II liga siatkarzy

11 stycznia 2005 (artykuł sprzed 19 lat)
Rozpoczął się nowy rok, ale w II-ligowym zespole siatkarzy SKS Starogard Gdański dają o sobie znać stare mankamenty. Cóż z tego, że podopieczni Jacka Toczka podjęli walkę na wyjeździe z kandydatem do awansu, skoro wszystkie końcówki należały do rywali. Wilga Garwolin wygrała 3:0 (25:22, 25:22, 25:23). Sieć 34 Gedania mecz z Maratonem Świnoujście przełożyła.

SKS: Pepliński, Jaworski, W. Sobolewski, Michna, Miotk, Engler oraz Huciński (libero), Wiśniewski, P. Sobolewski.

- Dała o sobie znać stara bolączka. Każdy set był zacięty, wynik był bardzo wyrównany, ale w końcówce zawsze przegrywaliśmy. Obiektywnie trzeba oddać rywalom, że o te 2-3 punkty byli lepsi - mówi trener Jacek Toczek. Po tym sukcesie Wilga objęła przodownictwo w tabeli.

Pozostałe wyniki grupy III:
Gwardia Szczytno - WTS Warka 3:2, AZS UWM II Olsztyn - Net Ostrołęka 3;1. Pauzowała: Legia Warszawa.

Grupa I:
TOP Bolesławiec - Budowlanka Poznań 3:2, Olimpia Sulećin - Chrobry Głogów 0:3, Gwardia Zielona Góra - Morze Bałtyk Szczecin 3:0, Sieć 34 - Maraton (przełożony).

• starogard-garwolin

ogladałem mecz, koncówka w kazdym secie była interesujaca no ale wygrali lepsi. Nowy nabytek w postaci rezerwowego Wiśniewskiego chyba nie był udany, gra bardzo przecietnie. Sobolewski tez zadna rewelacja. Niedługo chyba opuścicie druga lige.

• 0 0

• SKS star.gdań. Czy wy choć raz moglibyście wygrać, dziwie sie trenerowi J. Toczce ze jeszcze ma siłe was prowadzić.Co wy wyprawiacie.Ja juz w was nie wierze.