Podano do finału

24 lutego 2005 (artykuł sprzed 19 lat)
Do końca zbliżają się rozgrywki I Trójmiejskiej Ligi Halowej. Losy pierwszego miejsca rozstrzygną się w ostatniej kolejce.

Niespodzianką trzynastej serii gier była porażka Super Teamu z Termą. Zwycięski gol padł w 39 min. Bardzo interesujący przebieg miała konfrontacja Rodeksu z Restauracją Sjesta. Po dziewięciu minutach było 4:0 dla Restauracji. Wystarczyło zaledwie pięć minut, by Rodex doprowadził do remisu. W drugiej połowie gracze Restauracji nie roztrwonili przewagi, którą wywalczyli w pierwszych minutach po zmianie stron. Dzięki wygranej Restauracja zmniejszyła stratę do lidera do jednego punktu. W ostatniej kolejce obie ekipy w bezpośredniej konfrontacji rozstrzygną losy pierwszego miejsca. Szansę na włączenie się do walki o pierwsze miejsce stracił Center Mot przegrywając z Hotelem Abak. Aż trzy mecze trzynastej kolejki zakończyły się wynikiem 3:2. Porażka w takim stosunku pozbawiła szans na podium Martini Sport.

Rodex - Restauracja Sjeta 5:8 (4:4), Sokołowski 3, Jurczak 2 - Kwiecień 3, Tomasz Poźniak 2, Łukasz Poźniak, Grzegorczyk, Miklis; Super Team - Terma 2:3 (1:2), Muła, Piasecki - Oszczygieł 2, Majewski; Martini Sport - ZTS Poczta Polska 2:3 (0:2), Gazarkiewicz, Szydłowski - Sołtys, Ambik, Gadomski; Ceneter Mot - Hotel Abak 2:3 (1:1), Staruszkiewicz, Antończuk - Nasierowski, Hendryk, Kołc.

8. ZTS Poczta Polska 13 9 37-51

Najlepsi strzelcy: 28 bramek - Marcin Kwiecień (Restauracja Sjesta), 17 - Jacek Sokołowski (Rodex), 15 - Grzegorz Musik (Super Team).
Głos Wybrzeża

Opinie (2)

• DO BOJU

OSTATNI MECZ W NIEDZIELE DAJCIE Z SIEBIE WSZYSTKO.JESTEŚCIE NAJLEPSI KIBICUJE SUPER TEAMOWI WIĘC NIEZAWIEDZCIE MNIE.

• 0 0

• 2 miejsce

nie tak mialo być mieliście wygrać tą ligę i co poraz drugi jesteście 2-dzy ale awans macie GRATULUJE SUPER TEAM JEST NAJLEPSZY