16 września 2003 (artykuł sprzed 20 lat)
A Klasa
GRUPA 1
4. KOLEJKA:
Start Mrzezino - Pidrina Gdynia 2:0, Korona Żelistrzewo - GTS Luzino 1:2, Kaszuby II Połchowo - OKS Janowo 3:2, Iskra Szemud - Orkan Gdynia 1:2, Handel Puck - MKS Władysławowo 2:1, Relaks Mechowo - Sokół Kosakowo 2:1, Orkan II Rumia - KS Jastarnia 2:1.

4. KOLEJKA:
Dragon Bojano - Fosfory Wiślinka 1:2 (Miotk - Kieryło, Skryński), Handy Gdańsk - Czarni Przemysław 3:1, Olimpia Osowa - Królewski Gdańsk 2:1, Atlas Goręczyno - GTS Rusocin 1:4, Czarni II Pruszcz Gdański - Champion Gdańsk 5:3, Wisła Steblewo - GTS Goszyn 8:2, Jantar Sopot - Wisła Długie Pole 3:0.

3. KOLEJKA:
Osiczanka Osice - Potok Pszczółki 6:1, GTS Rokitnica - Walmar Grabiny Zameczek 8:1, Fosfory II Wiślinka - GTS Rotmanka 3:2, Wisła II Steblewo - GTS Juszkowo 1:9, Techpol Żuławia - Cedat Straszyn, Grom Trutnowy - Cedraki Cedry Wielkie - nie odbyły się.

3. KOLEJKA:
KS II Żukowo - Marcopol Chwaszczyno 0:4, Błękitni Sobowidz - GKS II Kowale 3:0, Sokół Ełganowo - BMG Chrysler Gdańsk 2:5, KKS Koleczkowo - Pogoń Egiertowo 1:0, Sporting II Leźno - Wisła Gdańsk 9:1, KS III Żukowo - Amator Kiełpino 1:0 (Kwidzyński). Pauzował GTS Przywidz.

3. KOLEJKA:
Błyskawica Reda Rekowo - Przylesie Sopot 4:2, Olivia Gdańsk - OKS II Janowo 3:1, Torpedo Sopot - Orzeł Jasień 2:2, EX Siedlce - Morena Gdańsk 2:5, Stogi Gdańsk - Champion II Gdańsk 3:1. Pauzowała Kamionka Sopot.

• xxx

Czarni Pruszcz II sa wspaniali!!!!!!!!!!!
    Czarniawy szykuj sie na 4.10. gramy z rusocinem Juro zaprasza

• 0 0

• Weekend w trójmieście

B łyskawica Reda Rekowo - 3 mecze, 9pkt, 17 br strzelonych. Brawo. Czyżby kandydat do A-klasy ?

A w IIgiej grupie Aklasy niespodzianką raczej jest to że 4 ostatnie miejsca zajmują drużyny które grały już w tamtym sezonie w tej lidze.

GTS Rusocin liderem. Ładny mają stadion, ponad 100 kibiców obserwuje ich mecze, oby więcej takich klubów.

Z drugiej strony Czarni II Pruszcz Gdański - oddali gwiazdy do Rusocina i się wszystko sypie.

Zaobaczymy, walka wyrównana i zacięta. Może Królewski Gdańsk wygra ligę ?

• 0 0

• czarni

mieli farta ze nie przegrali tego meczu champion prowadzil 3:1 ale niestety posypaly sie kontuzje nie bylo zmian i championowcy przegrali drugi mecz w sezonie za tydzien ze steblewem trzeba bedzie sobie odbic ;p

• 0 0

• To dopiero 4 kolejka. PO 6-7 będzie można powiedziec kto bedzie walczyl o wysokie pozycje. Narazie za malo spotkan a i niektorzy na przeciwnikow trafiali słabszych.

• 0 0

• Czarni II - Champion

Tym razem szczescie opuscilo zespół Championu. Kilku zawodnikow musiało grać z kontuzjami i to było widać w 2 połowie. Jeden z naszych zawodników musiał opuścić boisko i udać się na pogotowie(złamana ręka)Zawodnicy Czarnych bardziej "myślieli" o polowaniu na kości niż o grze. Niestety kolejnego kiksa zrobił nasz bramkarz i zrobiło się nerwowo. W ostatniej minucie przy wyniku 3:4 nasz zawodnik zmarnował 200% sytuację.No cóż taka jest piłka,że wygrywa zespół ,który więcej strzeli bramek a nie lepiej gra.
    ps jeżeli Czarni będą grać w tym samym składzie co z nami to odbiorą jeszcze sporo punktów innym ekipom.

• 0 0

• D.R.

a co to Pan Juro gra w Rusocinie?
    Czy on sie z koniem na lby pozamienial?
    Niech wraca na "sciezke" zdrowia do nas .
    Kolega ochraniarz wszystko zalatwi.....
    Pzdr.
    A ty trenerku odbieraj telefony od mie....

a my swoje LECHIA WARSZAWA
    P.S. Czy w Championie bronil jedyny sluszny bramkarz? Czy wymienili juz tego patalacha?

• 0 0

• Siły

Zawodnikom Championu w drugiej części meczu po prostu zabraklo sił... Szkoda

• 0 0

• do pilnego obserwatora

sorry kolego, ale nie jest prawdą, że czarni polowali tylko na kości przeciwnika. Sam zszedłem z boiska, ponieważ juz w pierwszej minucie zostałem potraktrowany przez waszego Wikinga dość konkretnie (prawa noga), w drugiej połowie wasza 10 (starszawy Pan - boiskowy cwaniak) potraktował lewaśkę. to był mój koniec w tym meczu. to nie był również "fart", w pierwszej połowie biegaliście jak koreańczycy na MŚ, natomiast w drugiej staneliście w miejscu. widziałem bo patrzyłem z boku. chyba jeszcze niedomagania kondycyjne. co do 200 to się zgadzam. ten chłopak chyba nie przespał spokojnie nocy. pozdrawiam i życzę powodzenia, bo macie kilku dobrych graczy.

• 0 0

• czrniawy

no niestety to jest nasz jedyny bramkarz, nie ma wogle rywalizacji na tej pozycji :( popelnil jeden blad ale kilka razy ladnie wybronil strzaly chocby lecaca pilke prawie w okienko po strzale jednego z czarnych, moze chce ktos bronic u nas ?? :)

• 0 0

• Błyskawica - Przylesie

Czy mógłby ktoś zdać (obiektywną) relacje i przebieg z wyżej wymienonego meczu. Byłbym wdzieczny...