• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
Skopiowano

Sportowy rok w obiektywie Trojmiasto.pl

sport@trojmiasto.pl
30 grudnia 2014 (artykuł sprzed 7 lat) 
Opinie (10)
Wyczerpana uczestniczka Festiwalu Chodu o Puchar Poczty Polskiej w Gdańsku. Wyczerpana uczestniczka Festiwalu Chodu o Puchar Poczty Polskiej w Gdańsku.

Mijający rok przyniósł ze sobą ogrom emocji na sportowych arenach w Trójmieście zarówno na tych zawodowych jak również przeznaczonych dla amatorów aktywnego wypoczynku. Łzy radości, ale i rozpaczy, walka, złość, zaangażowanie - wszystko to podczas rozmaitych imprez dokumentowali nasi fotoreporterzy. Zobaczcie wybrane przez nas zdjęcia, które oddają jak 2014 rok prezentował się w ich obiektywach.Theofilos Triantafyllidis i Konrad Kubiak podczas meczu plażowej piłki nożnej Polska - Grecja w Sopocie. Theofilos Triantafyllidis i Konrad Kubiak podczas meczu plażowej piłki nożnej Polska - Grecja w Sopocie.
Rugbista Enelico Fa'atau podczas meczu Lechia Gdańsk - Awenta Pogoń Siedlce, w którym biało-zieloni sięgnęli po mistrzostwo Polski. Rugbista Enelico Fa'atau podczas meczu Lechia Gdańsk - Awenta Pogoń Siedlce, w którym biało-zieloni sięgnęli po mistrzostwo Polski.
Adam Czerwiński, zwycięzca biegu na 1500 m podczas halowych mistrzostw Polski w Ergo Arenie Adam Czerwiński, zwycięzca biegu na 1500 m podczas halowych mistrzostw Polski w Ergo Arenie
Karolina Tymińska po skoku w dal podczas halowych mistrzostw Polski w Ergo Arenie. Karolina Tymińska po skoku w dal podczas halowych mistrzostw Polski w Ergo Arenie.
Hokeistki Stoczniowca Gdańsk Agata Kosińska i Joanna Detmer po przegranym meczu o brązowy medal w PLHK z Naprzodem Janów. Hokeistki Stoczniowca Gdańsk Agata Kosińska i Joanna Detmer po przegranym meczu o brązowy medal w PLHK z Naprzodem Janów.
Piłkarz Arki Gdynia Marcus Vinicius da Silva cieszy się z bramki strzelonej Miedzi Legnica. Piłkarz Arki Gdynia Marcus Vinicius da Silva cieszy się z bramki strzelonej Miedzi Legnica.
Lance Jeter i Filip Matczek podczas derbowego meczu Tauron Basket Ligi pomiędzy Asseco Gdynia a Treflem Sopot. Lance Jeter i Filip Matczek podczas derbowego meczu Tauron Basket Ligi pomiędzy Asseco Gdynia a Treflem Sopot.
Malwina Kozłowska podczas Grand Prix Polski Juniorek i Seniorek w gimnastyce artystycznej. Malwina Kozłowska podczas Grand Prix Polski Juniorek i Seniorek w gimnastyce artystycznej.
Piłkarz Lechii Gdańsk Stojan Vranjes celebruje zdobycie gola w meczu z Piastem Gliwice na PGE Arenie. Piłkarz Lechii Gdańsk Stojan Vranjes celebruje zdobycie gola w meczu z Piastem Gliwice na PGE Arenie.
Maciej Makuszewski i Krzysztof Bąk cieszą się z gola dla Lechii przeciwko Zagłębiu Lubin. Maciej Makuszewski i Krzysztof Bąk cieszą się z gola dla Lechii przeciwko Zagłębiu Lubin.
Paweł Przedpełski i Artur Mroczka podczas żużlowego meczu Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Unibax Toruń. Paweł Przedpełski i Artur Mroczka podczas żużlowego meczu Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Unibax Toruń.
Zaur Sadajew podczas meczu Lechia Gdańsk - Legia Warszawa na PGE Arenie. Zaur Sadajew podczas meczu Lechia Gdańsk - Legia Warszawa na PGE Arenie.
Damian Garbacik przepycha się z rywalem podczas meczu III-ligowych rezerw Lechii Gdańsk i Arki Gdynia. Damian Garbacik przepycha się z rywalem podczas meczu III-ligowych rezerw Lechii Gdańsk i Arki Gdynia.
Upadek Thomasa Jonassona podczas żużlowego meczu Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Fogo Unia Leszno. Upadek Thomasa Jonassona podczas żużlowego meczu Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Fogo Unia Leszno.
Anna Rogowska podczas zawodów Tyczka Na Molo w Sopocie. Anna Rogowska podczas zawodów Tyczka Na Molo w Sopocie.
Żużlowiec Wybrzeża Thomas Jonasson wykonuje akrobacje ciesząc się z wygranej nad Betard Spartą Wrocław. Żużlowiec Wybrzeża Thomas Jonasson wykonuje akrobacje ciesząc się z wygranej nad Betard Spartą Wrocław.
Wyczerpana uczestniczka Festiwalu Chodu o Puchar Poczty Polskiej w Gdańsku. Wyczerpana uczestniczka Festiwalu Chodu o Puchar Poczty Polskiej w Gdańsku.
Quinten Bradt na koniu podczas zawodów jeździeckich CSiO w skokach przez przeszkody na sopockim Hipodromie. Quinten Bradt na koniu podczas zawodów jeździeckich CSiO w skokach przez przeszkody na sopockim Hipodromie.
Krystian Pieszczek po upadku w meczu Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Betard Sparta Wrocław. Krystian Pieszczek po upadku w meczu Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Betard Sparta Wrocław.
Bramkarz Lechii Gdańsk Mateusz Bąk w masce ochronnej podczas sparingu z reprezentacją związku zawodowego profesjonalnych piłkarzy z Hiszpanii. Bramkarz Lechii Gdańsk Mateusz Bąk w masce ochronnej podczas sparingu z reprezentacją związku zawodowego profesjonalnych piłkarzy z Hiszpanii.
Futboliści Seahawks Gdynia w trakcie meczu. Futboliści Seahawks Gdynia w trakcie meczu.
Zaur Sadajew dyskutuje z sędzią podczas meczu Lechia Gdańsk - Podbeskidzie Bielsko-Biała. Zaur Sadajew dyskutuje z sędzią podczas meczu Lechia Gdańsk - Podbeskidzie Bielsko-Biała.
Seahawks Gdynia cieszą się ze zdobycia mistrzostwa Polski w futbolu amerykańskim. Seahawks Gdynia cieszą się ze zdobycia mistrzostwa Polski w futbolu amerykańskim.
Paul Wright i Charles McCrea z Seahawks podczas finału Topligi na Stadionie Miejskim w Gdyni przeciwko Panthers Wrocław. Paul Wright i Charles McCrea z Seahawks podczas finału Topligi na Stadionie Miejskim w Gdyni przeciwko Panthers Wrocław.
Uczestniczka Herbalife Triathlon w Gdyni wraz z dzieckiem. Uczestniczka Herbalife Triathlon w Gdyni wraz z dzieckiem.
Uczestnicy Herbalife Triathlon w Gdyni przed startem. Uczestnicy Herbalife Triathlon w Gdyni przed startem.
Chwila orzeźwienia dla uczestnika Maratonu Solidarności. Chwila orzeźwienia dla uczestnika Maratonu Solidarności.
Ewa Romaniuk i Katarzyna Goralska podczas Volvo Gdynia Sailing Days. Ewa Romaniuk i Katarzyna Goralska podczas Volvo Gdynia Sailing Days.
Szczypiornista Wybrzeża Gdańsk Marcin Lijewski podczas meczu z Zagłębiem Lubin w Ergo Arenie. Szczypiornista Wybrzeża Gdańsk Marcin Lijewski podczas meczu z Zagłębiem Lubin w Ergo Arenie.
Tomasz Szepkowski na kolanach podczas gali King Of King's World Grand Prix w Ergo Arenie. Tomasz Szepkowski na kolanach podczas gali King Of King's World Grand Prix w Ergo Arenie.
Rugbistki podczas plażowej imprezy Gdańsk Biega. Rugbistki podczas plażowej imprezy Gdańsk Biega.
sport@trojmiasto.pl

