Oddali fotel

21 września 2007 (artykuł sprzed 16 lat)
Hokeiści Energi Stoczniowca po raz pierwszy w tym sezonie przegrali mecz ligowy bez zdobycia żadnego punktu i bramki. Gdańszczanie ulegli na wyjeździe Cracovii Comarch 0:3 (0:1, 0:2, 0:0) i na rzecz krakowian stracili fotel wicelidera PLH. Już w niedzielę biało-niebiescy zainaugurują rozgrywki w "Olivii". O godzinie 18.00 podejmą Polonię Bytom.

Bramki: Michał Piotrowski (2), Leszek Laszkiewicz (21, 31).

STOCZNIOWIEC: Soliński - Wróbel, Bigos; Skutchan, Jurasek, Vitek - Skrzypkowski, Rompkowski; Jankowski, Rzeszutko, Prokop - Smeja, Leśniak; Kostecki, Furo, Urbanowicz - Benasiewicz, Sowiński, Poziomkowski.

W poprzednim meczu gdańszczanie w regulaminowym czasie zremisowali w Nowym Targu, ale nie dali rady mistrzom Polski w dogrywce. W piątek zapłacili stratą kompletu punktów za brak koncentracji na początku dwóch pierwszych tercji. Dwa gole stracili zaraz po wznowieniu gry. Co ciekawe aż dwukrotnie krążek w gdańskiej siatce umieszczał Laszkiewicz, dla którego były to pierwsze trafienia w tym sezonie! Natomiast "Stocznia" tego dnia miała problem ze skutecznością. Już w inauguracyjnej tercji zostały zmarnowane trzy stuprocentowe szanse.

Pozostałe wyniki 6. kolejki i tabela: Zagłębie Pol-Aqua Sosnowiec - GKS Tychy 2:1 (1:0, 0:1, 1:0), Wojas Podhale Nowy Targ - TKH ThyssenKrupp Toruń 8:6 (3:1, 4:1, 1:4), KH Sanok - Unia Oświęcim 5:3 (3:1, 1:0, 1:2), Polonia Bytom - Naprzód Janów (przełożony na 30 października).

• Łamigłówka

Te wasze tabelki są tak ułożone, że się trzeba wpatrywać, żeby coś zobaczyć. Zmieniliśce wygląd, to dodajcie i szablon normalnej tabelki do sportu