• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Terminarz

30.05 (czw) godz.20:40 ARKA Gdynia 4:2 Odra Opole LIVE!
26.05 (nd) godz.15:00 ARKA Gdynia 0:1 GKS Katowice LIVE!
19.05 (nd) godz.20:30 LECHIA Gdańsk 2:1 ARKA Gdynia LIVE!
12.05 (nd) godz.12:40 ARKA Gdynia 1:0 Zagłębie Sosnowiec LIVE!
03.05 (pt) godz.20:30 Podbeskidzie Bielsko-Biała 0:0 ARKA Gdynia LIVE!
28.04 (nd) godz.12:40 ARKA Gdynia 3:2 Resovia LIVE!

Statystyki

Rozegrane spotkania: 38

ligowe: 35

pucharowe: 3

Sezon: 2023/24

Zwycięstwa: 20

Remisy: 9

Porażki: 9

Najwyższe zwycięstwo:

ARKA Gdynia
Stal Rzeszów
(25.02.2024)

Najwyższa porażka:

Wisła Kraków
ARKA Gdynia
(27.08.2023)

Wiadomości Klubowe

archiwum wiadomości »

Sport w obiektywie

zobacz więcej »

Tabela końcowa

Piłka nożna - I liga
M Z R P Bilans Pkt.
1 Lechia Gdańsk
2 GKS Katowice
3 Arka Gdynia
4 Motor Lublin
5 Górnik Łęczna
6 Odra Opole
7 Wisła Płock
8 Miedź Legnica
9 GKS Tychy
10 Wisła Kraków
11 Stal Rzeszów
12 Chrobry Głogów
13 Znicz Pruszków
14 Bruk-Bet Termalica Nieciecza
15 Polonia Warszawa
16 Resovia
17 Podbeskidzie Bielsko-Biała
18 Zagłębie Sosnowiec

Każdy gra z każdym mecz i rewanż. Dwie najlepsze drużyny wywalczą bezpośredni awans do ekstraklasy. Zespoły z pozycji 3-6 zagrają w dwustopniowych barażach o jeszcze jedno miejsce premiowane awansem.
Natomiast trzy najsłabsze drużyny zostaną zdegradowane do II ligi.

  • Baraże o awans do ekstraklasy
  • Finał, 2 czerwca, niedziela, godz. 18
  • ARKA GDYNIA - Motor Lublin
  • Półfinały
  • ARKA GDYNIA - Odra Opole 4:2 (2:1)
  • Motor Lublin - Górnik Łęczna 0:0 karne 4:2
  • Bezpośredni awans do ekstraklasy
  • LECHIA GDAŃSK, GKS Katowice (dwie najlepsze drużyny sezonu zasadniczego)
  • Degradacja do II ligi
  • Resovia, Podbeskidzie Bielsko-Biała, Zagłębie Sosnowiec (trzy najsłabsze drużyny sezonu zasadniczego)
  • Awans z II ligi
  • Pogoń Siedlce, Kotwica Kołobrzeg, zwycięzca barażu: KKS 1945 Kalisz - Stal Stalowa Wola (1 czerwca, godz. 16:30)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Najlepiej typujący wyniki Arki

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Mirosław Radka 37 67 62.2%
2. Sławek Surkont 38 65 57.9%
3. Radosław Dymkowski 38 62 57.9%
4. Michał G. 38 62 55.3%
5. Tadeusz Grota 35 61 60%

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »

Ankieta

ankieta w artykule Jak Arka Gdynia zakończy sezon 2023/24?