Trener

Ireneusz Mamrot
ocena z sezonu
3.63 (640 ocen)

Zawodnicy

Kacper Krzepisz
ocena z sezonu
4.65 (74 oceny)
Jakub Wawszczyk
ocena z sezonu
4.21 (144 oceny)
Patryk Soboczyński
ocena z sezonu
4.01 (152 oceny)
Vinicius da Silva de Oliveira Marcus
ocena z sezonu
3.81 (297 ocen)
Adam Danch
ocena z sezonu
3.67 (624 oceny)
Juliusz Letniowski
ocena z sezonu
3.65 (614 ocen)
Bartosz Kwiecień
ocena z sezonu
3.65 (426 ocen)
Arkadiusz Kasperkiewicz
ocena z sezonu
3.63 (626 ocen)
Mateusz Młyński
ocena z sezonu
3.60 (645 ocen)
Damian Ślesicki
ocena z sezonu
3.59 (150 ocen)
Dawid Markiewicz
ocena z sezonu
3.57 (63 oceny)
Adam Deja
ocena z sezonu
3.53 (558 ocen)
Adam Marciniak
ocena z sezonu
3.47 (485 ocen)
Mateusz Żebrowski
ocena z sezonu
3.44 (402 oceny)
Kamil Mazek
ocena z sezonu
3.32 (620 ocen)
Daniel Kajzer
ocena z sezonu
3.32 (562 oceny)
Szymon Drewniak
ocena z sezonu
3.31 (622 oceny)
Maciej Jankowski
ocena z sezonu
3.21 (628 ocen)
Rafał Wolsztyński
ocena z sezonu
3.11 (431 ocen)
Artur Siemaszko
ocena z sezonu
2.87 (552 oceny)
Łukasz Soszyński
ocena z sezonu
2.75 (161 ocen)
Michał Marcjanik
ocena z sezonu
2.68 (284 oceny)
Bartosz Boniecki
ocena z sezonu
1.76 (51 ocen)

Terminarz

30.10 (pt) godz.17:00 ARKA Gdynia typuj Korona Kielce LIVE!
08.11 (nd) godz.14:00 Sandecja Nowy Sącz typuj ARKA Gdynia
13.11 (pt) godz.19:00 ARKA Gdynia typuj GKS Bełchatów
20.11 (pt) godz.19:05 Resovia typuj ARKA Gdynia
28.11 (sob) godz.19:10 Widzew Łódź typuj ARKA Gdynia
25.10 (nd) godz.12:40 ARKA Gdynia 0:0 mecz odwołany Zagłębie Sosnowiec
21.10 (śr) godz.17:40 Górnik Łęczna 2:0 bez publiczności ARKA Gdynia LIVE!
17.10 (sob) godz.14:00 Stomil Olsztyn 1:1 bez publiczności ARKA Gdynia LIVE!
10.10 (sob) godz.12:40 ARKA Gdynia 0:0 ŁKS Łódź LIVE!
04.10 (nd) godz.15:00 Odra Opole 0:0 ARKA Gdynia LIVE!

Tabela

Piłka nożna - I liga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 ŁKS Łódź 8 7 1 0 20:4 22
2 Bruk-Bet Termalica Nieciecza 8 7 0 1 14:3 21
3 Odra Opole 9 6 2 1 9:6 20
4 Górnik Łęczna 7 5 2 0 12:2 17
5 GKS Tychy 9 5 2 2 14:7 17
6 ARKA GDYNIA 9 4 3 2 13:7 15
7 Miedź Legnica 9 3 4 2 14:11 13
8 Radomiak Radom 8 4 1 3 13:10 13
9 Puszcza Niepołomice 8 3 2 3 8:10 11
10 Widzew Łódź 9 3 2 4 7:12 11
11 Stomil Olsztyn 9 2 4 3 7:9 10
12 Chrobry Głogów 8 2 3 3 9:12 9
13 Korona Kielce 8 2 3 3 6:11 9
14 Zagłębie Sosnowiec 8 2 1 5 8:7 7
15 GKS Bełchatów 9 2 3 4 4:10 7
16 Resovia 8 1 1 6 6:14 4
17 GKS 1962 Jastrzębie 9 0 1 8 5:18 1
18 Sandecja Nowy Sącz 9 0 1 8 5:21 1

Obowiązuje system każdy zagra z każdym mecz i rewanż. Dwie najlepsze drużyny wywalczą bezpośredni awans do ekstraklasy. Zespoły z miejsc 3-6 o jedno miejsce premiowane grą w elicie zagrają w barażach. Do II ligi zdegradowana zostanie tylko jedna ekipa, która zajmie 18., ostatnie miejsce.
GKS Bełchatów rozpoczął sezon z minus 2 punktami.

Wyniki 10 kolejki:

  • ARKA GDYNIA - Zagłębie Sosnowiec (mecz odwołany z powodu zakażenia wirusem SARS-CoV-2 w zespole gości)
  • GKS Tychy - GKS 1962 Jastrzębie 3:1 (2:0)
  • niedziela
  • Górnik Łęczna - Miedź Legnica
  • Chrobry Głogów - Odra Opole (przełożony na 30 października)
  • Mecze odwołane
  • Radomiak - ŁKS Łódź (z powodu zakażenia wirusem SARS-CoV-2 w zespole gości)
  • Widzew Łódź - GKS Bełchatów (z powodu zakażenia wirusem SARS-CoV-2 w zespole gospodarzy)
  • Korona Kielce - Stomil Olsztyn (z powodu zakażenia wirusem SARS-CoV-2 w zespole gospodarzy)
  • Resovia - Sandecja Nowy Sącz (z powodu zakażenia wirusem SARS-CoV-2 w zespole gości)
  • Puszcza Niepołomice - Bruk-Bet Termalica Nieciecza (z powodu zakażenia wirusem SARS-CoV-2 w zespole gospodarzy)
  • Mecz zaległy z 3. kolejki
  • Górnik - ARKA 2:0 (0:0)
  • Mecz zaległy z 4. kolejki
  • Radomiak - Puszcza 2:0 (2:0)

Aktualna kadra Arki