• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Trener

Wojciech Łobodziński
ocena z sezonu
3.58 (2212 ocen)

Zawodnicy

Olaf Kobacki
ocena z sezonu
3.72 (2161 ocen)
Jakub Staniszewski
ocena z sezonu
3.68 (224 oceny)
Janusz Gol
ocena z sezonu
3.68 (1327 ocen)
Dawid Gojny
ocena z sezonu
3.58 (1885 ocen)
Martin Dobrotka
ocena z sezonu
3.56 (1714 ocen)
Paweł Lenarcik
ocena z sezonu
3.52 (1900 ocen)
Przemysław Stolc
ocena z sezonu
3.52 (2033 oceny)
Sebastian Milewski
ocena z sezonu
3.51 (1890 ocen)
Alassane Sidibe
ocena z sezonu
3.50 (1054 oceny)
Marcel Szymański
ocena z sezonu
3.44 (146 ocen)
Kasjan Lipkowski
ocena z sezonu
3.40 (1893 oceny)
Hubert Adamczyk
ocena z sezonu
3.39 (1794 oceny)
Karol Czubak
ocena z sezonu
3.30 (2279 ocen)
Michał Marcjanik
ocena z sezonu
3.29 (2137 ocen)
Tornike Gaprindaszwili
ocena z sezonu
3.25 (1074 oceny)
Kacper Skóra
ocena z sezonu
3.23 (2189 ocen)
Michał Borecki
ocena z sezonu
3.17 (1841 ocen)
Marc Navarro
ocena z sezonu
3.14 (526 ocen)
Marcel Predenkiewicz
ocena z sezonu
3.11 (873 oceny)
Hubert Turski
ocena z sezonu
2.98 (712 ocen)
Ołeksandr Azacki
ocena z sezonu
2.92 (906 ocen)
Abdallah Hafez
ocena z sezonu
2.51 (315 ocen)
Martin Chudy
ocena z sezonu
2.49 (321 ocen)
Wiktor Sawicki
ocena z sezonu
2.42 (276 ocen)

Terminarz

30.05 (czw) godz.20:30 ARKA Gdynia typuj Odra Opole LIVE!
26.05 (nd) godz.15:00 ARKA Gdynia 0:1 GKS Katowice LIVE!
19.05 (nd) godz.20:30 LECHIA Gdańsk 2:1 ARKA Gdynia LIVE!
12.05 (nd) godz.12:40 ARKA Gdynia 1:0 Zagłębie Sosnowiec LIVE!
03.05 (pt) godz.20:30 Podbeskidzie Bielsko-Biała 0:0 ARKA Gdynia LIVE!
28.04 (nd) godz.12:40 ARKA Gdynia 3:2 Resovia LIVE!
24.04 (śro) godz.18:00 Znicz Pruszków 2:0 ARKA Gdynia LIVE!
21.04 (nd) godz.12:40 ARKA Gdynia 2:0 Wisła Płock LIVE!
12.04 (pt) godz.20:30 Motor Lublin 2:2 ARKA Gdynia LIVE!
05.04 (pt) godz.20:30 ARKA Gdynia 2:1 Chrobry Głogów LIVE!

Tabela końcowa

Piłka nożna - I liga
M Z R P Bilans Pkt.
1 Lechia Gdańsk
2 GKS Katowice
3 Arka Gdynia
4 Motor Lublin
5 Górnik Łęczna
6 Odra Opole
7 Wisła Płock
8 Miedź Legnica
9 GKS Tychy
10 Wisła Kraków
11 Stal Rzeszów
12 Chrobry Głogów
13 Znicz Pruszków
14 Bruk-Bet Termalica Nieciecza
15 Polonia Warszawa
16 Resovia
17 Podbeskidzie Bielsko-Biała
18 Zagłębie Sosnowiec

Każdy gra z każdym mecz i rewanż. Dwie najlepsze drużyny wywalczą bezpośredni awans do ekstraklasy. Zespoły z pozycji 3-6 zagrają w dwustopniowych barażach o jeszcze jedno miejsce premiowane awansem.
Natomiast trzy najsłabsze drużyny zostaną zdegradowane do II ligi.

  • Półfinały baraży o awans do ekstraklasy
  • ARKA GDYNIA - Odra Opole (czwartek, godz. 20:30)
  • Motor Lublin - Górnik Łęczna (czwartek, godz. 17:30)
  • Finał baraży
  • zwycięzcy półfinałów (2 czerwca, niedziela, godz 18)
  • Bezpośredni awans do ekstraklasy
  • LECHIA GDAŃSK, GKS Katowice (dwie najlepsze drużyny sezonu zasadniczego)
  • Degradacja do II ligi
  • Resovia, Podbeskidzie Bielsko-Biała, Zagłębie Sosnowiec (trzy najsłabsze drużyny sezonu zasadniczego)
  • Awans z II ligi
  • Pogoń Siedlce, Kotwica Kołobrzeg, zwycięzca barażu: KKS 1945 Kalisz - Stal Stalowa Wola (1 czerwca, godz. 16:30)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki