Wiadomości

Stoczniowiec Gdańsk - Zagłębie Sosnowiec 0:11. Przedostatnia drużyna gromi hokeistów

Stoczniowiec Gdańsk

Hokeiści Stoczniowca przegrali z przedostatnią drużyną - Zagłębiem Sosnowiec 0:11.
Hokeiści Stoczniowca przegrali z przedostatnią drużyną - Zagłębiem Sosnowiec 0:11. fot. Mateusz Słodkowski/Trojmiasto.pl

Stoczniowiec Gdańsk został rozgromiony u siebie przez Zagłębiem Sosnowiec aż 0:11 (0:3, 0:6, 0:2). Wynik meczu 34. kolejki Polskiej Hokej Ligi jest zaskoczeniem, gdyż podopieczni Krzysztofa Lehmanna potrafili postawić się czołowym zespołom, a teraz dostali lanie od przedostatniej drużyny tabeli. W drużynie gospodarzy zadebiutował 17-letni Mikołaj Szczepkowski, który wszedł do gry w trzeciej tercji.STOCZNIOWIEC Gdańsk

11 Soliński, od 40:01 30 Szczepkowski; 33 Żurawski, 76 Wala - 73 Vitek, 21 Mocarski, 8 Zając; 3 Lehmann, 9 Leśniak - 40 Strużyk, 93 Pesta, 10 Stasiewicz; 7 Liśkiewicz, 17 Niedźwiecki - Maciej 24 Rybak, 77 Sadowski, 4 Wołoszyk; 15 Łabinowicz, 22 Bondarenko, 5 Drąg, Drozd-Niekurzak
0:11
(0:3, 0:6, 0:2)
Miejsce:
Hala OLIVIA
Sędziowie:
Smura, Krzywda - Szutta, Noworyta
Widzów:
bez publiczności

Zagłębie Sosnowiec

34 Czernik, od 32:03 33 Kotuła; 37 Khoperia, 61 Rodionow - 78 Nikiforow, 40 Wasiljew, 22 Baszyrow; 13 Syrojeżkin, 77 Lescovs, 12 Smal, 8 Dubinin, 90 Rybczik; 15 Naróg, 27 Luszniak - 19 Sikora, 18 Kozłowski, 87 Blanik; 98 Domogała, 6 Gniewek - 91 Piotrowski, 9 Rutkowski, 89 Kulas
  [ICO]Bramki:
  • 3:03' Nikiforow
  • 13:30' Rutkowski as. Piotrowski - Kulas
  • 19:26' Smal as. Dubinin
  • 22:20' Kozłowski as. Blanik - Lescovs
  • 30:25' Blanik as. Kozłowski - Sikora
  • 38:21' Lescovs as. Rybczik - Wasiljew (5 na 3)
  • 39:02' Dubinin (4 na 4)
  • 39:36' Lescovs as. Rodionow - Kozłowski(4 na 3)
  • 39:51' Baszyrow as. Nikiforow (4 na 4)
  • 46:01' Domogała as. Sikora
  • 47:25' Nikiforow as. Naróg - Baszyrow


  kibice oceniają

  zobacz wszystkie oceny »  Relacja LIVE

  - Wyszedłem na lód i starałem się robić swoje jak najlepiej. Łapać nie tylko krążki, ale i bezcenne doświadczenie - mówi Wiktor Soliński, który został pierwszym bramkarzem Stoczniowca Gdańsk po wypożyczeniu Michała Kielera do Jastrzębia-Zdroju. 20-latek kontynuuje tradycje rodzinne, gdyż golkiperem był także jego brat - Sylwester.

  Wiktor Soliński chce być jak brat

  We wtorek gdańszczanie podejmowali GKS Katowice w zaległym meczu 30. kolejki Polskiej Hokej Ligi. Gospodarze musieli uznać wyższość katowiczan, którzy wygrali w małej Hali Olivia 8:2.

  Stoczniowiec Gdańsk - GKS Katowice 2:8. Zapis relacji live, oceny, galeria zdjęć

  1'
  Rozpoczynamy spotkanie. Pierwszy krążek dla Zagłębia.
  [ICO]
  1'
  Nikiforow (Zagłębie Sosnowiec) ukarany karą 2 minutową.
  [ICO]
  2'

  Relacja live: Lechia Gdańsk - Warta Poznań  Równolegle prowadzimy dla Was relację na żywo z meczu Lechia Gdańsk - Warta Poznań. Obecnie trwa pierwsza połowa spotkania, a wynik to 0:0.
  [ICO]
  3'
  Krążek w bramce Zagłębia! Cieszyli się gospodarze, ale sędziowie nie uznali bramki, bowiem dopatrzyli się zagrania wysokim kijem!
  3'
  Przyjezdni już w pełnym składzie.
  [ICO]
  3:03'
  [0:1] Zagłębie Sosnowiec STRZELA GOLA! Zdobywcą bramki Nikiforow. Rosjanin wyszedł z boksu kar i chwilę później otrzymał krążek i wyszedł sam na sam z Solińskim. Pewny strzał pomiędzy parkanami i Zagłębie obejmuje prowadzenie!
  [ICO]
  5'
  Kolejna groźna akcja sosnowiczan. Goście wyszli z kontrą 2 na 1, ale Kozłowski (Zagłębie Sosnowiec) nie trafił czysto w krążek i wciąż 0:1.
  6'
  Strużyk (STOCZNIOWIEC Gdańsk) zagrywał przed bramkę do Pesty (STOCZNIOWIEC Gdańsk)...to powinno być wyrównanie!
  7'
  Sporo okazji z obu stron na początku spotkania. Teraz krążek do bramki mógł skierować Smal (Zagłębie Sosnowiec), ale obronną ręką wyszedł z opresji Soliński (STOCZNIOWIEC Gdańsk).
  9'
  Zdecydowanie defensywa nie jest najmocniejszą stroną jednych, jak i drugich.
  [ICO]
  11'
  Vitek (STOCZNIOWIEC Gdańsk) puścił w bój Mocarskiego (STOCZNIOWIEC Gdańsk), ale ten przegrał pojedynek oko w oko z Czernikiem (Zagłębie Sosnowiec)!
  [ICO]
  13:30'
  [0:2] Zagłębie Sosnowiec STRZELA GOLA! Zdobywcą bramki Rutkowski. Przypadkowo krążek dotarł na kij Rutkowskiego, który miał przed sobą pustą bramkę i bez problemu podwyższył prowadzenie Zagłębia.
  14'
  Teraz groźnie uderzał Baszyrow (Zagłębie Sosnowiec). Krążek wylądował w rękawicy gdańskiego bramkarza.
  16'
  Indywidualna akcja Bondarenki (STOCZNIOWIEC Gdańsk), strzał po lodzie, ale dobrze parkanem odbił krążek Czernik (Zagłębie Sosnowiec).
  18'
  Bierna postawa gdańskiej defensywy i Gniewek (Zagłębie Sosnowiec) znalazł się tuż przed Solińskim (STOCZNIOWIEC Gdańsk), jednak krążek nie wpadł do siatki.
  19'
  Koronkowa akcja Zagłębia. Wasiljew (Zagłębie Sosnowiec) wyprowadzony na czystą pozycję, ale strzelił nad bramką.
  [ICO]
  19:26'
  [0:3] Zagłębie Sosnowiec STRZELA GOLA! Zdobywcą bramki Smal. Dubinin zagrał przed bramkę, a tam dopadł do krążka Smal i posłał go pod poprzeczkę gdańskiej bramki.
  20'
  Koniec I tercji.
  [ICO]
  Pierwsza odsłona dostarczyła ofensywnej gry z obu stron, bo żaden z zespołów nie brylował w grze obronnej. Skuteczniejsi jednak byli przyjezdni, którzy wykorzystali aż trzy swoje okazje i prowadzą po pierwszych 20 minutach 3:0. Stoczniowiec także miał swoje okazje, ale nie miejscowi nie potrafili pokonać Czernika (Zagłębie Sosnowiec), a gdy już się to udało, bramka nie została uznana, bowiem krążek został zagrany wysokim kijem.
  21'
  Rozpoczęła się druga tercja.
  [ICO]
  22'
  Mocno rozpoczęli tę odsłonę przyjezdni. Już mieli dwie dogodne okazje do podwyższenia prowadzenia. Nikiforow (Zagłębie Sosnowiec) ostemplował jednak tylko poprzeczkę bramki Solińskiego (STOCZNIOWIEC Gdańsk).
  [ICO]
  22:20'
  [0:4] Zagłębie Sosnowiec STRZELA GOLA! Zdobywcą bramki Kozłowski. Zamieszanie pod bramką Stoczniowca, krążek wylądował na łopatce Kozłowskiego, a ten umieścił go w siatce nad leżącym Solińskim.
  [ICO]
  23'
  Domogała (Zagłębie Sosnowiec) ukarany karą 2 minutową.
  [ICO]
  25'
  Świetna szansa Stasiewicza (STOCZNIOWIEC Gdańsk), ale jego strzał z najbliższej odległości padł łupem Czernika (Zagłębie Sosnowiec)!
  25'
  Goście już w pełnym zestawieniu.
  27'
  Bondarenko (STOCZNIOWIEC Gdańsk) po lodzie. Znów prosto w bramkarza Zagłębia.
  29'
  Teraz dobra okazja Mocarskiego (STOCZNIOWIEC Gdańsk), ale po raz kolejny strzał oddany jest prosto w bramkarza.
  [ICO]
  30:25'
  [0:5] Zagłębie Sosnowiec STRZELA GOLA! Zdobywcą bramki Blanik. Trójkowa kontra Zagłębia, Kozłowski uderzył po lodzie, krążek odbił Soliński, ale przy dobitce Blanika był bezradny.
  32'
  Mocarski (STOCZNIOWIEC Gdańsk) uderzył od razu po wznowieniu. Krążek ugrzązł gdzieś w gąszczu nóg obrońców Zagłębia i w końcu nakrył go Czernik (Zagłębie Sosnowiec).
  33'
  Zmiana w bramce Zagłębia. Czernika (Zagłębie Sosnowiec) zastąpił Kotuła (Zagłębie Sosnowiec).
  35'
  Mała przepychanka Żurawskiego (STOCZNIOWIEC Gdańsk) z Sikorą (Zagłębie Sosnowiec). Sędziowie szybko rozdzielili zawodników.
  [ICO]
  35'
  Ostro potraktowany Mocarski (STOCZNIOWIEC Gdańsk) przez Piotrowskiego (Zagłębie Sosnowiec), na którego po chwili rzucił się Vitek (STOCZNIOWIEC Gdańsk) i skończyło się na małej wymianie ciosów. Młody napastnik Stoczniowca po chwili wstał i udał się do boksu.
  [ICO]
  35'
  Vitek oraz Piotrowski ukarani karą 2 minutową za nadmierną ostrość w grze.
  [ICO]
  35'
  Stasiewicz (STOCZNIOWIEC Gdańsk) ukarany karą 2 minutową i Stoczniowiec zagra w osłabieniu.
  36'
  Bomba Rodionowa (Zagłębie Sosnowiec) i zadźwięczał słupek w małej hali "Olivia".
  [ICO]
  36'
  Wala (STOCZNIOWIEC Gdańsk) ukarany karą 2 minutową.
  37'
  Gdańszczanie w czwórkę, Zagłębie w piątkę.
  [ICO]
  38'
  Gospodarze ukarani karą techniczną, za nadmierną liczbę zawodników na lodzie.
  38'
  Bomba Nikiforowa (Zagłębie Sosnowiec) i najlepsza interwencja dziś Solińskiego (STOCZNIOWIEC Gdańsk), który efektownie złapał krążek do rękawicy!
  [ICO]
  38:21'
  [0:6] Zagłębie Sosnowiec STRZELA GOLA! Zdobywcą bramki Lescovs. Wypalił z klepy obrońca Zagłębia i krążek wylądował w okienku gdańskiej bramki.
  [ICO]
  39'
  Smal (Zagłębie Sosnowiec) ukarany karą 2 minutową i oba zespoły grają w czwórkę.
  [ICO]
  39:02'
  [0:7] Zagłębie Sosnowiec STRZELA GOLA! Zdobywcą bramki Dubinin. Dubinin zabrał krążek Mocarskiemu i samotnie pomknął na gdańską bramkę, akcję sfinalizował strzałem w samo okienko.
  [ICO]
  40'
  Żurawski (STOCZNIOWIEC Gdańsk) ukarany karą 2 minutową.
  [ICO]
  39:36'
  [0:8] Zagłębie Sosnowiec STRZELA GOLA! Zdobywcą bramki Lescovs. Błyskawicznie wykorzystana przewaga przez Zagłębie. Minęło zaledwie 5 sekund i krążek w bramce ulokował Lescovs.
  [ICO]
  39:51'
  [0:9] Zagłębie Sosnowiec STRZELA GOLA! Zdobywcą bramki Baszyrow.
  40'
  Koniec II tercji.
  [ICO]
  Fatalna tercja w wykonaniu Stoczniowca. Rywale z Zagłębia zaaplikowali im aż sześć bramek i jest to po prostu pogrom. Podopieczni Krzysztofa Lehmanna (STOCZNIOWIEC Gdańsk) tylko na początku tej odsłony potrafili nawiązać wyrównaną walkę z sosnowiczanami. Następnie zaczął się festiwal kar i goście raz za razem umieszczali krążek w bramce Solińskiego (STOCZNIOWIEC Gdańsk).
  40'
  Rozpoczynamy trzecią tercję. W bramce Stoczniowca zmiana. Pomiędzy słupki wszedł 17-letni Mikołaj Szczepkowski (STOCZNIOWIEC Gdańsk), dla którego jest to debiut na taflach Polskiej Hokej Ligi.
  40'
  Zagłębie w pełnym składzie, a gospodarze nadal w czwórkę.
  41'
  Wrócił na lód Żurawski (STOCZNIOWIEC Gdańsk).
  42'
  Już trzy udane interwencje Szczepkowskiego (STOCZNIOWIEC Gdańsk).
  44'
  Świetna parada Szczepkowskiego (STOCZNIOWIEC Gdańsk) po strzale Wasiljewa (Zagłębie Sosnowiec)!
  [ICO]
  46:01'
  [0:10] Zagłębie Sosnowiec STRZELA GOLA! Zdobywcą bramki Domogała. Po akcji Sikory krążek w siatce umieścił Domogała.
  47'
  Liśkiewicz (STOCZNIOWIEC Gdańsk) spod niebieskiej. Pewna interwencja Kotuły (Zagłębie Sosnowiec).
  [ICO]
  47:25'
  [0:11] Zagłębie Sosnowiec STRZELA GOLA! Zdobywcą bramki Nikiforow. Indywidualna akcja Nikiforowa i krążek wylądował w okienku.
  49'
  Ofiarnie zablokował strzał Lehmann (STOCZNIOWIEC Gdańsk) i gra przerwana.
  50'
  Indywidualna akcja Zająca (STOCZNIOWIEC Gdańsk), strzał z bekhendu, ale poradził sobie z tym uderzeniem po lodzie Kotuła (Zagłębie Sosnowiec).
  52'
  Zagłębie z kontrą 2 na 1, Kulas (Zagłębie Sosnowiec) do Piotrowskiego (Zagłębie Sosnowiec), ale ten nie trafił do pustej bramki.
  53'
  Nikiforow (Zagłębie Sosnowiec) sam na sam ze Szczepkowskim (STOCZNIOWIEC Gdańsk), górą golkiper Stoczniowca.
  56'
  Przyjezdni nie forsują już tempa. Oba zespoły chcą już po prostu dograć mecz do końca.
  57'
  Zając (STOCZNIOWIEC Gdańsk) po lodzie, nie zdołał dobić do odsłoniętej bramki Vitek (STOCZNIOWIEC Gdańsk).
  58'
  Strzał Nikiforowa (Zagłębie Sosnowiec), krążek przeszedł pomiędzy parkanami Szczepkowskiego (STOCZNIOWIEC Gdańsk), ale z linii bramkowej wybił go jeden z obrońców.
  60'
  Rybczik (Zagłębie Sosnowiec) w poprzeczkę, krążek zatańczył w polu bramkowym, ale nakrył go bramkarz biało-niebieskich.
  60'
  Koniec meczu. Stoczniowiec rozbity 0:11.
  [ICO]
  Ostatnie 20 minut to już kontrola wydarzeń i tempa meczu przez Zagłębie. Dodatkowo w gdańskiej bramce debiut w Polskiej Hokej Lidze zaliczył Mikołaj Szczepkowski (STOCZNIOWIEC Gdańsk), który skapitulował dwa razy. Gdańszczanom nie udało się ani razu pokonać żadnego z golkiperów Zagłębia.

