Co wyłoni się z chaosu?

27 lipca 2007 (artykuł sprzed 16 lat)
- Na lodowisku niekiedy panował chaos, ale w pierwszym sparingu to nie dziwi - przyznał Henryk Zabrocki. Hokeiści Stoczniowca przegrali w piątek z HK Brześć 3:5 (1:1, 1:2, 1:2). Dwa gole strzelił Maciej Urbanowicz, a jednego debiutujący w biało-niebieskich barwach Milan Furo. W poniedziałek o godzinie 17.30 na małej tafli "Olivii" gdańszczanie zagrają z Białorusinami po raz drugi.

STOCZNIOWIEC: Soliński - Kostecki - Smeja, Skrzypkowski - Rompkowski, Benasiewicz - Leśniak, Młynarczyk - Bigos; Skutchan - Jurasek - Furo, Rzeszutko - Urbanowicz - Jankowski, Poziomkowski - Wróbel - Sowiński oraz Strużyk - Wróbel - Ziółkowski.

Patrząc na statystyki, gra była bardzo wyrównana. Gospodarze oddali 26 strzałów, a rywale tylko o dwa więcej. Jednak hokeiści z Brześcia mogli uderzać w lepszych pozycjach, na co pracowali m.in. defensorzy... gdańscy. - Nasi obrońcy zbyt wolno wyprowadzali krążek z własnej tercji. Stąd wiele było niecelnych podać, które przechwytywali rywale. W ten sposób straciliśmy aż trzy bramki - przyznaje szkoleniowiec "Stoczni".

Pierwsza tercja zakończyła się remisem, gdyż w 12. minucie trafił Urbanowicz. Co ciekawe upłynęło kolejne dwanaście minut i Maciek strzelił drugiego gola. Niestety, na następnego dla miejscowych przyszło nam czekać pół godziny. Pozyskany latem z Torunia Furo zapalił czerwone światło nad bramką gości w 56 minucie.

Opinie (5)

• Pogonić Kosteckiego i będzie lepiej

To jest marnowanie talentów i kasy - żenada przyjdzie w jesieni. Kostek zostawi zbankrutowany klub i nowy hotel obstawiony rodzinką i kolesiami.

• 0 0

• ENERGA i LOTOS...

powinni żadać zmian w tym skorumpowanym układzie. Każdy z poprzednich trenerów po odejściu mowił ze Kostek chce ustawiać składy pod... synalka Arturka. Teraz ma dwóch (Zabrocki/Bochiński) ktorzy zrobią dokładnie to co im władca KOSTEK rozkarze. Bez optymizmu patrze w przyszłość.

• 0 0

• Kostecki wonnnnnnnn!!!!!!!!!!!!!!!!

Ten komuch lawirant jest teraz w Moskwie i mamy nadzieje ze tam zostanie

• 0 0

• TO PRZYKRE ZE CO ROKU ZESPOL JEST CORAZ SLABSZY.PREZES MOWI ZAWSZE O PODIUM I MYSLI ZE TYM ZAMYDLI OCZY STARYM KIBICOM.PO PROSTU TRZEBA SWIEZEJ KRWI A STARZY ZARZAD NIECH NAM NIE OPOWIADA STARYCH BAJEK.AZ PRZYKRO PATRZEC JAK MUSIMY UDAWADNIAC WSZYSTKIM NA SILE ZE HOKEJ W GDANSKU JESZCZE NIE UPADL.CO ROKU AGONIA I HOHOLI TANIEC PREZESA KOSTECKIEGO

• 0 0

• w drugim meczu nasi przegrali 4-3 bramki Urbanowicz 2 Rzeszutko. Karne tez w dupe 2-1 bramka: Urbanowicz. Dobra bojka Jankowskiego ogolnie mecz ciekawy duzo walki agresji ale byly tez elementy chaosu!!!