Terminarz

Sezon:
04.12 (sob)
ARKA Gdynia Stomil Olsztyn
27.11 (sob)
Chrobry Głogów ARKA Gdynia
20.11 (sob)
Zagłębie Sosnowiec ARKA Gdynia
13.11 (sob)
Sandecja Nowy Sącz ARKA Gdynia
06.11 (sob)
ARKA Gdynia Podbeskidzie Bielsko-Biała
30.10 (sob)
Miedź Legnica ARKA Gdynia
23.10 (sob)
ARKA Gdynia Resovia
16.10 (sob)
ŁKS Łódź ARKA Gdynia
08.10 (pt) g.17:30
ARKA Gdynia typuj Korona Kielce
04.10 (pon) g.18:00
GKS 1962 Jastrzębie typuj ARKA Gdynia
29.09 (śr) g.15:00
mecz pucharowy GKS Bełchatów typuj ARKA Gdynia
25.09 (sob) g.18:00
ARKA Gdynia 2:0 Puszcza Niepołomice przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
20.09 (pon) g.18:00
Skra Częstochowa 2:1
mecz w Gdyni
ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
16.09 (czw) g.18:00
GKS Katowice 2:4 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
12.09 (nd) g.12:40
ARKA Gdynia 0:1 GKS Tychy przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
28.08 (sob) g.12:40
ARKA Gdynia 3:0 Odra Opole przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
22.08 (nd) g.15:00
Górnik Polkowice 2:1 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
18.08 (śr) g.20:30
ARKA Gdynia 3:1 Widzew Łódź przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
14.08 (sob) g.18:00
Stomil Olsztyn 0:1 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
07.08 (sob) g.20:30
ARKA Gdynia 0:2 Chrobry Głogów przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
31.07 (sob) g.20:30
ARKA Gdynia 1:1 Zagłębie Sosnowiec przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!

Tabela

Piłka nożna - I liga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 Widzew Łódź 10 7 2 1 22:8 23
2 Korona Kielce 9 7 1 1 13:5 22
3 GKS Tychy 10 5 3 2 9:8 18
4 Odra Opole 10 5 2 3 14:12 17
5 ARKA GDYNIA 10 5 1 4 16:11 16
6 Sandecja Nowy Sącz 8 5 1 2 11:7 16
7 Miedź Legnica 8 4 3 1 11:5 15
8 Podbeskidzie Bielsko-Biała 9 4 3 2 13:10 15
9 ŁKS Łódź 9 4 2 3 14:11 14
10 Chrobry Głogów 9 3 2 4 10:8 11
11 Skra Częstochowa 9 3 2 4 7:12 11
12 Resovia 8 2 3 3 10:10 9
13 Górnik Polkowice 10 1 5 4 11:17 8
14 Puszcza Niepołomice 10 2 2 6 9:18 8
15 GKS 1962 Jastrzębie 9 1 4 4 7:13 7
16 GKS Katowice 10 1 4 5 13:23 7
17 Zagłębie Sosnowiec 9 1 3 5 11:14 6
18 Stomil Olsztyn 9 1 1 7 7:16 4

Każdy gra z każdym mecz i rewanż. Dwie najlepsze zespoły wejdą bezpośrednio do ekstraklasy, a drużyny z miejsc 3-6 zagrają o ostatnie miejsce dające awans w dwustopniowych barażach.
Do II ligi zdegradowane zostaną trzy najsłabsze zespoły.

Wyniki 10 kolejki:

  • ARKA GDYNIA - Puszcza Niepołomice 2:0 (1:0)
  • Widzew Łódź - Skra Częstochowa 4:0 (1:0)
  • Górnik Polkowice - GKS Tychy 0:1 (0:1)
  • Odra Opole - GKS Katowice 4:2 (3:1)
  • Chrobry Głogów - GKS 1962 Jastrzębie
  • niedziela
  • Stomil Olsztyn - Miedź Legnica
  • Podbeskidzie Bielsko-Biała - Resovia
  • Sandecja Nowy Sącz - ŁKS Łódź
  • poniedziałek
  • Zagłębie Sosnowiec - Korona Kielce

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Najbliższe spotkanie

początek meczu: 29.09.2021 godz. 15:00

GKS Bełchatów
:
ARKA Gdynia
mecz pucharowy

Jak typują inni

1

11%

15 typowań

x

14%

18 typowań

2

75%

99 typowań

TYPUJ!

Najlepiej typujący wyniki Arki

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Emil P. 10 18 60%
2. Kamil Kamilek Kopacz 10 18 60%
3. Maciek Kaszak 8 16 62.5%
4. Zdzisław Werner 10 16 50%
5. Adrian Pobłocki 9 15 55.6%

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »

Ankieta

ankieta w artykule Kto w największym stopniu odpowiada za wyniki poniżej oczekiwań Arki Gdynia?