  opinie kibiców w trakcie relacji (108)


  Typowanie wyników

  mecz ligowy
  05.02.2021 godz.18:30
  wartość: 1 punkt

  Jak typowano

  1

  39%

  89 typowań

  x

  4%

  8 typowań

  2

  57%

  129 typowań


  Tabela po 34 kolejkach

  Polska Hokej Liga
  Drużyny M Z Rz Rp P Bramki Pkt.
  1 GKS Tychy 34 24 3 1 6 136:85 79
  2 JKH GKS Jastrzębie 34 24 3 0 7 143:73 78
  3 Energa Toruń 34 20 2 2 10 118:71 66
  4 GKS Katowice 34 17 6 0 11 107:64 63
  5 Re-Plast Unia Oświęcim 34 17 0 8 9 99:88 59
  6 Tauron Podhale Nowy Targ 34 14 5 2 13 98:83 54
  7 Comarch Cracovia 34 15 1 6 12 115:97 53
  8 Ciarko STS Sanok 34 9 2 1 22 66:111 32
  9 Zagłębie Sosnowiec 34 5 1 3 25 81:151 20
  10 STOCZNIOWIEC GDAŃSK 34 2 0 0 32 38:178 6

  W sezonie zasadniczym każda drużyna rozegra po 36 spotkań. Najlepsze ósemka awansuje do play-off. Zespołu z miejsc 9 i 10 kończą sezon. Nikt nie spada.

