Trener

Karol Czyż
ocena z sezonu
4.78 (570 ocen)

Zawodnicy

Thomas Fidler
ocena z sezonu
4.96 (422 oceny)
Irlaki Tsivtsivadze
ocena z sezonu
4.90 (497 ocen)
Dmytro Mokrecow
ocena z sezonu
4.89 (510 ocen)
Kakha Kavtaradze
ocena z sezonu
4.85 (582 oceny)
Wiaan Griebenow
ocena z sezonu
4.79 (486 ocen)
Roman Żuk
ocena z sezonu
4.79 (484 oceny)
Kamil Węgierski
ocena z sezonu
4.77 (170 ocen)
Mateusz Plichta
ocena z sezonu
4.77 (582 oceny)
Oleksandr Czasowski
ocena z sezonu
4.76 (406 ocen)
Dwayne Burrows
ocena z sezonu
4.75 (595 ocen)
Robert Olszewski
ocena z sezonu
4.73 (577 ocen)
Wojciech Piotrowicz
ocena z sezonu
4.72 (584 oceny)
Sylwester Gąska
ocena z sezonu
4.59 (399 ocen)
Wojciech Brzezicki
ocena z sezonu
4.58 (485 ocen)
Władysław Grabowski
ocena z sezonu
4.54 (588 ocen)
Stanisław Powała-Niedźwiecki
ocena z sezonu
4.46 (584 oceny)
Nikolas Wołowczyk
ocena z sezonu
4.45 (100 ocen)
Filip Rau
ocena z sezonu
4.44 (326 ocen)
Sebastian Misiak
ocena z sezonu
4.42 (100 ocen)
Jan Mroziński
ocena z sezonu
4.32 (586 ocen)
Jakub Burek
ocena z sezonu
4.24 (584 oceny)
Marek Zając
ocena z sezonu
4.21 (269 ocen)
Kacper Drewczyński
ocena z sezonu
4.21 (492 oceny)
Piotr Zeszutek
ocena z sezonu
3.87 (589 ocen)
Wiktor Wilczuk
ocena z sezonu
3.68 (496 ocen)
Adam Piotrowski
ocena z sezonu
3.65 (585 ocen)
Radosław Bysewski
ocena z sezonu
3.58 (478 ocen)

Terminarz

30.10.2021 (sob) godz.16:00 ARKA Gdynia 14:66 OGNIWO Sopot
23.10.2021 (sob) godz.16:00 OGNIWO Sopot 56:19 Edach Budowlani Lublin
16.10.2021 (sob) godz.14:00 Juvenia Kraków 20:45 OGNIWO Sopot
02.10.2021 (sob) godz.16:00 OGNIWO Sopot mecz odwołany LECHIA Gdańsk
25.09.2021 (sob) godz.16:00 Awenta Pogoń Siedlce 14:57 OGNIWO Sopot
18.09.2021 (sob) godz.17:00 OGNIWO Sopot 32:17 UpFitness Skra Warszawa
05.09.2021 (nd) godz.13:50 Orkan Sochaczew 9:31 OGNIWO Sopot
29.08.2021 (nd) godz.14:00 OGNIWO Sopot mecz odwołany Master Pharm Rugby SA Łódź
21.08.2021 (sob) godz.16:00 OGNIWO Sopot 54:15 Posnania
04.07.2021 (nd) godz.15:00 OGNIWO Sopot 19:15 Master Pharm Łódź

Tabela

Rugby - Ekstraliga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 OGNIWO SOPOT 7 7 0 0 351:108 35
2 Orkan Sochaczew 8 6 0 2 281:140 30
3 LECHIA GDAŃSK 8 6 0 2 215:168 30
4 Up Fitness Skra Warszawa 8 5 1 2 279:168 28
5 Edach Budowlani Lublin 8 5 0 3 222:178 27
6 Master Pharm Łódź 7 4 0 3 149:168 19
7 ARKA GDYNIA 8 2 1 5 211:251 14
8 Juvenia Kraków 8 2 0 6 127:268 10
9 Posnania Poznań 8 1 0 7 170:323 6
10 Awenta Pogoń Siedlce  8 0 0 8 105:338 3

Wyniki 8 kolejki:

  • ARKA GDYNIA - OGNIWO SOPOT 66:14 (14:31)
  • LECHIA GDAŃSK - Up Fitness Skra Warszawa 38:26 (19:14)
  • Juvenia Kraków - RC Orkan Sochaczew 10:52 (3:33)
  • Edach Budowlani Lublin - Master Pharm Rugby Łódź 29:7 (3:7)
  • Awenta Pogoń Siedlce - Posnania 24:37 (19:19)
  • Mecz zaległy z 3. kolejki
  • Master Pharm - Posnania 36:26 (19:12)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Ogniwa

Aktualna kadra Ogniwa