• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
KSM Krosno
(TYP 1) 8%[26]
Remis
(TYP X) 0%[1]
Wygrywa
WYBRZEŻE Gdańsk
(TYP 2) 92%[291]
 
26.06 nd
godz. 15:00
KSM Krosno
50
:
40
Kompromitacja Wybrzeża w Krośnie Kompromitacja Wybrzeża w Krośnie 26 czerwca 2016 (248 opinii)

Żużlowcy Renault Zdunek Wybrzeża przegrali na wyjeździe z KSM Krosno 40:50 i...

Trener

Grzegorz Dzikowski
ocena
1.52 (54 oceny)

Zawodnicy

Dominik Kossakowski
ocena
4.77 (61 ocen)
Magnus Zetterstroem
ocena
4.13 (60 ocen)
Renat Gafurow
ocena
2.86 (50 ocen)
Linus Sundstroem
ocena
2.20 (49 ocen)
Kamil Brzozowski
ocena
1.77 (48 ocen)
Aureliusz Bieliński
ocena
1.55 (51 ocen)
Dawid Wawrzyniak
ocena
1.10 (51 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Patryk Beśko
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Oskar Fajfer
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Krzysztof Jabłoński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Eduard Krcmar
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Damian Sperz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Marcel Szymko
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Anders Thomsen
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

27.04 (sob) godz.16:30 #OrzechowaOsada PSŻ Poznań typuj ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
05.05 (nd) godz.14:00 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk typuj Abramczyk Polonia Bydgoszcz
18.05 (sob) Texcom Stal Rzeszów typuj ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
26.05 (nd) ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk typuj H.Skrzydlewska Orzeł Łódź
01.06 (sob) Innpro ROW Rybnik typuj ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
21.04 (nd) godz.14:00 Arged Malesa Ostrów Wlkp. 57:32 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
14.04 (nd) godz.14:00 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk 43:47 Cellfast Wilki Krosno LIVE!
26.08.2023 (sob) godz.16:30 Enea Falubaz Zielona Góra 59:31 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
20.08.2023 (nd) godz.14:00 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 30:60 Enea Falubaz Zielona Góra LIVE!
13.08.2023 (nd) godz.14:00 Arged Malesa Ostrów Wlkp. 51:39 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!

Tabela

METALKAS 2. Ekstraliga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 Cellfast Wilki Krosno 2 2 0 0 +10 4
2 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 2 1 0 1 +7 2
3 Texom Stal Rzeszów 1 1 0 0 +18 2
4 Innpro ROW Rybnik 1 1 0 0 +6 2
5 Arged Malesa Ostrów Wlkp. 2 1 0 1 +12 2
6 #OrzechowaOsada PSŻ Poznań 1 0 0 1 -6 0
7 H.Skrzydlewska Orzeł Łódź 1 0 0 1 -18 0
8 Energa Wybrzeże Gdańsk 2 0 0 2 -29 0

W sezonie zasadniczym każdy pojedzie z każdym mecz i rewanż. Do play-off awansuje 6 drużyn. Następnie rozegrają ćwierćfinały (1 drużyna z 6., 2 z 5 i 3 z 4). Do półfinałów wejdą ich zwycięzcy oraz tzw. "lucky loser" - drużyna, która przegra swój ćwierćfinał najmniejszą różnicą (w przypadku równości, zdecyduje dorobek z rundy zasadniczej). Z finału awans do PGE Ekstraligi wywalczy zwycięstwa. Awansu nie otrzyma jednak drużyna zagraniczna.
Natomiast ostatni zespół sezonu zasadniczego zostanie zdegradowany do Krajowej Ligi Żużlowej.

Wyniki 2 kolejki:

  • Arged Malesa Ostrów Wlkp. - ENERGA WYBRZEŻE GDAŃSK 57:32
  • Cellfast Wilki Krosno - Abramczyk Polonia Bydgoszcz 48:42
  • Przełożone z uwagi na warunki atmosferyczne
  • H.Skrzydlewska Orzeł Łódź - #OrzechowaOsada PSŻ Poznań
  • Innpro ROW Rybnik - Texom Stal Rzeszów

Najwyżej ocenieni zawodnicy Wybrzeża

Aktualna kadra Wybrzeża