Łączpol w odwrocie

22 listopada 2005 (artykuł sprzed 18 lat)
Drugiej porażki z rzędu doznały piłkarki ręczne Łączpolu Gdynia. Niedawne liderki I-ligowej tabeli co prawda prowadziły do przerwy w wyjazdowym meczu z TPR Lublin 15:14, ale po ostatnim gwizdku zeszły z parkietu pokonane 27:33. Całe szczęscie, że teraz w rywalizacji nastąpiła dwutygodniowa przerwa. Może dzięki niej gdynianki wrócą do równowagi...

ŁĄCZPOL: Blok, Kordunowska - Wasak 12, Piewcewicz 4, Kwiatek 4, Midura 4, Zagrodzka 2, Sulżycka 1, Musiał, Wasyluk, Jaszkowska, Waldowska.

Był to snajperski pojedynek. Paulina Wasak zdobyła dwanaście bramek, co umocniło ją na pierwszym miejscu w tabeli najskuteczniejszych zawodniczek I ligi. Jednak tego dnia o jedno trafienie lepsza była lublinianka, Sylwia Marczuk.

Wydawało sie, że po wyrównanej pierwszej połowie, Łączpol opanował sytuacje, gdy zaraz po zmianie stron podniósł wynik na 18:14. Co więcej jeszcze na kwadrans przed końcem przyjezdne prowadziły 23:19. Niestety, kolejne szęść trafień wpadło do gdyńskiej siatki. Równie słaba w wykonaniu zespołu Marii Bochińskiej była końcówca spotkania. Od wyniku 27:28 bramki rzucały już tylko miejscowe.

Pozostałe wyniki 9. kolejki:AZS Beskid WSB NLU Nowy Sącz - Biofactor Jelenia Góra 25:26 (12:17), Słupia Słupsk - AZS AWF Wrocław 25:24 (8:12), KSS Kielce MKS Zgierz 24:13 (14:6), Ruch Chorzów SMS Gliwice 26:26 (11:14), AZS AWF Kusy Kraków - AZS PWSZ Olimpia Nowy Sącz 29:25 (16:11).

• 0 0

• Przecież to nie o kasę chodzi. Trener misiu trener! Potrzebny jak tlen do życia.

• 0 0

• to co trener...

przez dziewięc kolejek byl dobry, a teraz nagle stał się zły...