  Tabela wprowadzona: 2021-02-14

  aktualna tabela »

  Wyniki 34 kolejki:

  • STOCZNIOWIEC GDAŃSK - Zagłębie Sosnowiec 0:11 (0:3, 0:6, 0:2)
  • GKS Tychy - Energa Toruń 4:3 (1:2, 3:1, 0:0)
  • Ciarko STS Sanok - GKS Katowice 1:2 (0:1, 1:0, 0:1)
  • Rozegrane awansem
  • JKH GKS Jastrzębie - Tauron Podhale Nowy Targ 3:2 (1:0, 1:0, 0:2, d. 1:0)
  • Comarch Cracovia - Re-Plast Unia Oświęcim 2:4 (2:0, 0:3, 0:1)

  Opinie (274) ponad 10 zablokowanych

  • Miod (25)

   Progres !!!
   Akademia Hokejowa !!!
   Wuefistaaaaa

   • 81 14

   • Trafiony wrak zatopiony to była żenada brak słów

    • 37 1

   • Panowie (14)

    11 Soliński, od 40:01 30 Szczepkowski; 33 Żurawski, 76 Wala - 73 Vitek, 21 Mocarski, 8 Zając; 3 Lehmann, 9 Leśniak - 40 Strużyk, 93 Pesta, 10 Stasiewicz; 7 Liśkiewicz, 17 Niedźwiecki - Maciej 24 Rybak, 77 Sadowski, 4 Wołoszyk; 15 Łabinowicz, 22 Bondarenko, 5 Drąg, Drozd-Niekurza

    Jak to jest dostać 11 bramek od Zagłebia?

    Przecież to jest wstyd jakiego jeszcze żadna druzyna nie zaznała.
    Kierownik Zenon i trener WFista , parodia!

    • 38 14

    • Bracia R chyba unikneli dzisiaj kompromitacji

     Chytra zagrywka

     • 21 1

    • (11)

     Aleś się biedaku zajarał z radości ,że faktycznie wysoko przegrali. Skoro innych wywołujesz z nazwiska to miej odwagę się swoim podpisać.
     A jak to jest przegrać może wiedzieć tylko ten kto gra,kto ma odwagę rywalizować a nie tylko d*psko bezpiecznie przed kompem trzymać. Więc nie pytaj po co ci to wiedzieć?

     • 13 26

     • (10)

      a ty jak się podpisujesz, jak wpisuje Alex w google to mi pokazuje Alex Gino to ty? To ci powiem ze na meczach cie nie wiedziałem.

      • 14 12

      • (9)

       Ja tu nikogo personalnie po nazwisku nie wywołuję. Dyskutuję tu z garstką anonimowych gostków,więc po nazwisku przedstaeiać się nie muszę. Ty wywołujesz osoby po nazwisku, więc honorowe byłoby podanie swojego. No chyba,że się nie ma odwagi ,czyli tchórz.

       • 8 10

       • (8)

        wpisane Alex dla mnie jest z równoznaczne z podpisem Zenek Martyniuk nie mylić z Zenkiem O. Nikt cie nie zna a pojawiłeś się z nikąd aż dziw że tak wybitny kibic i ekspert hokejowy nie pojawił sie tu wcześniej i tych strach dziadków którzy pamietają Csoricha czy Karaczuna nie sprowadził wcześniej na ziemię.

        • 8 6

        • Pojawiłem się wtedy ,gdy uznałem to za stosowne. A co miałem ci się zameldować i pytać o pozwolenie. Na meczach też mnie nie widzieliście? A co miałem się zameldować u was z napisem Alex na czole. Nieżle macie berety zrypane. Państwo antykibice. Haa,haaa,haa.

         • 6 9

        • (6)

         Jest tu zbyt na kije "minsk" z auto Karaczuna? Mam Dwa.

         • 4 0

        • (5)

         Jesteś gościem który jest traktowany jak Bolo czyli tak na prawdę bez szacunku, prawdę powie nam frekwencja. Sztuką jest przekonać kibica a jestem pewny że wam się nie nie uda tego robić. Pisz sobie te wypociny, które tak naprawdę spowodują uśmiech na a twarzy kibica którzy na hokej chodź od kilkunastu lat i Marka zagrywki zna doskonale. Jestem pewny że z wami to ani w tramwaju a kolejce tłoku raczej nie będzie. Wszyscy byscie chieli być jak JKH ale za bardzo pazerni jak kase jesteście a póżniej z Toruniem dostajecie 12:0, spytaj swoich kolegów jak to jest przegrać z Toruniem, to ci powiem że nie pamietają, taka młodzież szkolcie teraz.

         • 9 6

        • (4)

         Tak jesteś kibicem od kilkunastu lat. I tylko.kibicem. Więc zajmoj się kibicowaniem a nie wymądrzaj się tu na tematy o których nie masz zielonego pojęcia. Bo to jest żałosne. Nawet nie wiesz jak ludzie,którzy mieli z tym sportem do czynienia się z was nabijają.

         • 6 15

        • z ciebie cisną beke Alexis wszyscy od morza do Tatr. (2)

         idź zmocz główkę cieniasie.

