• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
TORUS WYBRZEŻE Gdańsk
(TYP 1) 89%[182]
Remis
(TYP X) 2%[4]
Wygrywa
Grupa Azoty Unia Tarnów
(TYP 2) 9%[19]
 
10.05 wt
godz. 18:00
23
:
21
Grupa Azoty Unia Tarnów
Torus Wybrzeże Gdańsk - Unia Tarnów 23:22. Jest utrzymanie w PGNiG Superlidze Torus Wybrzeże Gdańsk - Unia Tarnów 23:22. Jest utrzymanie w PGNiG Superlidze 10 maja 2022 (24 opinie)

Torus Wybrzeże Gdańsk pokonało u siebie Grupę Azoty Unia Tarnów 23:22 (15:14)...

Trener

Mariusz Jurkiewicz
ocena
3.17 (18 ocen)
Jakub Bonisławski
ocena
2.26 (19 ocen)

Zawodnicy

Artur Chmieliński
ocena
4.24 (21 ocen)
Patryk Pieczonka
ocena
3.47 (17 ocen)
Jacek Sulej
ocena
3.35 (17 ocen)
Mateusz Wróbel
ocena
3.33 (15 ocen)
Mateusz Jachlewski
ocena
3.31 (16 ocen)
Miłosz Wałach
ocena
3.22 (18 ocen)
Mateusz Kosmala
ocena
3.13 (15 ocen)
Piotr Papaj
ocena
2.75 (16 ocen)
Jakub Powarzyński
ocena
2.56 (16 ocen)
Damian Woźniak
ocena
2.50 (14 ocen)
Jeremi Stojek
ocena
2.43 (14 ocen)
Wiktor Tomczak
ocena
2.38 (13 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Dmytro Doroszczuk
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Krzysztof Gądek
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Kelian Janikowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Daniel Leśniak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Ihor Turchenko
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Adam Witkowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

18.05 (sob) godz.18:00 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk 38:30 Zepter Legionowo
04.05 (sob) godz.18:30 Industria Kielce 33:30 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
28.04 (nd) godz.18:00 Zagłębie Lubin 36:37 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
19.04 (pt) godz.18:00 Grupa Azoty Unia Tarnów 25:33 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
13.04 (sob) godz.16:00 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk 31:29 Corotop Gwardia Opole
06.04 (sob) godz.18:00 Piotrkowianin 29:33 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
30.03 (sob) godz.18:00 Corotop Gwardia Opole 29:33 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
24.03 (nd) godz.16:00 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk 36:28 Arged Rebud Ostrovia
20.03 (śro) godz.20:00 Azoty Puławy 35:32 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
08.03 (pt) godz.16:30 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk 28:24 Grupa Azoty Unia Tarnów

Tabela

Piłka ręczna - Orlen Superliga mężczyzn
Drużyny M Z Rz Rp P Bramki Pkt
9 Corotop Gwardia Opole 31 10 13 2 16 843:886 38
10 Grupa Azoty Unia Tarnów 31 11 1 1 18 815:922 36
11 Energa Wybrzeże Gdańsk 31 11 0 2 18 925:953 35
12 Piotrkowianin 31 10 1 0 20 825:953 32
13 Zagłębie Lubin 31 7 3 1 19 824:946 28
14 Zepter Legionowo 31 4 0 2 24 830:978 14

Po sezonie zasadniczym według systemu każdy z każdym mecz i rewanż osiem najlepszych drużyn awansowało do play-off, by systemem pucharowych wyłonić medalistów.
Zespoły z miejsc 9-14 w drugiej fazie sezonu grają każdy z każdym, bez rewanżów, o utrzymanie, z zachowaniem dorobku punktowego z fazy zasadniczej. Na koniec rozgrywek Ostatnia drużyna w stawce spadnie do Ligi Centralnej, a przedostatnia zagra w barażu o utrzymanie.

Wyniki 31 kolejki:

  • grupa spadkowa
  • ENERGA WYBRZEŻE GDAŃSK - Zepter Legionowo 38:30 (16:15)
  • Corotop Gwardia Opole - Grupa Azoty Unia Tarnów 34:30 (16:11)
  • Piotrkowianin - Zagłębie Lubin 27:26 (15:13)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Wybrzeża

Aktualna kadra Wybrzeża