• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Prezentacja

Wybierz zawodnika:
Przemysław Kuss

Przemysław Kuss (były zawodnik)

Dane:
ur:
1990
wzrost:
196
Informacje dodatkowe:

Pozycja na boisku: obrońca
W Bałtyku od 2002

Informacje oraz foto na podstawie serwisu: www.baltykgdynia.pl

Energa Bałtyk Gdynia

Data powstania:
1930

Pełna nazwa:
Stowarzyszenie Klub Sportowy Bałtyk Gdynia

Barwy:
biało-niebieskie

Największe osiągnięcia:
7 sezonów w Ekstraklasie (1980-86, 1987/88), 6. miejsce w Ekstraklasie (1981), półfinał Pucharu Polski (1985)

Debiut w I lidze (ekstraklasa)
1980

Siedziba:
ul. Olimpijska 5/9, 81-538 Gdynia
tel.: 622-00-99

Stadion:
ul. Górskiego 10,
pojemność 3000 miejsc
oświetlenie: 1200 lx
podgrzewana murawa sztuczna

Prezes: 
Andrzej Adamczyk

Wiceprezes:
Michał Listkiewicz

Członek zarządu:
Michał Kmieciak

Archiwum drużyny

wyniki w sezonie:
statystyki w sezonie:

Tabela

Piłka nożna - IV liga
Drużyny M Z R P Bramki Pkt.
1 Gryf Słupsk 33 26 3 4 90:35 81
2 Jaguar Gdańsk 33 26 1 6 97:41 79
3 Grom Nowy Staw 33 21 6 6 77:38 69
4 Bałtyk Gdynia 33 21 4 8 83:48 67
5 Pomezania Malbork 33 15 11 7 76:45 56
6 Gryf Wejherowo 33 17 3 13 79:58 54
7 Chojniczanka II Chojnice 33 17 3 13 77:64 54
8 Anioły Garczegorze 33 13 6 14 58:53 45
9 Supra Kwidzyn 33 12 8 13 42:64 44
10 Radunia II Stężyca 33 11 7 15 59:70 40
11 Pogoń Lębork 33 10 10 13 57:57 40
12 MKS Władysławowo 33 10 9 14 61:75 39
13 Sparta Sycewice 33 9 11 13 56:69 38
14 Powiśle Dzierzgoń 33 9 10 14 43:61 37
15 Arka II Gdynia 33 7 8 18 57:67 29
16 Gedania II Gdańsk 33 7 4 22 48:87 25
17 GKS Kolbudy 33 5 5 23 28:91 20
18 Start Miastko 33 3 7 23 39:104 16

Po 34. kolejce awans do III ligi uzyska najlepsza drużyna. Natomiast z IV ligi spadnie od 3 do 6 drużyn w zależności od tego, ile zespołów spadnie z III ligi z regionu pomorskiego.

Wyniki 33 kolejki:

  • BAŁTYK GDYNIA - JAGUAR GDAŃSK 0:4 (0:1)
  • Pogoń Lębork - ARKA II GDYNIA 2:2 (0:1)
  • GKS Kolbudy - GEDANIA II GDAŃSK 2:1 (1:0)
  • Chojniczanka II Chojnice - Pomezania Malbork 3:1
  • Anioły Garczegorze - Sparta Sycewice 1:0
  • Radunia II Stężyca - Grom Nowy Staw 2:3
  • Gryf Wejherowo - Supra Kwidzyn 5:0
  • Gryf Słupsk - Powiśle Dzierzgoń 7:0
  • Start Miastko - MKS Władysławowo 3:6

Najczęściej czytane