• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Terminarz

Sezon:
24.02 (pt) g.20:00
mecz pucharowy Polski Cukier AZS UMCS Lublin typuj VBW ARKA Gdynia
18.02 (sob) g.18:00
Enea AZS Politechnika Poznań typuj VBW ARKA Gdynia
15.02 (śr) g.18:00
VBW ARKA Gdynia typuj MB Zagłębie Sosnowiec
28.01 (sob) g.15:00
VBW ARKA Gdynia 58:78 Ślęza Wrocław przeczytaj o meczu oceny zawodników
22.01 (nd) g.15:00
Polonia Warszawa 87:78 VBW ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
15.01 (nd) g.17:00
VBW ARKA Gdynia 95:69 Energa Krajowa Grupa Spożywcza Toruń przeczytaj o meczu oceny zawodników
12.01 (czw) g.18:00
mecz pucharowy VBW ARKA Gdynia 72:91 LDLC ASVEL Féminin przeczytaj o meczu oceny zawodników
08.01 (nd) g.18:00
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. 81:54 VBW ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
05.01 (czw) g.20:00
mecz pucharowy LDLC ASVEL Féminin 86:62 VBW ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
31.12 (sob) g.13:00
VBW Arka Gdynia 107:32 Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz przeczytaj o meczu oceny zawodników
28.12 (śr) g.20:00
BC Polkowice 86:78 VBW ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
21.12 (śr) g.19:00
MKS Pruszków 43:98 VBW ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
14.12 (śr) g.18:00
mecz pucharowy VBW ARKA Gdynia 87:53 FCC UAV Arad przeczytaj o meczu oceny zawodników
10.12 (sob) g.18:00
VBW ARKA Gdynia 73:78 Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin przeczytaj o meczu oceny zawodników
07.12 (śr) g.18:00
mecz pucharowy VBW ARKA Gdynia 60:66 OGM Ormanspor przeczytaj o meczu oceny zawodników
04.12 (nd) g.18:00
Ślęza Wrocław 72:76 VBW ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
19.11 (sob) g.18:00
VBW ARKA Gdynia 70:65 Enea AZS Politechnika Poznań przeczytaj o meczu oceny zawodników
16.11 (śr) g.19:00
mecz pucharowy Basket 25 Bydgoszcz 61:84 VBW ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
12.11 (sob) g.18:00
Zagłębie Sosnowiec 59:57 VBW ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
09.11 (śr) g.17:30
mecz pucharowy FCC UAV Arad 63:72 VBW ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
05.11 (sob) g.15:00
VBW ARKA Gdynia 74:62 Polonia Warszawa przeczytaj o meczu oceny zawodników
02.11 (śr) g.14:00
mecz pucharowy OGM Ormanspor 69:61 VBW ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
30.10 (nd) g.15:00
Energa KGS Toruń 51:78 VBW ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
26.10 (śr) g.18:00
mecz pucharowy VBW ARKA Gdynia 86:78
po dogrywce
Basket 25 Bydgoszcz przeczytaj o meczu oceny zawodników
22.10 (sob) g.15:00
VBW ARKA Gdynia 70:72 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp przeczytaj o meczu oceny zawodników
19.10 (śr) g.20:00
Basket 25 Bydgoszcz 74:89 VBW ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
15.10 (sob) g.18:00
VBW ARKA Gdynia 53:50 BC Polkowice przeczytaj o meczu oceny zawodników
08.10 (sob) g.15:00
VBW ARKA Gdynia 86:57 MKS Pruszków przeczytaj o meczu oceny zawodników
01.10 (sob) g.18:00
mecz pucharowy VBW ARKA Gdynia 66:80 BC Polkowice przeczytaj o meczu oceny zawodników

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga Kobiet
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. 17 16 1 1428:1128 33
2 BC Polkowice 16 13 3 1395:1040 29
3 VBW ARKA GDYNIA 17 10 7 1294:1116 27
4 Enea AZS Politechnika Poznań 17 9 8 1253:1227 26
5 MB Zagłębie Sosnowiec 16 10 6 1142:1143 26
6 Polski Cukier AZS UMCS Lublin 16 9 7 1174:1124 25
7 Polonia Warszawa 16 8 8 1147:1212 24
8 Ślęza Wrocław 16 7 9 1201:1176 23
9 Energa Krajowa Grupa Spożywcza Toruń 17 6 11 1277:1343 23
10 MKS Pruszków 18 2 16 1115:1567 20
11 Polskie Przetwory Basket Bydgoszcz 16 1 15 1038:1388 17

Drużyny grają systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż). Następnie osiem najlepszych zespołów przystąpi do fazy play-off. Drużyny z miejsc 9-10 zakończą sezon z pozycjami z sezonu zasadniczego. Ostatni zespół zostanie zdegradowany. Jego miejsce zajmie mistrz I Ligi.

Wyniki 19 kolejki:

  • VBW ARKA GDYNIA - MB Zagłębie Sosnowiec (środa, 15 lutego, godz. 15)
  • MKS Pruszków - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. 82:66 (19:15, 29:16, 20:23, 14:12)
  • środa, 15 lutego
  • BC Polkowice - Polonia Warszawa
  • Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz - Energa Krajowa Grupa Spożywcza Toruń
  • Polski Cukier AZS UMCS Lublin - Ślęza Wrocław
  • pauza: Enea AZS Politechnika Poznań
  • Mecz awansem z 21. kolejki:
  • Polonia - Energa (sobota, 4 lutego)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Najbliższe spotkanie

początek meczu: 15.02.2023 godz. 18:00

mecz ligowy

Jak typują inni

1

96%

125 typowań

x

0%

0 typowań

2

4%

5 typowań

TYPUJ!

Najlepiej typujący wyniki Arki

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. PIOTR Radelski 26 46 76.9%
2. Gregor Golab 25 46 68%
3. Izabela Dymkowska 26 45 69.2%
4. Artur Dargacz 25 45 68%
5. Radosław Kalkowski 25 44 72%

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »