• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

FOTO: Emocje w trójmiejskich halach

sport.trojmiasto.pl
30 września 2013 (artykuł sprzed 10 lat) 
Tak cieszyli się szczypiorniści Wybrzeża Gdańsk ze zwycięstwa nad Nielbą Wągrowiec. Tak cieszyli się szczypiorniści Wybrzeża Gdańsk ze zwycięstwa nad Nielbą Wągrowiec.

W minionym tygodniu sportowych emocji opłacało się szukać w trójmiejskich halach. W Ergo Arenie trwały siatkarskie mistrzostwa Europy, w Gdyni sezon rozpoczęły koszykarki Riviery, a w Gdańsku futsaliści AZS UG. Zwycięstwo jedną bramką nad swoim najgroźniejszym rywalem w I lidze odnotowali szczypiorniści Wybrzeża. Okazją do wspomnień dawnych sukcesów był natomiast rozgrywany w Gdyni towarzyski mecz siatkarskich "złotek" z obecną reprezentacją Polski.



ZOBACZ ZDJĘCIA Z MECZU SIATKARSKICH "ZŁOTEK" Z REPREZENTACJĄ POLSKI (46 zdjęć)

ZOBACZ ZDJĘCIA Z MECZU POLSKA - BUŁGARIA (68 zdjęć)

ZOBACZ ZDJĘCIA Z MECZU RIVIERA - ENERGA (34 zdjęcia)

ZOBACZ ZDJĘCIA Z MECZU WYBRZEŻE - NIELBA (43 zdjęcia)

ZOBACZ ZDJĘCIA Z MECZU AZS UG GDAŃSK - AZS UŚ KATOWICE (44 zdjęcia)

Typowanie wyników

24 września 2013, godz. 20:00
HIT
3 pkt.
POLSKA
Bułgaria

Jak typowano

65% 187 typowań POLSKA
35% 99 typowań Bułgaria

Twoje dane

WYBRZEŻE Gdańsk
Nielba Wągrowiec

Jak typowano

95% 307 typowań WYBRZEŻE Gdańsk
0% 0 typowań REMIS
5% 16 typowań Nielba Wągrowiec

Twoje dane

RIVIERA Gdynia
Energa Toruń

Jak typowano

53% 140 typowań RIVIERA Gdynia
2% 3 typowania REMIS
45% 119 typowań Energa Toruń

Twoje dane

sport.trojmiasto.pl

Miejsca

Opinie

Typuj wyniki Mistrzostw Europy w Niemczech!

Najlepiej oceniani

Najlepiej typujący wyniki Arki

Imię i nazwisko Typ. Pkt. Skuteczność
1 Zdzisław Werner 36 88 83.3%
2 Radosław Dymkowski 36 85 80.6%
3 Izabela Dymkowska 36 83 83.3%
4 Marek Węgrzynowski 35 83 80%
5 Miś Brązuś 35 81 80%

Tabela końcowa

Koszykówka - Orlen Basket Liga Kobiet
M Z P Bilans Pkt.
1 KGHM BC Polkowice
2 PolskaStrefaInwestycji Enea AJP Gorzów Wlkp.
3 VBW Arka Gdynia
4 Ślęza Wrocław
5 MB Zagłębie Sosnowiec
6 Polski Cukier AZS UMCS Lublin
7 Enea AZS Politechnika Poznań
8 Energa Polski Cukier Toruń
9 Polonia Warszawa
10 Basket Ekstraklasa Bydgoszcz
11 MKS Pruszków
  • ćwierćfinały (do dwóch zwycięstw)
  • KGHM BC Polkowice - Energa Polski Cukier Toruń 2:0
  • Ślęza Wrocław - MB Zagłębie Sosnowiec 2:1
  • PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów - Enea AZS Politechnika Poznań 2:0
  • VBW ARKA GDYNIA - Polski Cukier AZS UMCS Lublin 2:0
  • półfinały (do dwóch zwycięstw)
  • KGHM BC Polkowice - Ślęza Wrocław 2:0
  • PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów - VBW ARKA GDYNIA 2:0
  • o 3. miejsce (mecz i rewanż)
  • VBW ARKA GDYNIA - Ślęza Wrocław 142:133 (62:56 i 80:77)
  • finał (do dwóch zwycięstw)
  • KGHM BC Polkowice - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów 2:0

