- 1 Czubak o Arce: Wygrywać i świętować (31 opinii) LIVE!
- 2 Chłań: Lechia w ekstraklasie jeszcze lepsza (46 opinii)
- 3 Wybrzeże liczy na mocny start z Polonią (48 opinii)
- 4 Święto gimnastyki. Ponad 20 krajów (1 opinia)
- 5 Kapić chce i zasłużył, by zostać w Lechii (61 opinii)
- 6 Arka: odwołanie od kartki, kontuzjowani walczą (51 opinii)
Grała IV liga
18 listopada 2002 (artykuł sprzed 21 lat)
Energa Bałtyk Gdynia
Najnowszy artykuł o klubie Energa Bałtyk Gdynia
Niższe ligi. Jaguar Gdańsk i Energa Bałtyk Gdynia zwycięskie, rekord bramek TLG
Grała IV ligaGRUPA POMORSKA.
17. KOLEJKA:
Intermarche Pogoń Lębork - Kaszubia Kościerzyna 1:1 (1:0); Trawiński (20) - K. Jażdżewski (86). Czerwona kartka: Sąsiadek (Pogoń, 40).
Olimpia Sztum - Flotylla Nordcoop Gdańsk 0:6 (0:1); Klimowicz (17, 78), Cirkowski (55-karny), M. Lewandowski (65), Górski (71), Osmólski (86). Czerwona kartka: Kornacki (Olimpia, 64).
Chojniczanka - KP Sopot 3:0 (1:0); Borowski (43, 75), Lorbiecki (90). Czerwone kartki: Łukaszewski (KPS, 78), Bławat (KPS, 88).
Pomezania Malbork - Wisła Tczew 3:0 (1:0); Krotowski (20), Lauryn (87), Sokalski (90).
Cartusia - Rodło Kwidzyn 5:1 (1:1); Przybyszewski (41-karny, 70), Małecki (52), Klaman (61), Młyński (80) - K. Borowski (39). Czerwone kartki: Grembocki (71) - Grodecki (60).
Orlęta Półwysep Reda - Piast Człuchów 5:1 (5:0); Skrzypczak (25), Gogol (27, 34), Mitrosz (30), Soszyński (38) - Wnuk Lipiński (70).
Jantar Ustka - Bałtyk Gdynia 1:1 (0:1); Pijanowski (89) - Rosiński (42-wolny). Czerwona kartka: bramkarz Grubba (Bałtyk, 90).
Stolem Gniewino - Kaszuby Połchowo 2:1 (0:1); B. Świtała (61), T. Świtała (70) - Pieper (2).
Wierzyca Starogard Gdański - Gryf '95 Słupsk 1:0 (1:0); Ossowski (21).
Kluby sportowe
Zobacz także
18 listopada 2002
Grała IV liga
12 listopada 2002
Liga juniorów Pomorze
12 listopada 2002
(7 opinii)
Opinie (1)
NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.
TAKIE OPINIE SKASUJEMY.
Dodaj opinię
Odpowiedz
-
Sortowanie
- Od najstarszych
- Od najnowszych
-
Zgłosiłeś tę opinię do moderacji -
2002-11-21 22:32
Tafel zwolniony!!!!!!!!!!!!!!
Ryszard TAFEL trener gdanskiego norcoopu zostal zwolniony!!! tak postanowil prezes, co za bzdura !!! tak sie dziekuje trenerowi za wywalczenie 2 miejsca w 4 lidze? !!! i kto teraz bedzie trenerem? napewno nie znajdzie sie drugi tak dobry trener dla nordcoopu, normalnie zal dupe sciska i jak tu dbac o dobro pilki gdanskiej jak sie zwalania trenerow za dobre osigniecia?!! szok!!! panie prezesie pozaluje pan tego napewno!!
siano21 lat
- 0 0
Twoja opinia
Zmień treść
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Wiadomości klubowe Bałtyku
Tabela
Piłka nożna - IV liga
Drużyny | M | Z | R | P | Bramki | Pkt. | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jaguar Gdańsk | 26 | 20 | 1 | 5 | 72:32 | 61 |
2 | Gryf Słupsk | 25 | 19 | 3 | 3 | 68:27 | 60 |
3 | Bałtyk Gdynia | 26 | 18 | 3 | 5 | 63:30 | 57 |
4 | Grom Nowy Staw | 26 | 15 | 6 | 5 | 50:30 | 51 |
5 | Pomezania Malbork | 26 | 12 | 10 | 4 | 61:33 | 46 |
6 | Radunia II Stężyca | 26 | 11 | 6 | 9 | 47:44 | 39 |
7 | Supra Kwidzyn | 26 | 10 | 7 | 9 | 33:42 | 37 |
8 | Pogoń Lębork | 25 | 10 | 7 | 8 | 52:40 | 37 |
9 | Gryf Wejherowo | 26 | 11 | 3 | 12 | 50:46 | 36 |
10 | Anioły Garczegorze | 25 | 10 | 5 | 10 | 45:41 | 35 |
11 | Chojniczanka II Chojnice | 25 | 10 | 3 | 12 | 47:50 | 33 |
12 | Powiśle Dzierzgoń | 26 | 8 | 8 | 10 | 32:38 | 32 |
13 | MKS Władysławowo | 25 | 6 | 8 | 11 | 34:51 | 26 |
14 | Sparta Sycewice | 26 | 5 | 10 | 11 | 42:61 | 25 |
15 | Gedania II Gdańsk | 26 | 6 | 2 | 18 | 39:75 | 20 |
16 | Arka II Gdynia | 26 | 4 | 7 | 15 | 36:52 | 19 |
17 | GKS Kolbudy | 26 | 4 | 4 | 18 | 22:63 | 16 |
18 | Start Miastko | 25 | 3 | 5 | 17 | 30:68 | 14 |
Po 34. kolejce awans do III ligi uzyska najlepsza drużyna. Natomiast z IV ligi spadnie od 3 do 6 drużyn w zależności od tego, ile zespołów spadnie z III ligi z regionu pomorskiego.
Wyniki 26 kolejki
- JAGUAR GDAŃSK - ARKA II GDYNIA 2:1 (2:1)
- ENERGA BAŁTYK GDYNIA - Gryf Wejherowo 3:1 (3:1)
- GEDANIA II GDAŃSK - Powiśle Dzierzgoń 0:3 (0:1)
- Grom Nowy Staw - Supra Kwidzyn 1:0
- Pomezania Malbork - MKS Władysławowo 1:1
- Sparta Sycewice - Start Miastko 3:1
- Radunia II Stężyca - GKS Kolbudy 4:1
- niedziela
- Anioły Garczegorze - Gryf Słupsk
- Chojniczanka II Chojnice - Pogoń Lębork
Trójmiejskie drużyny
Piłka nożna
Relacje LIVE
-
Początek meczu: 3 maja 2024, godz. 18:30
-
Początek meczu: 3 maja 2024, godz. 20:30
-
Początek meczu: 4 maja 2024, godz. 17:30