         • 12 5

        • (1)

         A ciebie od bieguna do bieguna. Nawet w Kanadzie,słonecznej Italii i w Ałtajskim Kraju krążą memy o gdańskich antykibicach. Jesteście ewenementem na sklaę międzynarodową.

         • 3 4

        • buhahah od bieguna? twojego móżdżku chyba.

         tak się zapowietrzyłeś, że się literki pomieszały 'sklaę'. waruj!

         • 2 1

        • tak zapewne wszyscy od Mareczka, za to kibice z całej Polski maja z was bekę że po 30 latach i masy złotych medali w juniorach potrafiliście wywalczyć 1 brązowy medal. Właśnie dlatego nigdy nic tu nie osiągnięcie bo nie potraficie szanować kibiców.

         • 2 0

    • Zluzuj beret Jasiu. Jedynym winnym jest pseudoprezes. Reszta to pionki. Obwinianie zawodników, trenerów czy nawet już kierownika za wyniki i obecną sytuację jest żenujące. I nie wciskaj mi farmazonów z cyklu, że przecież wiedzieli na co się piszą i że mieli wybór. Dzięki działaniom MK nie ma wyboru, a oni robią to co jest ich hobby, co kochają lub dzięki czemu mają pracę i pieniądze. Wstyd to kraść i...

     • 30 3

   • Wuefista dzisiaj zobaczyles jak powinien wygladac progres

    Bo u twoich super grajków to był regres i niemoc jazdy na łyżwach nie mówiąc ze kije przeszkadzały w zdobyciu chociaż 1 bramki

    • 22 15

   • (7)

    No faktycznie... Pewnie gdyby mieli innego trenera (oczywiście nie wuefistę), a najlepiej MZ to by wygrali :)

    • 19 5

    • pewnie by nie wygrali ale może co niektórzy nie potykali by się o własne nogi po ponad 30 meczach w ekstraklasie

     • 16 14

    • MZ mając w Sanoku połowę składu młodych, paru dziadków i kilku nołnejmów z Finlandii coś jednak pokazuje. (5)

     Spójrz na tabelę.

     • 21 10

     • Masz rację (4)

      No właśnie pokazuje tylko, że z bardzo dobrym bramkarzem (Spesny), z jednym reprezentantem kraju w seniorach (Strzyżowski), z 4 nołnejmami z Finlandii (którzy strzelają 3/4 goli drużyny), 2-3 weteranami i kilkoma młodymi będącymi w reprezentacji młodzieżowej można w tej bananowej lidze powalczyć. Ale nie z takim składem jak jest w Gdańsku. Z ekipą w tej wersji żaden hokejowy Mourinho nic nie wyczaruje.

      • 15 3

      • (3)

       Ale to świadczy o tym że Marek Z zna ligę a wufista nie:) Zreszta pamietajmy że Marek K mówił o wzmocnieniach w postaci obcokrajowców ale nie pykło z finansami.

       • 10 9

       • (2)

        A co tu ma znajomość ligi do rzeczy? Przecież tu się wszystko rozbija o kasę, której w Stoczniowcu nigdy nie było i pewnie nigdy nie będzie. Ale ty dalej truj i sącz jad z tym wuefistą rozgoryczony rodzicu, jak by to miało jakieś znaczenie. A prawda jest taka znaFco, że u nas większość trenerów w każdym sporcie jest po AWF i ma kwalifikacje do prowadzenia zajęć wf

        • 11 5

        • Hmmm (1)

         Ale jaka kasa ? Co to ma do rzeczy ?
         W Toruniu jest kasa ? W Lodzi, Warszawie ?
         Nie ma po prostu planu szkolenia. Trenerzy, czy jak ich tam wolicie nazywac wuefisci poza kilkoma tzn 3 ma wyjątkami na zajeciach szkolnych od lat wykazują minimum zaangazowania.
         Jeszcze nie tak dawno wstydem bylo przegrać z Toruniem, a za chwile beda dostawac becki od Elblaga albo Gdyni gdzie lod maja od swieta albo wcale ....

         • 5 9

        • Taka prawda, tylko jeszcze tą liczbę bym zmniejszył

         • 3 0

  • (18)

   Naprzód Sosnowiec,
   Śpiewamy tobie,
   Wygrałeś ten mecz,
   Kostecki spadaj precz!

   • 90 3

   • Bolo, Alex! (16)

    Świetny mecz, widać progres i naprawdę niewiele im brakuje, żeby powalczyć z lepszymi co?

    • 61 2

    • A gdzie sie podzialy te dwa klauny (15)

     • 20 1

     • (14)

      Z panicznej podniety pewnie nie zauważyłeś mojego komentarza.

