4%

11 typowań

Przeczytaj także

• Lechia Gdańsk - Wisła Kraków 1:1. Dwie różne połowy. Kogo cieszy ten remis?
    Lechia Gdańsk tylko zremisowała u siebie z Wisłą Kraków 1:1 (1:0). Tym samym goście uniknęli ostatniego miejsca, a gospodarze przesunęli się na 4. pozycję w tabeli. Mecz miał dwie różne połowy, a podział punktów nikogo w biało-zielonych szeregach nie cieszy. Po dużej przewadze w pierwszej połowie i objęciu prowadzenia, po zmianie stron oddali oni inicjatywę rywalom i gdyby nie bardzo dobre interwencje Dusana Kuciaka, to mogli nawet stracić więcej goli.
    5 marca 2022 (198 opinii)
  • Lechia Gdańsk - Wisła Kraków. Co od 1. sekundy ma być widać i czuć?
    - Przyjedzie zespół, który walczy o życie. My musimy pokazać, że u siebie jesteśmy mocni, a nasza forma idzie w dobrym kierunku. Od pierwszej sekundy musi być widać i czuć, że z pełnym przekonaniem i determinacją gramy o zwycięstwo - mówi trener Tomasz Kaczmarek przed meczem Lechia Gdańsk - Wisła Kraków w ramach 24. kolejki PKO BP Ekstraklasy. Początek gry na Polsat Plusa Arena Gdańsk w sobotę, 5 marca o godzinie 20.
    5 marca 2022 (70 opinii)
  • Lechia Gdańsk otrzyma ponad 20 mln zł za promocję miasta. Umowa do 2024 roku
    Lechia Gdańsk otrzyma ponad 20 milionów złotych za promocję miasta. Nowa umowa będzie obowiązywała aż do 31 maja 2024 roku. Tak długiej jeszcze nigdy nie zawarto, bo dotychczasowe były podpisywane co najwyżej na rok. Równolegle klub przedłużył współpracę z operatorem stadionu, gdzie organizuje swoje mecze.