Terminarz

Sezon:
26.04 (pt)
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia
23.04 (wt)
Arka Gdynia 1KS Ślęza Wrocław
17.04 (śr) g.18:00
ARKA Gdynia 71:80 CCC Polkowice przeczytaj o meczu oceny zawodników
14.04 (nd) g.19:10
CCC Polkowice 68:50 ARKA przeczytaj o meczu oceny zawodników
13.04 (sob) g.19:00
CCC Polkowice 92:60 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
06.04 (sob) g.15:30
Wisła CanPack Kraków 71:72 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
03.04 (śr) g.18:00
ARKA Gdynia 80:75
po dogrywce
Wisła CanPack Kraków przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
02.04 (wt) g.17:00
ARKA Gdynia 72:59 Wisła CanPack Kraków przeczytaj o meczu oceny zawodników
30.03 (sob) g.19:10
Widzew Łódź 75:77 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
27.03 (śr) g.18:00
ARKA Gdynia 95:61 Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin przeczytaj o meczu oceny zawodników
16.03 (sob) g.17:00
ARKA Gdynia 98:60 SUNREEF YACHTS POLITECHNIKA Gdańska przeczytaj o meczu oceny zawodników
09.03 (sob) g.18:00
Enea AZS Poznań 74:78 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
03.03 (nd) g.15:15
ARKA Gdynia 70:85 Energa Toruń przeczytaj o meczu oceny zawodników
27.02 (śr) g.19:00
CCC Polkowice 61:52 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
23.02 (sob) g.17:00
ARKA Gdynia 58:70 Artego Bydgoszcz przeczytaj o meczu oceny zawodników
16.02 (sob) g.18:30
Ślęza Wrocław 62:60 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
09.02 (sob) g.17:00
ARKA Gdynia 76:71 Wisła CanPack Kraków przeczytaj o meczu oceny zawodników
03.02 (nd) g.18:00
InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski 88:79 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
27.01 (nd) g.15:00
ARKA Gdynia 70:54 Ostrovia przeczytaj o meczu oceny zawodników
19.01 (sob) g.19:15
mecz pucharowy Energa Toruń 68:66 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
13.01 (nd) g.16:00
PGE MKK Siedlce 66:88 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
06.01 (nd) g.18:00
ARKA Gdynia 100:78 Widzew Łódź przeczytaj o meczu oceny zawodników
21.12 (pt) g.18:00
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 56:66 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
09.12 (nd) g.18:00
SUNREEF YACHTS POLITECHNIKA Gdańska 65:79 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
01.12 (sob) g.15:00
ARKA Gdynia 91:69 Enea AZS Poznań przeczytaj o meczu oceny zawodników
25.11 (nd) g.15:10
Energa Toruń 62:71 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
10.11 (sob) g.17:30
ARKA Gdynia 68:75 CCC Polkowice przeczytaj o meczu oceny zawodników
04.11 (nd) g.15:10
Artego Bydgoszcz 59:65 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
28.10 (nd) g.15:30
ARKA Gdynia 91:98
po dwóch dogr.
Ślęza Wrocław przeczytaj o meczu oceny zawodników
21.10 (nd) g.15:30
Wisła Can Pack Kraków 56:67 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
17.10 (śr) g.18:00
ARKA Gdynia 80:73 InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp. przeczytaj o meczu oceny zawodników
14.10 (nd) g.17:00
Ostrovia 61:95 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
12.10 (pt) g.18:00
mecz pucharowy ARKA Gdynia 82:74 Orman Genclik przeczytaj o meczu oceny zawodników
09.10 (wt) g.15:00
mecz pucharowy Orman Genclik 67:52 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
04.10 (czw) g.18:00
ARKA Gdynia 92:67 PGE MKK Siedlce przeczytaj o meczu oceny zawodników

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga Kobiet
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 CCC Polkowice 24 22 2 1965:1443 46
2 Energa Toruń 24 19 5 1994:1625 43
3 Artego Bydgoszcz 24 18 6 1788:1588 42
4 ARKA GDYNIA 24 17 7 1866:1646 41
5 Wisła CanPack Kraków 24 16 8 1873:1585 40
6 Ślęza Wrocław 24 16 8 1798:1631 40
7 InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp. 24 14 10 2020:1709 38
8 Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 24 11 13 1750:1726 35
9 Widzew Łódź 24 7 17 1680:1926 31
10 SUNREEF YACHTS POLITECHNIKA GDAŃSKA 24 6 18 1606:1922 30
11 PGE MKK Siedlce 24 5 19 1684:2105 29
12 Enea AZS Poznań 24 3 21 1603:2074 27
13 Ostrovia 24 2 22 1372:2017 26

Wyniki 26 kolejki:

  • Widzew Łódź - ARKA GDYNIA 75:77 (19:18, 12:19, 22:23, 22:17)
  • SUNREEF YACHTS POLITECHNIKA GDAŃSKA - InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski 51:89 (12:18, 12:27, 16:23, 11:21)
  • Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - PGE MKK Siedlce 102:58 (26:15, 23:12, 26:15, 27:16)
  • Enea AZS Poznań - Wisła CanPack Kraków 50:91 (11:26, 15:23, 13:18, 11:24)
  • Energa Toruń - Ślęza Wrocław 75:69 (19:6, 19:30, 15:21, 22:12)
  • CCC Polkowice - Artego Bydgoszcz 61:44 (15:11, 20:8, 15:12, 11:13)
  • Pauza: Ostrovia
Ćwierćfinały
CCC Polkowice
1 miejsce po rundzie zasadniczej
3
ARKA Gdynia
4 miejsce po rundzie zasadniczej
3
Energa Toruń
2 miejsce po rundzie zasadniczej
1
Artego Bydgoszcz
3 miejsce po rundzie zasadniczej
1
Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin
8 miejsce po rundzie zasadniczej
0
Wisła Can-Pack Kraków
5 miejsce po rundzie zasadniczej
0
InvestInTheWest Enea Gorzów
7 miejsce po rundzie zasadniczej
3
Ślęza Wrocław
6 miejsce po rundzie zasadniczej
3
Półfinały
CCC Polkowice
zwycięzca ćwierćfinału 1
3
InvestInTheWest Enea Gorzów
zwycięzca ćwierćfinału 3
3
ARKA GDYNIA
zwycięzca ćwierćfinału 2
0
Ślęza Wrocław
zwycięzca ćwierćfinału 4
1
Finał
CCC Polkowice
zwycięzca półfinału 1
InvestInTheWest Enea Gorzów
zwycięzca półfinału 2

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Najbliższe spotkanie

data meczu: 23.04.2019

Arka Gdynia
:
1KS Ślęza Wrocław
mecz ligowy

Najlepiej typujący wyniki Arki

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Baltyk Gdynia 33 65 81.8%
2. Dariusz Długozima 32 62 81.3%
3. Jacek Urbanek 32 62 81.3%
4. Marek Kowalewski 32 59 78.1%
5. Piotr Świątkowski 33 59 75.8%

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »