Terminarz

Sezon:
11.09 (nd) g.13:45
RENAULT ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 55:35 Lokomotiv Daugavpils przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
04.09 (nd) g.13:45
Stal Betad Rzeszów 30:59 RENAULT ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
03.09 (sob) g.15:30
Eko-Dir Włókniarz Częstochowa 53:37 RENAULT ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
27.08 (sob) g.16:00
RENAULT ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 45:44 Polonia Piła przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
07.08 (nd) g.19:00
RENAULT ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 40:50 Orzeł Łódź przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
10.07 (nd) g.17:00
Kolejarz Opole 44:46 RENAULT ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
03.07 (nd) g.17:00
RENAULT ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 44:46 Speedway Instal Wanda Kraków przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
26.06 (nd) g.15:00
KSM Krosno 50:40 WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
19.06 (nd) g.17:15
WYBRZEŻE Gdańsk 59:31 Polonia Bydgoszcz przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
12.06 (nd) g.17:15
Lokomotiv Daugavpils 56:34 WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
05.06 (nd) g.16:30
Speedway Wanda Instal Kraków 49:41 WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
22.05 (nd) g.13:45
Polonia Bydgoszcz 46:44 WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
08.05 (nd) g.16:00
WYBRZEŻE Gdańsk 49:41 KSM Krosno przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
01.05 (nd) g.13:30
Holistic Polska Rawicz 27:63 WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
24.04 (nd) g.13:30
Orzeł Łódź 58:31 WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
22.04 (pt) g.17:30
WYBRZEŻE Gdańsk 54:36 Eko-Dir Włókniarz Częstochowa przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
10.04 (nd) g.14:00
Polonia Piła 49:41 WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
03.04 (nd) g.14:00
WYBRZEŻE Gdańsk 62:28 Stal Rzeszów przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!

Tabela końcowa

Nice 1. Liga Żużlowa
Końcowa tabela sezonu 2016
1 Lokomotiv Daugavpils
2 Orzeł Łódź
3 Eko-Dir Włókniarz Częstochowa
4 Stal Betad Leasing Rzeszów
5 Polonia Piła
6 RENAULT ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK
7 Speedway Wanda Instal Kraków
8 Polonia Bydgoszcz
9 KSM Krosno
10 Kolejarz Opole
11 Holistic-Polska Rawicz

*Kolejarz Opole i Holistic-Polska Rawicz dwumecz rozgrywają wyłącznie między sobą. Z pozostałymi drużynami mierzą się tylko na własnych torach.

  • Finał
  • Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź 47:43
  • Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils 46:44

Najwyżej ocenieni zawodnicy Wybrzeża

Najbliższe spotkanie

data meczu: 04.04.2020

ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk
:
Unia Tarnów
mecz ligowy

Najlepiej typujący wyniki Wybrzeża

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Emil P. 12 33 91.7%
2. Jerzy Giernatowski 12 33 91.7%
3. Ryszard Kupidura 12 33 91.7%
4. Robert Jaworski 12 33 91.7%
5. Stefan Radlicki 12 33 91.7%

Ankieta

ankieta w artykule Czy marzyłe(a)ś kiedyś o tym, aby zostać żużlowcem?