• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Prezentacja

Wybierz zawodnika:
Patryk Maćkowiak

Patryk Maćkowiak (były zawodnik)

Dane:
ur:
1987
Informacje dodatkowe:

pozycja na boisku: bramkarz
poprzedni klub: wychowanek
występy w reprezentacji: brak
debiut w Bałtyku: Gedania Gdańsk - Bałtyk 0:4 (11.11.2004, IV liga)

Informacje i foto na podstawie www.baltyk.gdynia.pl

Energa Bałtyk Gdynia

Data powstania:
1930

Pełna nazwa:
Stowarzyszenie Klub Sportowy Bałtyk Gdynia

Barwy:
biało-niebieskie

Największe osiągnięcia:
7 sezonów w Ekstraklasie (1980-86, 1987/88), 6. miejsce w Ekstraklasie (1981), półfinał Pucharu Polski (1985)

Debiut w I lidze (ekstraklasa)
1980

Siedziba:
ul. Olimpijska 5/9, 81-538 Gdynia
tel.: 622-00-99

Stadion:
ul. Górskiego 10,
pojemność 3000 miejsc
oświetlenie: 1200 lx
podgrzewana murawa sztuczna

Prezes: 
Andrzej Adamczyk

Wiceprezes:
Michał Listkiewicz

Członek zarządu:
Michał Kmieciak

Archiwum drużyny

wyniki w sezonie:
statystyki w sezonie:

Tabela

Piłka nożna - IV liga
Drużyny M Z R P Bramki Pkt.
1 Gryf Słupsk 29 23 3 3 80:30 72
2 Jaguar Gdańsk 29 22 1 6 82:39 67
3 Energa Bałtyk Gdynia 29 19 4 6 73:36 61
4 Grom Nowy Staw 29 17 6 6 64:36 57
5 Pomezania Malbork 29 13 10 6 69:41 49
6 Chojniczanka II Chojnice 29 14 3 12 65:55 45
7 Anioły Garczegorze 29 12 6 11 54:47 42
8 Gryf Wejherowo 29 13 3 13 59:52 42
9 Supra Kwidzyn 29 11 8 10 36:47 41
10 Radunia II Stężyca 29 11 7 11 53:56 40
11 Pogoń Lębork 29 10 9 10 54:48 39
12 Powiśle Dzierzgoń 29 8 9 12 34:44 33
13 MKS Władysławowo 28 7 9 12 42:59 30
14 Sparta Sycewice 29 6 11 12 46:65 29
15 Arka II Gdynia 29 6 7 16 43:56 25
16 Gedania II Gdańsk 29 6 4 19 43:80 22
17 GKS Kolbudy 29 4 4 21 24:81 16
18 Start Miastko 28 3 6 19 32:81 15

Po 34. kolejce awans do III ligi uzyska najlepsza drużyna. Natomiast z IV ligi spadnie od 3 do 6 drużyn w zależności od tego, ile zespołów spadnie z III ligi z regionu pomorskiego.

Wyniki 29 kolejki:

  • Chojniczanka II Chojnice - JAGUAR GDAŃSK 4:3
  • GKS Kolbudy - BAŁTYK GDYNIA 1:8 (0:3)
  • Start Miastko - GEDANIA II GDAŃSK 1:1 (0:0)
  • MKS Władysławowo - ARKA II GDYNIA 4:1
  • Radunia II Stężyca - Anioły Garczegorze 3:3
  • Supra Kwidzyn - Powiśle Dzierzgoń 1:1
  • Pogoń Lębork - Sparta Sycewice 1:1
  • Gryf Wejherowo - Grom Nowy Staw 3:1
  • Gryf Słupsk - Pomezania Malbork 3:1

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »

Najczęściej czytane