• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
Orlen Wisła Płock
(TYP 1) 98%[195]
Remis
(TYP X) 0%[0]
Wygrywa
TORUS WYBRZEŻE Gdańsk
(TYP 2) 2%[3]
 
10.02 czw
godz. 18:00
Orlen Wisła Płock
35
:
28
Orlen Wisła Płock - Torus Wybrzeże Gdańsk 35:28. Kosztowny przestój piłkarzy ręcznych Orlen Wisła Płock - Torus Wybrzeże Gdańsk 35:28. Kosztowny przestój piłkarzy ręcznych 10 lutego 2022 (12 opinii)

Torus Wybrzeże Gdańsk przegrał na wyjeździe z Orlen Wisłą Płock 28:35 (12:17)...

Trener

Mariusz Jurkiewicz
ocena
4.04 (23 oceny)
Jakub Bonisławski
ocena
3.30 (23 oceny)

Zawodnicy

Patryk Pieczonka
ocena
4.68 (25 ocen)
Jakub Powarzyński
ocena
3.95 (22 oceny)
Damian Woźniak
ocena
3.76 (21 ocen)
Jeremi Stojek
ocena
3.48 (21 ocen)
Kelian Janikowski
ocena
3.43 (23 oceny)
Piotr Papaj
ocena
3.43 (23 oceny)
Mateusz Jachlewski
ocena
3.32 (22 oceny)
Dmytro Doroszczuk
ocena
3.20 (20 ocen)
Wiktor Tomczak
ocena
3.05 (22 oceny)
Miłosz Wałach
ocena
3.00 (15 ocen)
Artur Chmieliński
ocena
2.73 (11 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Leonardo Comerlatto
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Krzysztof Gądek
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mateusz Kosmala
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Daniel Leśniak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Santiago Mosquera
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Jacek Sulej
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mateusz Wróbel
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

27.04 (sob) godz.16:00 Zagłębie Lubin typuj ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
04.05 (sob) godz.18:30 Industria Kielce typuj ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
11.05 (sob) godz.18:00 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk typuj Zepter Legionowo
19.04 (pt) godz.18:00 Grupa Azoty Unia Tarnów 25:33 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
13.04 (sob) godz.16:00 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk 31:29 Corotop Gwardia Opole
06.04 (sob) godz.18:00 Piotrkowianin 29:33 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
30.03 (sob) godz.18:00 Corotop Gwardia Opole 29:33 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
24.03 (nd) godz.16:00 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk 36:28 Arged Rebud Ostrovia
20.03 (śro) godz.20:00 Azoty Puławy 35:32 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
08.03 (pt) godz.16:30 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk 28:24 Grupa Azoty Unia Tarnów

Tabela

Piłka ręczna - Orlen Superliga mężczyzn
Drużyny M Z Rz Rp P Bramki Pkt
9 Grupa Azoty Unia Tarnów 29 10 1 1 17 757:861 33
10 Corotop Gwardia Opole 28 8 3 2 15 755:802 32
11 Energa Wybrzeże Gdańsk 29 9 0 2 18 850:887 29
11 Piotrkowianin 28 8 1 0 19 744:873 26
12 Zagłębie Lubin 28 6 3 1 17 734:855 25
14 Zepter Legionowo 28 4 0 2 21 746:884 14

Po sezonie zasadniczym według systemu każdy z każdym mecz i rewanż osiem najlepszych drużyn awansowało do play-off, by systemem pucharowych wyłonić medalistów.
Zespoły z miejsc 9-14 w drugiej fazie sezonu grają każdy z każdym, bez rewanżów, o utrzymanie, z zachowaniem dorobku punktowego z fazy zasadniczej. Na koniec rozgrywek Ostatnia drużyna w stawce spadnie do Ligi Centralnej, a przedostatnia zagra w barażu o utrzymanie.

Wyniki 29 kolejki:

  • grupa spadkowa
  • Grupa Azoty Unia Tarnów - ENERGA WYBRZEŻE GDAŃSK 25:33 (14:15)
  • sobota
  • Piotrkowianin - Zepter Legionowo
  • niedziela
  • Corotop Gwardia Opole - Zagłębie Lubin
  • play-off
  • sobota
  • KGHM Chrobry Głogów - Industria Kielce
  • poniedziałek
  • Górnik Zabrze - Orlen Wisła Płock

Najwyżej ocenieni zawodnicy Wybrzeża

Aktualna kadra Wybrzeża