Maximus zwycięzca

(OM)
12 marca 2002 (artykuł sprzed 22 lat)
Podczas eliminacyjnego turnieju do mistrzostw Polski seniorów w kick-boxingu w formule semi-contact, który odbył się w Płocku, Gdyński Klub Kick Boxingu Maximus reprezentowało 7 zawodników. Wywalczyli oni dwa pierwsze miejsca, jedno drugie i trzy trzecie.

Semi-contact to walka sportowa, przerywana po każdym trafieniu. Pierwsze miejsca zajęli: trener Piotr Kohnke w kategorii do 84 kg i Piotr Kobylański do 63 kg, który również stoczył dwie walki pokonując swych rywali przed czasem.

Pozostali nasi zawodnicy debiutowali w tych eliminacjach z dobrymi wynikami: Rafał Karcz, który jest utalentowanym juniorem, dobrze sobie radził ze starszymi kolegami. Zajął drugie miejsce w kategorii do 57 kg.

Marcin Wieczerza zajął trzecie miejsce w kategorii do 74 kg, Tomasz Bury był trzeci do 84 kg, Adam Mleczek również trzeci w kategorii do 57 kg, a Michał Wilk zajął czwarte miejsce w kategorii do 69 kg.