Opinie (10) 1 zablokowana

 • Słabo!!!

  Piłka nożna słabo. Żużel tragedia, hokej coś się ruszyło, no w szachy jest całkiem całkiem.

  • 9 3

 • Zdjęcia nawet przyjemne, fajnie uchwycone momenty :)

  A co do sportu, to jak Opa Gerard pisze: Lechia się kopie po czołach aktualnie, Arka ogląda pejzaże pastwisk i obory sołtysów przy stadionach w głębokich ligach, żużel został zeszmacony, a reszta to sporty prawie niszowe lub niszowe, no ale chociaż cokolwiek się w tym temacie dzieje, co też jest jakimś pozytywem.
  PS. Drugie zdjęcie... Kiedy Deleu się przerzucił na rugby? Trochę przypakował...

  • 5 1

 • A siatkówka gdzie?

  • 3 1

 • A gdzie zdjęcia z tegorocznego "Sopot Beach Rugby"

  ja się pytam?

  • 3 0

 • Uczestniczka Herbalife (2)

  to Kasia Glinka, aktorka.

  • 4 0

  • o jacie

   no coś ty to Glinka... ? jak tyś ją poznała no...? na pacz Glinka... no faktycznie... i do tego aktorka... niesamowite

   • 0 3

  • dzięki

   jedyne zdjęcie, od którego nie mogłem oderwać wzroku :)

   • 2 0

 • (1)

  Słabe te fotki.

  • 2 4

  • Na żadnej mnie nie ma! W takim razie masz rację, Słabe fotki.

   • 0 1

 • A czterokrotne medalistki MP siatkarki Atomu to nie zasłużyły na żadną fotkę ???

  Co to ma być, droga redakcjo ?

  • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Relacje LIVE