Seria B I ligi siatkarek

25 października 2004 (artykuł sprzed 19 lat)
Siatkarki TPS Rumia mecz czwartej kolejki serii B I ligi rozegrały dwa tygodnie temu łącząc wyjazdy do Częstochowy i Sosnowca. Jako że z SMS przegrały 0:3, dogonienie kalendarza przez inne drużyny kosztowało podopieczne Wiesława Dziury spadek o trzy pozycje w tabeli, na dziesiąte miejsce.

Pozostałe wyniki 4. kolejki:
AZS Ostrowiec Św. - MMKS Dąbrowa Górnicza 1:3, Start Łódź - ChTPS Chodzież 3:1, Politechnika Częstochowa - Skra Bełchatów 2:3, Legionovia - Olimpia Jawor 3:0, Sokół Chorzów - Wisła Kraków 3:0, Piast Szczecin - AZS Białystok 3:2.

Opinie (11)

• No nareszcie Trojmiasto przypomnialo sobie o IB :)

Ostatnio ze Startem Łódź (16 października) Rumianki zagrały wspaniale (3:0). Z SMS Sosnowiec grały o 11:00 rano :( zaraz po meczu w Cz-wie i obydwa spotkania były bardzo wyrownane. 30 października Ostrowiec wyjedzie z Rumi z 1 punkcikiem :). Rumia gra u siebie !!!

• 0 0

• do boju!

ja tez tak uwazam!
    dziewczyny graja super i beda graly coraz lepiej!
    powodzenia

• 0 0

• Bedzie dobrze !!!

Mleczko szerzej w przyjęciu ( szczególnie w lewo przy skrótach w zagrywce na Kasię).
    Nie trzymać sie sztywno jednego ustawienia. Lecz dostosować je po I secie ( panie trenerze).
    I....... jak najwięcej dawać Doris na obejście z jednej nogi.
    Czy wy te go nie widzicie.
    Jeśli Doris dobrze gra w piłkę plażową to nie znaczy wcale że musi grać źle w halową.Jej atak z obejścia to kopalnia pkt. Tylko trzeba dać jej szanse i uwierzyć w nią.
    Jednej rzeczy to Wy sie już do końca życie nie nauczycie. Dyscypliny taktycznej.
    W Częstochowie odebrałem wrażenie że jesteście niezwykle spięte.Chyba za bardzo chcecie. Ja uważam że Wy jesteście jednym z trzech najlepszych zesopłów w lidze. Wy sobie nie róbcie jaj.Ja zbyt długo oglądam siatkówkę, aby sie tak bardzo mylić.
    Życze sobie 5 zwycięstw pod rząd. Każdy inny wynik będzie porażką.
    Więcej luzu i ruchu na boisku !!!
    Pozdrawiam !!!

• 0 0

• .....

zbyt dlugo? czyli caly rok? :) zastanow sie najpierw co piszesz i czy wogole wiesz na czym siatkowka polega!!!!

• 0 0

• Wiem !!!

Siatkówka polega na tym żeby taka kolorowa kulka, ( kiedyś była biała ) spadła na parkiet przeciwnego zespołu, lub zeby ten zespół wybił ją za nasze pole.

Widzisz Fic. Wiem. A jak chcesz coś mądrego mi powiedzieć to będę wdzięczny.
    korona100@op.pl

• 0 0

• Eksperci !!!!

W sobotę wieczorem (30.10.04 o 18.00) zweryfikowanych zostanie wiele opinii dotyczących układu sił w Serii B I Ligi siatkówki kobiet. Spotkają się TPS Rumia i AZS Ostrowiec Świętokrzyski. Obie drużyny przez ekspertów uznawane są za murowanych kandydatów do spadku. Aktualny układ w tabeli i terminarz wskazują, że przegrany z tego meczu znajdzie się w bardzo trudnej sytuacji. "Ten mecz trzeba wygrać" - krótko stwierdził trener rumianek Wiesław Dziura. Emocje gwarantowane.
    Jak czytam te bzdety ze sprtowychfaktów to mnie szlag trafia.

Jacy KUŹWA eksperci.
    Dziewczyny nie dajcie sie tak poniżać. Pokażcie tym " ekspertom".

• 0 0

• No i pokazały :)

Wygrały 3:2 (22:25, 23:25, 25:20, 25:22, 15:6). I musiały posłuchać Serwika. Doris z obejścia - bomba ! Justynka Lademan mocna jak zwykle :). Reszta dziewczyn super. Tylko rozgrzewały się wolniej (jak to ludzie z Północy) od Ostrowiczanek (bo one z Południa), bo w pierwszym secie było już nawet chyba 1:9 jak nasze się wzięły do roboty. Serwik więcej takich porad :)

• 0 0

• There is no such probabililty !!! zeby ten zespół spadł.
    Ale nie dziwie się dziewczynom że ciężko sie wygrywa kiedy wszyscy dookoła "eksperci" już po 3 kolejkach skazują je na II ligę.

Jeszcze nie jeden faworyt połamie sobie ząbki w Rumii.Nie myślę tu oczywiście o Dąbrowie Górniczej , bo dla mnie to żaden faworyt i być może wywiezie z Rumii seta. Mnie bardziej interesuje Piast.
    A za zwycięstwo dzięki. Jestem cały w skowronkach.Myślę że to zwycięstwo przełamie tą nieszczęsną serię 2:3.I te pechowe sety przegrywane do 32, 26, 28.
    Gratulacje !!!
    PS. Przepraszam Was za te moje ( indywidualne oceny). Nie chcę nikogo wyróżniać.Ale piszę to co myślę. A lubię Was wszyskie 25:0

• 0 0

• Brawo ! super meczyk!

• 0 0

• TPS do boju

Babeczki super tylko trenera maja do bani. Czy ten facet aby na pewno wie co ma robic? Takie konkluzje nasuwaja mi sie po obejrzeniu kolejnego meczu, na szczescie wygranego. Zaluje takze ze w chwilach slabosci niektorych zawodniczek trener nie daje szansy pogrania innym jak chocby Oli Theis ktora juz w zeszlym roku udowodnila, ze potrafi "klepac" pilke. Zespolowi zycze dalszych sukcesow. Pozdrawiam