Playoff

Ćwierćfinały

KGHM BC Polkowice 2
Energa Polski Cukier Toruń 0
Ślęza Wrocław 2
MB Zagłębie Sosnowiec 1
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów 2
Enea AZS Politechnika Poznań 0
VBW ARKA GDYNIA 2
Polski Cukier AZS UMCS Lublin 0

Półfinały

KGHM BC Polkowice 2
Ślęza Wrocław 0
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów 2
VBW ARKA GDYNIA 0

Finał

KGHM BC Polkowice 2
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów 0

Ostatnie wyniki Arki

97% VBW ARKA Gdynia
1% REMIS
2% Ślęza Wrocław
13 marca 2024, godz. 18:00
HIT
45% Ślęza Wrocław
0% REMIS
55% VBW ARKA Gdynia

Najlepiej oceniani

Najlepiej typujący wyniki Wybrzeża

Imię i nazwisko Typ. Pkt. Skuteczność
1 Wojteks 23 35 75 82.9%
2 Renata Koczyńska 35 73 82.9%
3 Wojciech Koczyński 35 72 80%
4 PIOTR MATYSIAK 33 71 84.8%
5 Ada Bert 35 71 80%

Tabela końcowa

Piłka ręczna - Orlen Superliga mężczyzn
Tabela końcowa
1 Orlen Wisła Płock
2 Industria Kielce
3 Górnik Zabrze
4 KGHM Chrobry Głogów
5 Azoty Puławy
6 Energa Kalisz
7 Arged Rebud Ostrovia
8 MMTS Kwidzyn
9 Gwardia Opole
10 Grupa Azoty Unia Tarnów
11 Energa Wybrzeże Gdańsk
12 Piotrkowianin
13 Zagłębie Lubin
14 Zepter Legionowo
  • Finał (do dwóch zwycięstw)
  • Industria Kielce - Orlen Wisła Płock 0:2
  • Mecze o 3. miejsce (do dwóch zwycięstw)
  • Górnik Zabrze - KGHM Chrobry Głogów 2:0
  • Półfinały play-off (do dwóch zwycięstw)
  • Industria Kielce - KGHM Chrobry Głogów 2:0
  • Orlen Wisła Płock - Górnik Zabrze 2:0
  • Kolejność na miejscach 5-8
  • drużyny, które odpadły w ćwierćfinałach play-off na podstawie miejsc zajętych po sezonie zasadniczym
  • Azoty Puławy - MMTS Kwidzyn 37:36
  • Energa Kalisz - Arged Rebud Ostrovia 27:22
  • Azoty Puławy - Energa Kalisz 30:25
  • MMTS Kwidzyn - Arged Rebud Ostrovia 28:33
  • Ćwierćfinały play-off (do dwóch zwycięstw)
  • Industria Kielce - MMTS Kwidzyn 2:0
  • KGHM Chrobry Głogów - Azoty Puławy 2:1
  • Orlen Wisła Płock - Arged Rebud Ostrovia 2:0
  • Górnik Zabrze - Energa Kalisz 2:0
  • Kolejność na miejsca 11-14
  • ustalona na podstawie wyników sezonu zasadniczego oraz pięciu kolejek między tymi drużynami systemem każdy z każdym bez rewanżów
  • Spadek do Ligi Centralnej: Zepter Legionowo
  • Awans z Ligi Centralnej: Śląsk Wrocław
  • Baraż o prawo gry w Orlen Superlidze w sezonie 2024/25
  • (przedostatnia drużyna Orlen Superligi z wicemistrzem Ligi Centralnej)
  • Zagłębie Lubin - Padwa Zamość (29:29, 38:28)

Playoff

Ćwierćfinały

Industria Kielce 2
MMTS Kwidzyn 0
KGHM Chrobry Głogów 2
Azoty Puławy 0
Orlen Wisła Płock 2
Arged Rebud Ostrovia 0
Górnik Zabrze 2
Energa Kalisz 0

Półfinały

Industria Kielce 2
KGHM Chrobry Głogów 0
Orlen Wisła Płock 2
Górnik Zabrze 0

Finał

Industria Kielce 0
Orlen Wisła Płock 2

Ostatnie wyniki Wybrzeża

100% ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
0% REMIS
0% Zepter Legionowo
4 maja 2024, godz. 18:30
Kalisz
mecz pucharowy
97% Industria Kielce
0% REMIS
3% ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk

Relacje LIVE

Najczęściej czytane