      • 2 18

      • Alex a cóż to ciekawego nam napiszesz dzisiejszego pięknego wieczoru?? Niecierpliwie czekamy (13)

       • 17 2

       • (12)

        No coż.mecz faktycznie nieudany. Ale patrząc na wasz żałosny skowyt, jest mi was serdecznie żal. Wyglądacie na grupkę niedowarzonych kolesi,którym naprawdę nic w życiu już nie zostało,jak tylko prześladowanie Stoczniowca. Przyjmijcie wyrazy szczerego współczucia.

        • 3 19

        • (11)

         Alex gdyby nie Kiler w bramce to vo kolejkę byście taki łomot dostawali. Macie szczęście że chłopak chce się wybić a nie wciąż być nr 2

         • 15 0

        • Antykibic dostał globusa. (10)

         Po 1.
         chyba zapomniałeś,że w poprzednim meczu też Kielera już nie było.
         Po 2. wiadome było,że z powodu braku silnych wzmocnień zagranicznych jakich mnóstwo w innych drużynach, będzie to drużyna słabsza na początku,a projekt jest na trzy lata.
         Po 3. w historii sportu nie takie były przegrane i nie takich zespołów, więc nie histeryzuj,bo dorosłemy facetowi,nawet anonimowemu ,to nie wypada.

         • 0 13

        • (9)

         Ty jakiś nie normalny jesteś przecież w poprzednim meczu dostali w 8:2?

         • 10 0

        • (8)

         No właśnie i czwarta drużyna w tabeli.... A resztę dopowiedz sobie sam jak się uspokoisz,bo człowiekowi w amoku ja nic nie wytłumaczę.

         • 0 10

        • (3)

         ale że co przedostatnią drużyną przegrali 11:0 a z czwarta 8:2 co to ma znaczyć że to wypadek przy pracy? ty oglądasz chociaż te skróty? To jest wstyd i hańba dla Gdańska. Marek nie ma kasy na drużyne i sponsorów. Raczej nie będzie miał wybitnej młodzieży, bo i w u18 i u20 wychowanków brak. A na koniec doprowadził do tego że nawet nie ma nawet kibiców.

         • 12 0

        • (2)

         Nie będzie kibiców nie będzie dzieci w tym sporcie - proste . Myśleć trzeba trochę

         • 10 0

        • (1)

         Tak uważam,że ten wynik jest nieadekwatny do umiejętności tej drużyny.I tak jak mówiłem ,bez histerii panowie. Przypomnijcie sobie wyniki meczów z ostatnich MŚ w piłce nożnej. W sporcie takie wypadki przy pracy się zdarzają.

         • 0 11

        • Zobaczymy z Sanokiem.... Obstawiam że będzie podobnie

         • 10 0

        • To oznacza tylko tyle że czwarta drużyna was olała tsk jak inni, i grali treningowo. (2)

         Sosnowiec 2 tercje zagral na poważnie.

         • 10 1

        • (1)

         Tak ci się wydaje,że to wĺaśnie to oznacza,bo jesteś w amoku więc nie myślisz logi.cznie

         • 0 10

        • zjedz snickersa Alexis i wyjdz spod biurka prezesa. i kolana otrzep.

         • 13 0

        • Drogi Aleksie naiwny ty jesteś gdyby Katowice zagrały na 100procent to by bylo z 20 w plecy. Niestety większość drużyn gra z nami na pół gwizdka

         • 13 1

   • cóż za i**otyczny rym,zapewne godny autora. Bogu dzięki trybuny muszą być puste. Inaczej dzieciaki z byłego "klubu" by się zdefekowały w rajty z żalu ,że to nie wynalazki grają niewypłacalne. Wiele takich tematów historia zna i pamięta. Dobranoc dzieci.

    • 1 15

  • (1)

   Korol na bruk! nik, cba i prokuratura do hali Olivia i urzędu miasta!

   • 88 1

   • A przede wszystkim lekarz do twojej głowy :-) .....nic to.....zdaje się że za późno

    • 1 21

  • (3)

   zaorać i już

   • 55 1

   • Turnus co na to koledzy z pzhl będą zrywać boki ze śmiechu (1)

    • 26 2

    • A kto tego drobnego cwaniaczka traktuje poważnie?

     • 23 2

   • No i co mi zrobicie ? jestem nietykalny ,śmieje wam się w twarz Kostecki, 2-0 czy 11-0 co za różnica.

    • 57 2

  • Kostecki (1)

   Daj już k oo ź w a spokój i zejdź ze stołka !

