Wiadomości klubowe

Terminarz

01.12 (śr) godz.17:15 ARKA Gdynia typuj Zagłębie Lubin LIVE!
05.12 (nd) godz.12:40 ARKA Gdynia typuj Stomil Olsztyn
27.11 (sob) godz.12:40 Chrobry Głogów 1:0 ARKA Gdynia LIVE!
20.11 (sob) godz.12:40 Zagłębie Sosnowiec 1:0 ARKA Gdynia LIVE!
14.11 (nd) godz.15:00 Sandecja Nowy Sącz 3:1 ARKA Gdynia LIVE!
05.11 (pt) godz.20:30 ARKA Gdynia 1:0 Podbeskidzie Bielsko-Biała LIVE!
31.10 (nd) godz.12:40 Miedź Legnica 1:0 ARKA Gdynia LIVE!
26.10 (wt) godz.13:30 Lechia Zielona Góra 0:1 ARKA Gdynia
23.10 (sob) godz.15:00 ARKA Gdynia 2:0 Resovia LIVE!
17.10 (nd) godz.12:40 ŁKS Łódź 1:0 ARKA Gdynia LIVE!

Tabela

Piłka nożna - I liga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 Miedź Legnica 19 12 5 2 34:15 41
2 Widzew Łódź 18 10 5 3 32:19 35
3 Podbeskidzie Bielsko-Biała 19 9 5 5 34:22 32
4 Korona Kielce 19 9 5 5 25:19 32
5 Sandecja Nowy Sącz 18 9 3 6 22:18 30
6 GKS Tychy 19 8 6 5 21:19 30
7 ŁKS Łódź 18 8 5 5 22:18 29
8 Skra Częstochowa 19 7 6 6 13:18 27
9 ARKA GDYNIA 19 8 2 9 25:19 26
10 Odra Opole 19 7 5 7 26:27 26
11 Chrobry Głogów 18 7 4 7 21:18 25
12 Resovia 18 6 5 7 19:20 23
13 Puszcza Niepołomice 19 5 4 10 21:28 19
14 GKS Katowice 18 4 7 7 21:30 19
15 Zagłębie Sosnowiec 18 4 6 8 20:27 18
16 Stomil Olsztyn 18 5 1 12 21:29 16
17 GKS 1962 Jastrzębie 18 2 7 9 15:31 13
18 Górnik Polkowice 18 1 9 8 16:31 12

Każdy gra z każdym mecz i rewanż. Dwie najlepsze zespoły wejdą bezpośrednio do ekstraklasy, a drużyny z miejsc 3-6 zagrają o ostatnie miejsce dające awans w dwustopniowych barażach.
Do II ligi zdegradowane zostaną trzy najsłabsze zespoły.

Wyniki 19 kolejki:

  • Chrobry Głogów - ARKA GDYNIA 1:0 (0:0)
  • GKS Katowice - Miedź Legnica 2:3 (1:1)
  • Skra Częstochowa - ŁKS Łódź (mecz w Łodzi) 0:0
  • Odra Opole - Podbeskidzie Bielsko-Biała (mecz w Bielsko-Białej) 1:1 (0:1)
  • Puszcza Niepołomice - Korona Kielce 5:2 (3:1)
  • GKS Tychy - Resovia 0:1 (0:0)
  • Sandecja Nowy Sącz - Górnik Polkowice
  • Widzew Łódź - Zagłębie Sosnowiec
  • Stomil Olsztyn - GKS Jastrzębie (przełożony na 16.03.2022)
  • Mecz zaległy z 12. kolejki
  • Chrobry - ŁKS (środa)
  • Mecz zaległy z 18. kolejki
  • Apklan Resovia - Katowice (środa)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki