Trener

Karol Czyż
ocena z sezonu
3.92 (762 oceny)

Zawodnicy

Dawid Grundlingh
ocena z sezonu
4.14 (224 oceny)
Ross Bennie-Coulson
ocena z sezonu
4.10 (100 ocen)
AJ Rossouw
ocena z sezonu
4.05 (298 ocen)
Thomas Fidler
ocena z sezonu
4.04 (106 ocen)
Irlaki Tsivtsivadze
ocena z sezonu
4.03 (495 ocen)
Paul Walters
ocena z sezonu
4.02 (655 ocen)
Roman Żuk
ocena z sezonu
4.01 (634 oceny)
Edward Krawiecki
ocena z sezonu
4.01 (99 ocen)
Dwayne Burrows
ocena z sezonu
4.00 (434 oceny)
Mateusz Mrowca
ocena z sezonu
4.00 (638 ocen)
Remigiusz Perdian
ocena z sezonu
3.97 (118 ocen)
Sebastian Misiak
ocena z sezonu
3.97 (203 oceny)
Kakha Kavtaradze
ocena z sezonu
3.95 (639 ocen)
Oleksandr Czasowski
ocena z sezonu
3.94 (381 ocen)
Maciej Nurzyński
ocena z sezonu
3.93 (92 oceny)
Władysław Grabowski
ocena z sezonu
3.93 (487 ocen)
Jan Mroziński
ocena z sezonu
3.92 (643 oceny)
Wojciech Piotrowicz
ocena z sezonu
3.92 (753 oceny)
Wiaan Griebenow
ocena z sezonu
3.87 (258 ocen)
Nikolas Wołowczyk
ocena z sezonu
3.86 (262 oceny)
Tomasz Poźniak
ocena z sezonu
3.85 (156 ocen)
Mateusz Plichta
ocena z sezonu
3.82 (790 ocen)
Robert Graban
ocena z sezonu
3.81 (260 ocen)
Dmytro Mokrecow
ocena z sezonu
3.80 (679 ocen)
Jakub Burek
ocena z sezonu
3.75 (782 oceny)
Stanisław Powała-Niedźwiecki
ocena z sezonu
3.73 (730 ocen)
Marek Zając
ocena z sezonu
3.72 (506 ocen)
Kacper Drewczyński
ocena z sezonu
3.68 (667 ocen)
Robert Olszewski
ocena z sezonu
3.61 (708 ocen)
Radosław Bysewski
ocena z sezonu
3.42 (803 oceny)
Filip Rau
ocena z sezonu
3.41 (248 ocen)
Łukasz Anuszkiewicz
ocena z sezonu
3.23 (271 ocen)
Mariusz Wilczuk
ocena z sezonu
3.12 (578 ocen)
Wiktor Wilczuk
ocena z sezonu
3.05 (593 oceny)
Marcin Wilczuk
ocena z sezonu
3.04 (730 ocen)
Adam Piotrowski
ocena z sezonu
2.92 (735 ocen)
Piotr Zeszutek
ocena z sezonu
1.78 (356 ocen)

Terminarz

04.07 (nd) OGNIWO Sopot Master Pharm Łódź
19.06 (sob) godz.14:00 Edach Budowlani Lublin 10:26 OGNIWO Sopot
13.06 (nd) godz.11:50 Orkan Sochaczew 34:17 OGNIWO Sopot
30.05 (nd) godz.13:00 OGNIWO Sopot 52:27 LECHIA Gdańsk
22.05 (sob) godz.14:00 Skra Warszawa 9:18 OGNIWO Sopot
16.05 (nd) godz.15:30 OGNIWO Sopot 52:7 Juvenia Kraków
08.05 (sob) godz.14:00 OGNIWO Sopot 10:16 bez publiczności Master Pharm Łódź
02.05 (nd) godz.11:00 Awenta Pogoń Siedlce 17:18 bez publiczności OGNIWO Sopot
17.04 (sob) godz.15:00 OGNIWO Sopot 34:14 bez publiczności Edach Budowlani Lublin
11.04 (nd) godz.14:00 Sparta Jarocin 12:32 bez publiczności OGNIWO Sopot

Tabela

Rugby - Ekstraliga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 OGNIWO SOPOT 18 16 0 2 592:264 77
2 Master Pharm Łódź 18 15 1 2 646:242 73
3 Skra Warszawa 18 14 0 4 579:349 64
4 Orkan Sochaczew 18 9 2 7 481:374 50
5 Awenta Pogoń Siedlce  18 7 1 10 506:413 43
6 LECHIA GDAŃSK 18 7 1 10 454:488 42
7 Edach Budowlani Lublin 18 7 0 11 402:432 36
8 Juvenia Kraków 18 5 1 12 332:543 28
9 ARKA GDYNIA 18 5 0 13 366:677 25
10 Sparta Jarocin 18 2 0 16 249:833 8

W sezonie zasadniczym każdy gra z każdy mecz i rewanż. Dwie najlepsze drużyny zagrają następnie o złoty, a dwa kolejne zespoły w tabeli o brązowy medal. Gospodarzem będą zespoły zajmujące wyższe miejsca w tabeli.
Ostatnia drużyna zagra baraż z mistrzem I ligi na własnym terenie.
Zespoły z miejsc 5-9 kończą rozgrywki po sezonie zasadniczym.

Wyniki 18 kolejki:

  • Edach Budowlani Lublin - Ogniwo Sopot 10:26 (10:14)
  • Juvenia Kraków - Lechia Gdańsk 27:26 (3:7)
  • Master Pharm Łódź - ARKA GDYNIA 83:7 (61:7)
  • Pogoń Awenta Siedlce - Orkan Sochaczew 10:24 (5:24)
  • Sparta Jarocin - Skra Warszawa 10:57 (0:26)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Ogniwa

Aktualna kadra Ogniwa