   • 73 2

   • Teraz widać jakim bohaterem w bramce był Kieler

    Gdyby nie on to wyniki byłyby jak w piłce ręcznej kompletne dno nie potrafią strzelić jednej bramki a obrona to chyba dziś nie grała bo bramkarza o mało nie znokautowali

    • 25 4

  • To jednak profeska pana Kostka

   Nie to co amatorski zespół PKH, który to z taką pasją pan Kostek uwalił. Brawo dumo trójmiejskiego hokeja, brawo Kostecki!

   • 80 3

  • Korol a może odwiedzimy ciebie? Ty też jesteś współwinny rozwalenia gdańskiego hokeja! (13)

   Maczasz palce w patologii!!!

   • 79 9

   • (9)

    Może znowu jakieś złote myśli kierownika Zenka ? Śmiało...

    • 41 9

    • internetowy szczekaczu (5)

     ale do kogo , chociaż podpisałbyś się albo daj adres to podjadę

     • 13 29

     • Zeniu zjedz (3)

      pytanie czy dasz radę , po tych 12 piwkach

      • 31 10

      • Jan dam radę , po dwunastu to ja dopiero coś bym wypił (2)

       mam balkonik ale to i tak lepsze niż twój alzheimer

       • 5 18

       • Kierownik Balonik (1)

        Balkonik czy balonik? Dmuchnij lepiej w niego jutro rano jak pójdziesz cudze dzieci uczyć.

        • 20 11

        • Janie , nie idz tą drogą

         Janie jutro jest sobota a ja mam rodzinę , której się oddam a jak ty spędzasz wolny dzień od pracy to tylko i wyłącznie twoja sprawa

         • 11 9

     • Na czy na taczce chcesz sie przejechac

      • 21 9

    • Wiecie co jest najsmutniejsze w tym wszystkim? (2)

     Że kierownik Zenek i tak nawet teraz jest lepszym hokeistą jak połowa składu Kostnicy.

     W porównaniu z tymi młodymi talentami to on ma lepszą jazdę na łyżwach, ustawienie, przegląd pola, podanie, strzał itp. itd. Gorszą ma tylko kondycję i ogólnie zdrowie.

     • 20 1

     • 11/10

      • 1 0

     • zdrowie ma gorsze zwłaszcza wzrok

      • 1 6

   • Olimpijczyk k. jego mać.....

    • 25 0

   • Czytamy.

    • 9 1

   • wielki sportowiec jako człowiek zwykły cwaniaczek

    • 15 0

  • Rozwalili seniorów. Rozwalili juniorów. Rozwalili młodzika (5)

   Co będzie dalej ?

   • 65 3

   • (3)

    Jak to co ? Nic.
    Panowie od wf maja etat, Gruby ma hale, biznes sie kreci.
    Swoja droga caly czas jestem ciekaw o jakiej akademi opowiadal w wywiadzie Turnos ???

    • 31 5

    • (1)

     Wydaje się, że o Akademii Pana Kleksa , brodą już mu blisko do pana kleksa

     • 30 1

     • Pan Klesk w kosmosie jak nic:)

      • 8 0

    • Ta Akademia to takie mityczne zwierze jak UKS.

     Podobno jest a nikt nie widział.

     • 9 0

   • Kieler jak wieczorem zobaczysz wynik

    Nie strać przytomności z wrażenia i zapomnij o powrocie do grubego zniszczy Cię jak hokej w Gdańsku to zawistny człowiek nie cofnie się nawet po takim pogromie

    • 29 1

  • OBC Kostnica

   Czyli towarzystwo wzajemnej adoracji

   • 34 1

  • ... (1)

   kostecki WON!

   • 41 1

   • a kysz.... zgiń, przepadnij

    • 8 0

  alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

  Najwyżej ocenieni zawodnicy Stoczniowca

  Najlepiej typujący wyniki Stoczniowca

  imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
  1. PIOTR Radelski 34 68 97.1%
  2. Bartosz Borkowski 36 67 94.4%
  3. Renata Koczyńska 36 67 94.4%
  4. Waldemar Niklas 36 66 97.2%
  5. Izabela Dymkowska 36 66 94.4%

  Terminarz

  19.02 (pt) godz.18:00 GKS Tychy 10:0 bez publiczności STOCZNIOWIEC Gdańsk
  17.02 (śr) godz.18:00 STOCZNIOWIEC Gdańsk 2:3 bez publiczności Ciarko STS Sanok
  05.02 (pt) godz.18:30 STOCZNIOWIEC Gdańsk 0:11 bez publiczności Zagłębie Sosnowiec LIVE!
  02.02 (wt) godz.18:30 STOCZNIOWIEC Gdańsk 2:8 bez publiczności GKS Katowice LIVE!
  31.01 (nd) godz.17:00 Energa Toruń 3:1 bez publiczności STOCZNIOWIEC Gdańsk

  Relacje LIVE

  zobacz wszystkie relacje »

  Najczęściej czytane