal Rzeszów
 • sobota
 • GKS Katowice - Odra Opole
 • Wisła Płock - Wisła Kraków
 • Chrobry Głogów - Miedź Legnica
 • niedziela
 • Podbeskidzie Bielsko-Biała - Polonia Warszawa
 • Znicz Pruszków - GKS Tychy

Ostatnie wyniki

Chrobry Głogów
86% ARKA Gdynia
7% REMIS
7% Chrobry Głogów
Miedź Legnica
30 marca 2024, godz. 15:00
17% Miedź Legnica
32% REMIS
51% ARKA Gdynia

Najlepiej oceniani

Najlepiej typujący wyniki Arki

Imię i nazwisko Typ. Pkt. Skuteczność
1 Mirosław Radka 28 55 64.3%
2 Sławek Surkont 29 50 58.6%
3 Marek Dąbrowski 29 49 55.2%
4 Michał Sędzielewski 29 48 55.2%
5 Przemek Żuk 29 48 55.2%

Relacje LIVE

Najczęściej czytane