Terminarz

22.02 (sob) godz.18:30 ARKA Gdynia typuj DGT Politechnika Gdańska LIVE!
26.02 (śr) godz.18:00 Dynamo Kursk typuj ARKA Gdynia
29.02 (sob) godz.17:00 Wisła Kraków typuj ARKA Gdynia
20.02 (czw) godz.18:00 ARKA Gdynia 82:92 Lyon Asvel
16.02 (nd) godz.16:00 Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 79:81 po dogrywce ARKA Gdynia
13.02 (czw) godz.20:10 ARKA Gdynia 70:62 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.

Statystyki

Rozegrane spotkania: 34

ligowe: 17

pucharowe: 17

Sezon: 2019/20

Zwycięstwa: 22

Remisy: 3

Porażki: 9

Najwyższe zwycięstwo:

ARKA Gdynia
Wisła Kraków
(23.11.2019)

Najwyższa porażka:

ARKA Gdynia
Fenerbahce Stambuł
(15.01.2020)

Wiadomości Klubowe

archiwum wiadomości »

Sport w obiektywie

zobacz więcej »

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga Kobiet
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 ARKA GDYNIA 17 17 0 1317:1035 34
2 Artego Bydgoszcz 17 14 3 1323:1078 31
3 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. 17 13 4 1409:1183 30
4 Ślęza Wrocław 17 10 7 1171:1027 27
5 CCC Polkowice 16 10 6 1227:1014 26
6 Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 16 10 6 1165:1092 26
7 Wisła Kraków 16 8 8 1054:1046 24
8 DGT POLITECHNIKA GDAŃSKA 17 7 10 1121:1320 24
9 CosinusMED Widzew Łódź 17 4 13 1167:1300 21
10 Enea AZS Poznań 17 4 13 1043:1291 21
11 Energa Toruń 16 3 13 969:1247 19
12 AZS UNIWERSYTET GDAŃSKI 17 0 17 1025:1358 17

Wyniki 17 kolejki:

  • DGT POLITECHNIKA GDAŃSKA - AZS UNIWERSYTET GDAŃSKI 73:70 (27:15, 17:18, 16:20, 13:17)
  • Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - ARKA GDYNIA 79:81 (12:17, 19:17, 27:19, 12:17, d. 9:11)
  • Artego Bydgoszcz - CosinusMED Widzew Łódź 77:69 (24:18, 18:13, 26:23, 9:15)
  • Enea AZS Poznań - Energa Toruń 54:52 (19:18, 13:8, 11:12, 11:14)
  • Ślęza Wrocław - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. 65:75 (17:16, 17:18, 19:19, 12:22)
  • poniedziałek
  • Wisła Kraków - CCC Polkowice

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Najbliższe spotkanie

początek meczu: 22.02.2020 godz. 18:30 LIVE!

mecz ligowy

Jak typują inni

1

100%

231 typowań

x

0%

0 typowań

2

0%

1 typowanie

TYPUJ!

Najlepiej typujący wyniki Arki

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Waldemar Niklas 34 65 79.4%
2. Artur Boberski 34 62 79.4%
3. Tomasz Tucki 33 62 78.8%
4. Wojciech Koczyński 34 62 76.5%
5. Janusz Gorka 33 61 81.8%

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »