Kolekcjonerzy remisów

12 listopada 2008 (artykuł sprzed 15 lat)

W trzynastej kolejce Młodej Ekstraklasy piłkarze Arki zremisowali już po raz siódmy! Tym razem podopieczni Jacka Dziubińskiego podzielili się w Gdyni punktami z Cracovią. Mecz zakończył się wynikiem 2:2 (1:0). Lechia Gdańsk w ramach tych rozgrywek jutro o godzinie 13.00 zmierzy się z ŁKS w Łodzi

.

Bramki: Wojciech Barnik 14, Grzegorz Niciński 61 (karny) - Paweł Sacha 66, Marcin Krzywicki 70.

ARKA: Zoch - Baster, Wilczyński, Brodziński, Kowol - Barnik, Jaszczyk (46 Czoska), Bazler (46 Dudziński), Mazurkiewicz (46 Niciński) - Sulima (77 Kazimierczak), Bułka (70 Szewiński).

CRACOVIA: Szwiec (46 Wróbel) - Kozieł, Baliga (65 Puciłowski), Sosnowski, Uszalewski - Pieniądz (46 Jeleń), Sacha, Dynarek, Tomczuk - Tatara, Snadny (64 Krzywicki).

Arka nie potrafiła "dowieźć" prowadzenie 2:0. Już w inauguracyjnym kwadransie gola strzelił barnik, który wykorzystał dośrodkowanie z rzutu rożnego Adriana Sulimy. Natomiast po godzinie gry wynik podwyższyli piłkarze, którzy odbyli z Arką sześciodniową podróż na południe Polski, a dziś na boisku pojawili się po przerwie. Karnego wywalczył Paweł Czosta, a pewnym egzekutorem był popularny "Nitek".

Szanse na trzy punkty gdynianie oddali, tracąc dwa gole w ciągu pięciu minut! Początek nieszczęścia to jednak 64. minuta. Wówczas po drugiej żółte kartce boisko musiał opuścić Marek Baster, notabene niegdyś gracz Cracovii. "Pasy" perfekcyjnie wykorzystali okres gry w liczebnej przewadze.

Pozostałe wyniki 13. kolejki: ŁKS Łódź - Lechia Gdańsk 4:2 (3:0), Legia Warszawa - GKS Bełchatów 1:0 (1:0), Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów 3:2 (1:2), Piast Gliwice - Polonia Warszawa 3:4 (1:1), Wisła Kraków - Odra Wodzisław 3:1 (1:0), Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok 1:1 (1:1), Lech Poznań - Polonia Bytom 0:1 (0:0).

• 0 0

• kogo interesuja wyniki mlodej arki?skoro nie interesuja samych arkowcow?

Prawdziwi wladcy polonocy w uciekaniu przed ruchem,napinaniu sie w necie-pinokie i oczywiscie w wyjazdach:40 we Wroclawiu,100 na Cracovii:))))

• 0 0

• brawo

INTELIGENTNIE PANOWIE, pokazujecie klase heheheh

• 0 0

• PINOKIO GDAŃSK

PINOKIE TO NOWA NAZWA KIBICÓW LECHII, używana od miesiąca w całej Polsce :-)
    wszyscy się z was śmieją net-wojownicy :-) nie pomylcie sektorów

• 0 0

• bezdomni... cos dzialo sie na 1 godz przed meczem...trzeba bylo podskoczyc w trakcie meczu...drukarzu wiec sie nie podniecaj...

Jerzy Rumian

W rezerwach mogą występować także zawodnicy zgłoszeni do rozgrywek Orange Ekstraklasy.