Trener

Dariusz Marzec
ocena z sezonu
3.13 (1570 ocen)

Zawodnicy

Kacper Krzepisz
ocena z sezonu
4.43 (502 oceny)
Adam Deja
ocena z sezonu
3.68 (2306 ocen)
Vinicius da Silva de Oliveira Marcus
ocena z sezonu
3.52 (2008 ocen)
Haris Memić
ocena z sezonu
3.48 (1236 ocen)
Adam Danch
ocena z sezonu
3.43 (2538 ocen)
Arkadiusz Kasperkiewicz
ocena z sezonu
3.39 (2171 ocen)
Jakub Wawszczyk
ocena z sezonu
3.38 (396 ocen)
Mateusz Młyński
ocena z sezonu
3.36 (1037 ocen)
Michał Marcjanik
ocena z sezonu
3.30 (2098 ocen)
Daniel Kajzer
ocena z sezonu
3.29 (2272 oceny)
Christian Aleman
ocena z sezonu
3.29 (1181 ocen)
Juliusz Letniowski
ocena z sezonu
3.22 (1899 ocen)
Kacper Skóra
ocena z sezonu
3.17 (724 oceny)
Damian Ślesicki
ocena z sezonu
3.16 (529 ocen)
Maciej Rosołek
ocena z sezonu
3.16 (1546 ocen)
Mateusz Żebrowski
ocena z sezonu
3.16 (2385 ocen)
Kamil Mazek
ocena z sezonu
3.11 (1160 ocen)
Luis Valcarce
ocena z sezonu
3.06 (1072 oceny)
Dawid Markiewicz
ocena z sezonu
3.05 (180 ocen)
Fabian Hiszpański
ocena z sezonu
3.03 (1256 ocen)
Mateusz Stępień
ocena z sezonu
2.81 (209 ocen)
Mikołaj Łabojko
ocena z sezonu
2.80 (641 ocen)
Rafał Wolsztyński
ocena z sezonu
2.77 (1383 oceny)
Paweł Sasin
ocena z sezonu
2.72 (693 oceny)
Jan Hosek
ocena z sezonu
2.67 (66 ocen)
Artur Siemaszko
ocena z sezonu
2.50 (1501 ocen)
Łukasz Wolsztyński
ocena z sezonu
2.42 (1077 ocen)

Terminarz

16.06 (śr) godz.20:30 ARKA Gdynia 0:1 ŁKS Łódź LIVE!
13.06 (nd) godz.12:40 Chrobry Głogów 0:3 ARKA Gdynia LIVE!
05.06 (sob) godz.12:40 ARKA Gdynia 0:2 Radomiak LIVE!
29.05 (sob) godz.17:00 Korona Kielce 3:3 ARKA Gdynia LIVE!
23.05 (nd) godz.12:40 ARKA Gdynia 0:0 Widzew Łódź LIVE!
19.05 (śr) godz.17:40 ARKA Gdynia 3:0 Sandecja Nowy Sącz LIVE!
14.05 (pt) godz.20:40 ARKA Gdynia 1:0 bez publiczności Apklan Resovia LIVE!
08.05 (sob) godz.12:40 GKS Bełchatów 0:3 bez publiczności ARKA Gdynia LIVE!
02.05 (nd) godz.16:00 Raków Częstochowa 2:1 bez publiczności ARKA Gdynia LIVE!
28.04 (śr) godz.17:00 Zagłębie Sosnowiec 2:3 bez publiczności ARKA Gdynia LIVE!

Tabela

Piłka nożna - I liga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 Radomiak Radom 34 20 8 6 49:20 68
2 Bruk-Bet Termalica Nieciecza 34 18 11 5 56:28 65
3 GKS Tychy 34 18 9 7 49:27 63
4 ARKA GDYNIA 34 17 9 8 51:32 60
5 ŁKS Łódź 34 17 7 10 59:41 58
6 Górnik Łęczna 34 15 11 8 47:30 56
7 Miedź Legnica 34 13 12 9 49:36 51
8 Odra Opole 34 13 10 11 35:41 49
9 Widzew Łódź 34 11 13 10 30:36 46
10 Sandecja Nowy Sącz 34 12 9 13 42:50 45
11 Chrobry Głogów 34 12 8 14 34:45 44
12 Korona Kielce 34 11 8 15 31:46 41
13 Puszcza Niepołomice 34 10 7 17 32:46 37
14 GKS 1962 Jastrzębie 34 10 5 19 32:48 35
15 Stomil Olsztyn 34 9 8 17 31:48 35
16 Resovia 34 8 8 18 27:45 32
17 Zagłębie Sosnowiec 34 8 6 20 35:43 30
18 GKS Bełchatów 34 6 7 21 24:51 23

Obowiązuje system każdy zagra z każdym mecz i rewanż. Dwie najlepsze drużyny wywalczą bezpośredni awans do ekstraklasy. Zespoły z miejsc 3-6 o jedno miejsce premiowane grą w elicie zagrają w barażach. Do II ligi zdegradowana zostanie tylko jedna ekipa, która zajmie 18., ostatnie miejsce.
GKS Bełchatów rozpoczął sezon z minus 2 punktami.

Wyniki 34 kolejki:

  • Chrobry Głogów - ARKA GDYNIA 0:3 (0:1)
  • Widzew Łódź – Odra Opole 2:1 (1:1)
  • GKS Tychy – ŁKS Łódź 1:1 (0:0)
  • Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Stomil Olsztyn 0:0
  • Miedź Legnica – Zagłębie Sosnowiec 1:1 (0:1)
  • Górnik Łęczna – Sandecja Nowy Sącz 3:0 (1:0)
  • Puszcza Niepołomice – GKS Bełchatów 2:0 (1:0)
  • GKS 1962 Jastrzębie – Apklan Resovia 2:1 (0:1)
  • Radomiak Radom – Korona Kielce 2:0 (2:0)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki