• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport

Spotkanie kibiców Lechii z piłkarzami i zarządem

mad
25 października 2016 (artykuł sprzed 6 lat) 

Lechia Gdańsk

Kibice Lechii podkreślali w poniedziałek, że najważniejsze w sezonie są dla nich mecze z Arką. Kibice Lechii podkreślali w poniedziałek, że najważniejsze w sezonie są dla nich mecze z Arką.

Derby, kondycja finansowa klubu, rozwiązanie rezerw, forma drużyny, wypożyczenia czy... nauka języka polskiego - te tematy poruszali kibice Lechii podczas spotkania z władzami klubu, trenerem oraz sześcioma piłkarzami. Odbyło się ono w sali konferencyjnej Stadionu Energa Gdańsk i przebiegało w przyjaznej atmosferze.LECHIA - PIAST 3:2 - OCEŃ PIŁKARZY, PRZYPOMNIJ SOBIE MECZ, OBEJRZYJ ZDJĘCIA I WIDEO

Na spotkanie z fanami przybyli po stronie piłkarzy: Grzegorz Wojtkowiak, Marco Paixao, Sebastian Mila, Milos Krasić, Jakub WawrzyniakSławomir Peszko oraz trener Piotr Nowak, prezes Adam Mandziara, a także członek zarządu Kazimierz Konieczny. Kibice zadawali pytania, przedstawiciele klubu odpowiadali. I tak przez półtorej godziny.

Pamiętajcie o derbach

Głównym tematem spotkania były zbliżające się derby Lechia - Arka, które odbędą się w niedzielę w Gdyni. Kibice zwracali uwagę, że to dla nich najważniejszy mecz w sezonie i piłkarze powinni o tym pamiętać.

ZMIANY DODAJĄ LECHII JAKOŚCI

- Mogę zapewnić, że w odpowiedni sposób podchodzimy do derbów. Zostałem wychowanych przez kibiców Lechii Gdańsk, dlatego też mam taką samą mentalność jak wy - deklarował Mila, pomocnik Lechii.

Hymn Lechii Gdańsk.Od razu otrzymał także pytanie, czy w razie potrzeby będzie gotowy na 90 minut gry w derbach, gdy będzie trzeba w nich zastąpić Rafała Wolskiego. Dodajmy, że Mila zagrał w tym sezonie ekstraklasy tylko 13 min., w ostatnim meczu z Piastem Gliwice w 13. kolejce.

DERBY ARKA - LECHIA PRZY KOMPLECIE PUBLICZNOŚCI

- Na takie mecze czeka się całe życie. Mi nie było jeszcze dane grać w barwach Lechii przeciwko Arce. Zawsze się chciało wystąpić w takich meczach. W nich nie ma możliwości, żeby odpuszczać. Dlatego nie ma o czym mówić. Każdego dnia wychodzę w szaliku i czapce byle tylko się nie przeziębić i być zdrowym na niedzielne spotkanie, dostać szansę i móc ją wykorzystać. Wykonałem dużo dodatkowej pracy więc fizycznie i mentalnie czuję się gotowy w stu procentach - stwierdził Mila.
Według pomocnika żaden z piłkarzy biało-zielonych nie ma problemów ze zrozumieniem wagi niedzielnego spotkania.

- Mamy tydzień przerwy pomiędzy meczami, dlatego też jesteśmy w stanie odpowiednio przygotować się do derbów. Wiemy, jak ważny jest to mecz dla kibiców - dodał Nowak
Padło pytanie o Piotra Wiśniewskiego. Czy dostanie szansę poza Pucharem Polski na zakończenie kariery i może warto dać mu chociaż 5 min na boisku podczas derbów?

KLUCZ DO POZYCJI LIDERA LECHII LEŻY POZA GDAŃSKIEM

- Rozumiem, co znaczą Wiśnia i Mateusz Bąk dla kibiców. Są częścią historii tego klubu i respektujemy to jako zespół. Fajnie by było, gdyby udało się upchnąć ich wszystkich na derby, Ale tak się nie da. Mam tylko 18 miejsc w składzie - mówił Nowak.
Lechia gotowa organizacyjnie na miejsce w czołówce ligi

Jeden z kibiców zapytał, czy Lechia jest organizacyjnie przygotowana na ewentualne mistrzostwo Polski czy miejsce w czołówce ligi i czy są planowe wzmocnienia w zimowym okienku transferowym?

- W tej chwili mamy dobrą kadrę, dlatego musimy przedyskutować, czy potrzebujemy zimą wzmocnień. A na to, czy będziemy w czołówce, to trzeba jeszcze trochę odczekać, ponieważ potrzebnych jest do tego dużo punktów. Organizacyjnie myślę, że damy sobie radę - stwierdził Mandziara.
Szeroka kadra może jednak stwarzać problemy. Zazwyczaj ich przyczyną są piłkarze, którzy nie pojawiają się na murawie.

W 2015 ROKU LECHII GROZIŁA WOJNA Z KIBICAMI

- Oczywiście są w drużynie piłkarze, którzy nie grają. Natomiast założyliśmy sobie na początku sezonu, że nie ma w naszej szatni miejsca na osoby z fochem. Nie mamy czasu na to, aby głaskać takiego piłkarza, a on nie ma czasu, żeby to pokazywać. Mamy większe cele i ambicją każdego z piłkarzy jest wywalczenie sobie miejsca na boisku. Gdyby się ktoś taki pojawił, to starsi piłkarze, czy sztab szkoleniowy, szybko by go odsunęli od drużyny. Nie ma jednak u nas takich piłkarzy - powiedział Wawrzyniak.
Czy Lechia ma poważne problemy finansowe, że nie może zapłacić 70 tysięcy euro za transfer?

- Jeśli chodzi o finanse, to pensje płacone są regularnie. Odnośnie premii za końcówkę poprzedniego sezonu jesteśmy z prezesem dogadani co do terminu i pieniądze powinniśmy dostać na dniach - zdradza Mila.
Trudno jednak zrozumieć, że w przypadku dobrej kondycji finansowej klubu, Lechia nie jest w stanie zapłacić 70 tysięcy euro za transfer Flavio Paixao ze Śląska Wrocław.

ŚLĄSK SĄDZI SIĘ Z LECHIĄ W SPRAWIE 70 TYSIĘCY EURO ZA FALVIO

- Klub ma swoje powody, że tak postępuje. Jest to sprawa pomiędzy panami Bałazińskim i Żelemem. Obaj dokładnie wiedzą o co chodzi i się dogadają. Ta sprawa nie ma wpływu na decyzje Komisji Licencyjnej. A nadzór finansowy jest dlatego, że klub ma więcej wydatków niż dochodów. Na pewno nie mamy zaległości wobec byłych zawodników - wyjaśnił Mandziara.
Tym samym stwierdził, że sytuacja z ujemnymi punktami z zeszłego sezonu nie powinna się powtórzyć. Poza tym zdradził, że w klubie powinni pojawić się nowi sponsorzy. Padło jednak pytanie, czy klub reguluje na bieżąco faktury nie związane z piłkarzami.

- Pozostałe faktury staramy się płacić na bieżąco. I nie kończy się to na staraniach - powiedział Konieczny.
Kibiców zaniepokoiły także znikające wyspy klubowe. Konieczny zapewnił, że w zamian pojawią się dwa sklepy na Morenie i Przymorzu. Pierwszy będzie zaopatrywał południe Gdańska, a drugi północ.

- Nie ukrywamy, że patrzymy na wszystko pod względem finansowym, aby miało to rację bytu. Wszystkim zajmuje się Marc Ahr, dyrektor zarządzający Lechii, który decyduje o otwieraniu różnych rzeczy. Chcemy, aby były to sklepy prowadzone przez firmę New Balance. Do tego chcemy przedłużyć życie pawilonu New Balance na Targu Węglowym - dodaje Konieczny.
Fani usłyszeli także, że New Balance obiecał strój zaprojektowany specjalnie dla Lechii na nowy sezon. Są już pewne projekty, które zostaną poddane pod weryfikację kibiców.

Oprawa podczas meczu z Piastem GliwiceObywatelstwo Milinkovicia-Savicia oraz sprawy Kovacevicia, Maka i Sławczewa

Limit piłkarzy spoza Unii Europejskiej wyczerpują w Lechii: Vanja Milinković-Savić oraz Milos Krasić. Cierpi na tym ich rodak, Serb Aleksandar Kovacević. W ekstraklasie równocześnie na boisku może przebywać bowiem tylko dwóch takich piłkarzy.

- Vanja stara się o obywatelstwo hiszpańskie, ponieważ urodził się w tym kraju. Nie wiemy jednak, ile to jeszcze może trwać. To jest niezależne od nas. Gdyby je dostał, zwolniłby miejsce dla Kovacevicia. Pomocnik, tuż przed końcem okienka transferowego został poinformowany, że trener będzie stawiał na Vanję i Milosa, także wiedział co go czeka. Pomimo ofert z innych klubów zdecydował się zostać w Lechii - powiedział Mandziara.
Do tego trener zapewnił, że klub nie rezygnuje z wypożyczonego do Arminii Bielefeld Michała Maka, który powinien odpowiednio rozwinąć się w 2. Bundeslidze.

- Wróci na pewno. Ale jakie będą jego plany to zobaczymy. Może będzie chciał postąpić jak mister Makuszewski i podejmie taką, a nie inną decyzję. W tym wypadku jednak ułatwiliśmy Maćkowi drogę do Lecha Poznań, skoro tam chciał się wybrać - stwierdził Nowak.
Mandziara dodał, że Mak ma opcję wykupu, ale jest to duża kwota i wątpi, aby Arminia zdecydowała się wyłożyć za niego pieniądze. Przypomnijmy, że piłkarz ma ważny kontrakt z Lechią do 2019 roku.

SIMEON SŁAWCZEW NAWET NA SPACER WYCHODZI Z PIŁKĄ

Dostał również pytanie o opcję wykupu Simeona Sławczewa. Mandziara przyznał, że takowa jest i mieści się w możliwościach klubu. Dodał także, że Bułgarem interesują się inne kluby.

Brak drużyny rezerw, nauka języka polskiego, Jóźwiak w Lechii, trener od motoryki i alkohol w kadrze Polski

W sprawie rozwiązania drugiej drużyny Nowak stwierdził, że gra na poziomie III ligi nie jest wymagająca. Rytm meczowy jest ważny, gdy zostaje zachowany odpowiedni stopień trudności. Poza tym trudno wejść w zespół, z którym nie trenuje się na co dzień. Dlatego też woli, aby piłkarze wykazywali się podczas intensywnych treningów z pierwszym zespołem.

Zespolenie drużyny mają zapewnić lekcje języka polskiego dla obcokrajowców. Marco Paixao potwierdził, że jest coś takiego. Portugalczyk dodał, że jeżeli chce się być w danym miejscu dobry piłkarzem, to trzeba asymilować się ze środowiskiem i kulturą. Za przykład podał Cristiano Ronaldo, który według niego robi to świetnie.

W sprawie zmian trenera od przygotowania motorycznego Nowak stwierdził, że Piotr Kowalczyk świetnie wypełnił lukę, dba o piłkarzy, zajmuje się nimi odpowiednio cały dzień, ma indywidualne podejście do każdego, do tego prowadzi bazę danych monitorującą, która bardzo zadowala szkoleniowca. Dlatego też nie przewiduje zmiany na tym stanowisku.

Nie obyło się także pd pytania o Marka Jóźwiaka, którego postać wzbudziła wiele kontrowersji podczas zeszłorocznego spotkania kibiców z przedstawicielami Lechii. Mandziara przyznał, że dalej odpowiada on za skauting.

Pytanie otrzymał również Peszko, a dotyczyło ono... afery alkoholowej w kadrze Polski. Pomocnik humorystycznie zaprzeczył, że ma z nią coś wspólnego.

Typowanie wyników

ARKA Gdynia
LECHIA Gdańsk

Jak typowano

26% 253 typowania ARKA Gdynia
11% 104 typowania REMIS
63% 605 typowań LECHIA Gdańsk

Twoje daneTabela po 13 kolejkach

Piłka nożna - Ekstraklasa
Drużyny M Z R P Bramki Pkt.
1 LECHIA GDAŃSK 13 9 1 3 21:16 28
2 Jagiellonia Białystok 13 7 3 3 22:9 24
3 Termalica Nieciecza 13 7 3 3 14:15 24
4 Zagłębie Lubin 13 6 5 2 20:11 23
5 ARKA GDYNIA 13 5 3 5 15:14 18
6 Cracovia 13 4 5 4 22:14 17
7 Pogoń Szczecin 13 4 5 4 19:15 17
8 Legia Warszawa 13 4 4 5 17:16 16
9 Lech Poznań 13 4 4 5 13:16 16
10 Wisła Płock 13 4 3 6 16:17 15
11 Śląsk Wrocław 13 3 6 4 14:15 15
12 Górnik Łęczna 13 3 5 5 15:15 14
13 Ruch Chorzów 13 4 2 7 17:22 14
14 Piast Gliwice 13 3 5 5 14:21 14
15 Wisła Kraków 13 4 2 7 14:22 14
16 Korona Kielce 13 4 2 7 14:29 14
Tabela wprowadzona: 2016-10-24

Wyniki 13 kolejki

 • LECHIA GDAŃSK - Piast Gliwice 3:2 (1:1)
 • ARKA GDYNIA - Pogoń Szczecin 0:3 (0:2)
 • Wisła Kraków - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2:0 (1:0)
 • Wisła Płock - Górnik Łęczna 1:2 (0:0)
 • Śląsk Wrocław - Cracovia 2:2 (1:0)
 • Legia Warszawa - Lech Poznań 2:1 (0:0)
 • Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin 1:2 (1:0)
 • Ruch Chorzów - Korona Kielce 4:0 (1:0)
mad

Opinie (159) ponad 10 zablokowanych

 • (1)

  No właśnie jak nauka języka u stranieri?
  Pamiętam anegdoty jak Micanski z lecha po roku ponoć lepiej rozmawiał po Polsku jak Franz...

  • 26 4

  • Idzie dobrze!

   A I miejsce w tabeli jest SUPER!

   • 7 3

 • (6)

  Niech lepiej pogadaja o tym ze wsrod nich maja zwierzeta ktorym podpalenie magazynku w Gdyni sprawia przyjemnosc, niewinne dzieci stracily sprzet, ale oczywiscie winnych nie znaleziono.

  • 93 65

  • Podpalenie magazynu, (3)

   niewinne dzieci... niezły troll

   • 44 21

   • Ty to jesteś znawca (2)

    No przecierz to ekipa bojówkarska Arki malowała oprawy. Oj puknij się w ten pusty melon.

    • 25 13

    • Dzieci o 4 nad ranem śpią

     • 34 6

    • 'przecież' słowniki są ogólnodostępne, pało z GDA

     • 9 12

  • Hipokryto (1)

   A pamiętasz jak Kibole śledzi biły dzieci?

   • 4 1

   • Żeby pobić 7/8 latkow pojechali aż do Słupska.Ale to kozaki.

    • 2 1

 • (17)

  Normalni kibice Lechii przepraszają za atak na Ultrasów Arki.

  Kibice zawsze razem.

  • 175 138

  • normalna arka przeprasza kibiców Lechii... (1)

   ... za napad na turniej dziecięcy i pobicie rodziców na oczach dzieci, za kradzież flag z kantorka i za wiele, wiele innych.

   • 70 17

   • Smieszny jestes

    Przeciez sprawa sie wykasnila i zadne dziecko nie bylo nawet dotkniete tylko jednego ojca troche poszarpali wiec sie nie osmieszaj.
    Moze przypomne jak hools lechii pobili kibica Arki na wozku inwalidzkim.

    • 27 27

  • (2)

   Szkoda tylko że na derby najbardziej czeka patologia, żeby zrobić zadymę, zniszczyć czyjąś własność i obić kilka ryjów. Dopóki kibole nie dojrzeją emocjonalnie, lub nie zdechną pod jakimś murem, tego typu rozgrywki powinny odbywać się przy pustych trybunach.
   Bydło nie dojrzało jeszcze do takich imprez.
   Wielu mieszkańców Witomina zastanawia się gdzie poukrywać samochody, bo kto wie czy jakiś debil nie będize chciał wyładować swoich marnych frustracji na lusterkach albo szybach.
   A kto pokryje szkody pomeczowych zadym? Organizator? Kluby solidarnie?
   Moim zdaniem dopóki sytuacja z kibolami nie zostanie definitywnie opanowana, WSZYSTKIE kluby piłkarskie, powinny zrzucać się na fundusz ubezpieczeniowy, od wszelkich szkód powstałych w wyniku działalności kibiców. Im większe straty - tym wyższą składkę powinien płacić klub.

   • 39 18

   • dokladnie (1)

    Nie wpuszczac bydla na stadiony

    • 19 8

    • a forsa musi bolec
     kluby popierane przez idiotów
     powinny upadać

     • 0 0

  • nie bylo zadnego ataku

   kierownik osrodka wycofal się z oskarzen .straty to raptem 1000 zl które pokryje Arka.

   • 25 8

  • Ag (1)

   Mam w d*pie twoje przeprosiny.

   • 8 16

   • Aga czemu tak ładna dziewczynka tak brzydko mówi.

    • 23 2

  • (2)

   Nikt ci nie dał prawa do takich przeprosin. W moim imieniu nie mówisz. Ja nie przepraszam ultrasów z mało znanej wioski rybackiej pod Sopotem. Leje ciepłym moczem na Arke

   • 14 24

   • Rambo bambo - zostan w domu ze swoja kultura osobista

    • 15 4

   • Napisałem 'normalni' kibice przepraszają. Nie pisałem nic o niepełnosprytnych.

    • 5 0

  • wlasnie wrocilem z niemiec

   przepraszalem niemcow ze nie oddalismy im gdanska i przyznalem im racje ze to raj dla helmutow

   • 6 5

  • (4)

   Ja bym to psełdokibicowski bydło w czasie jakiejkolwiek zadymy wystrzelal na stadionie z ostrej amunicji. Innej metody na spokój nie ma. Ileż można tolerować to buractwo co niszczy stadion, historię i dobre imię klubu. I oni się nazywają prawdziwymi kibicami? Hahahaha śmieszni są

   • 3 6

   • Heee (3)

    Ci śmieszni kibice wyciągnęli twój klub z główna"prawdziwy" kibicu sukcesu...

    • 3 4

    • (2)

     I jednocześnie Go hańbią takimi czynami. sr* na takich kibiców, przepraszam, bandytów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
     Skoro nie wiesz to nie gadaj. Byłem wśród tych co pomagali wyciągać ten klub z bagna. Jeździłem do Siwiałki i innych wiosek, ale nigdy nie było mojej zgody i wielu innych na takie ekscesy więc się od bandytów odcięliśmy. Więc skoro nie rozumiesz o czym piszę to po prostu zamilcz bo się ośmieszasz.

     • 8 2

     • (1)

      99% w tych siwialkach to byli ci twoi "bandyci" baranie....a twoja zgoda stolec znaczyła i stolec znaczy.

      • 3 6

      • Nie wiem jakie zioło palisz ale zmień bo ci strasznie szkodzi!!!! Wytłumacze ci ostatni raz byś zrozumiał, bo moje dzieci gdy miały 5 lat i pytały mnie dlaczego nie jestem tam gdzie kibole, to zrozumiały. Słuchaj: dla mnie i kilku moich przyjaciół było wielkim zaszczytem to, że mogłem w jakimś tak procencie wspomóc i przyczynić się do odbudowy Lechii. Niestety jak zobaczyliśmy, że jest w tej grupie wielu popaprańców, którzy oprócz wspierania i ratowania naszego klubu jeżdżą na mecze w A-klasie i się napie***ją z wieśniakami z Siwiałki a do tego każdy wyjazd musi być w asyście psiarni, to powiedzieliśmy dosć. Nie będziemy brali udziału w takim tworzeniu klubu. Mecz ma być świętem dla ludzi, rodzin. Oczywiście niech drą ryja na stadionie, rzucą parę wyzwisk, nie ma sprawy. Ale żeby jechać na mecz i wszczynać burdy albo kraść jakieś flagi? To jest chore i prymitywne.
       Dziś moje dzieciaki mają 16 i 14 lat chodzą na mecze i są dumne, że ich ojciec nie jest takim zwyrolem jak ci bandyci stadionowi czy to na Lechii czy w innych klubach. I to jest największa nagroda dla mnie. Jestem dumny z siebie i z moich dzieciaków.
       Mam nadzieję, ze zrozumiałeś bo jeśli nie to nie ma o czym więcej gadać.

       • 4 3

 • Jeśli społeczeństwo polskiej piłki zrobi coś z tematem legii i ich wspieranie przez sędziów (5)

  To jest szansa na mistrzostwo jeśli nie to ciężko będzie wygrać bo zniszczą nas pozasportowo. To co się dzieje jak legła okrada z punktów innych jest dla mnie skandalem.

  • 114 4

  • (3)

   Racja a mi kolega ze stolicy napisał ogladales lige + co powiedzial magiera jak mu twarowski powiedzial ze maja straty do lidera 12 punktow ze to nie 12 a 6 i ze szybko je odrobia takze na bank sedziowie legła podniosą..................Bo mistrz ma byc w stolicy

   • 14 3

   • Mistrz ma być w stolycy? (1)

    No to Polonia, Drukarz, Gwardia, Hutnik, Lotnik, Marymont, Okecie, Olimpia, Polonez, Ursus, Sarmata, Spójnia czy Warszawianka! :)

    • 7 5

    • A Skra ,Politechnika,AZS.

     • 1 0

   • To prawda. Legia gra nieczysto.

    To najbrudniejszy zespół w lidze od lat. Dlatego cieszę się, że arkowcy mimo wszystko, im nakopali w ich gnieździe 3:1 i bardzo rozpaczam po przegranej naszych w stolycy 3:0. Mam nadzieję, że weźmiemy sromotny rewanż w Gdańsku. Tymczasem jak całe Trójmiasto pluje na Legię Warszawa.

    • 15 1

  • sami się zniszczycie

   huliganką i alkoholem

   • 6 11

 • lechia (1)

  to taki kolos na glinianych nogach.

  • 34 88

  • dziesiejsze derby

   SAM JESTEŚ KOLOS NA GLINIANYCH NOGACH

   • 0 0

 • czy ktoś się orientuje czy to dziadostwo -szmacianka będzie pokazana w TV ? (8)

  bo trudno to nazwać futbolem ! jak chcę obej zeć dobry mecz to włączam TV lige niemiecką hiszpańską i patrzę ! , nieraz dla rozrywki warto popatrzeć na kabaret zwany Lotto extraklasa !!! -tymbardziej na takie grupy {trudno je nazwać drużynami } jak lechia czy arka ,najbardziej zadziwiające jest to jak np. lechia z taką "grą" jest na czele ?!... no tak ! ale ten cały polski futbol wygląda jak wszystko inne co polskie -polityka ,gospodarka itd. !...

  • 24 125

  • TV Trwam - transmisja LIVE (1)

   może lepiej tą ligę niemiecką oglądaj, bo po meczu będziesz znowu głupoty wypisywał.

   • 23 1

   • live

    we wszystkich kościołach

    • 2 3

  • analfabeto,twoje wypociny to wiadro gwoździ.Już niedługo będziesz mógł oglądać malysza bo tam możesz się wykazać takimi wpisami.(obejrzeć.)

   • 17 1

  • Skoro według ciebie to takie g*wno to po co chcesz to oglądać w TV?

   • 31 1

  • skąd wiesz z jaką grą jest na czele , skoro tego nie ogladasz?

   • 14 0

  • Canal+ pokazuje cala e klase. Ale pewnie nie masz.

   • 14 1

  • sz*ata niemiecka

   to po co się spitolino niemiecka pytasz czy będzie w tv???

   • 1 1

  • Prawdziwy polaczek...

   Jak słyszę takie komentarze to chce mi się rzygac. Wypiera....mieszkać do Barcelony czy Madrytu .

   • 3 0

 • (3)

  Mam wrażenie, że lechia się boi Arki :-D

  • 33 108

  • No to klapa :-) jak sie boi

   ale chyba ta z Zielonej Góry

   • 28 3

  • (1)

   Mam wrażenie że jesteś idiotą :-D

   • 11 3

   • nie patrz juz w to lustro :D

    • 0 0

 • A był ten co połamał nogi w Gdyni (1)

  • 46 15

  • cud zmartwychstał i chodzi :)

   • 29 5

 • lechia normalna przeprasza (7)

  a jest normalna Arka by przeprosić za "śmierć" na transparencie !!!

  bo kluby oczywiście na to się nie zdobędą

  • 86 11

  • jako normalny kibic Arki przepraszam za "śmierć" na sektorówce. (2)

   takie groźby mają swój zapis w odpowiednich paragrafach i nie powinny znaleźć się na takim wydarzeniu sportowym jak DERBY !
   Jestem kibicem Arki na mecze chodzę z kumplami, mam karnet itp.
   "Drażnię" się kolegami z pracy którzy są kibicami Lechii Gdańsk ale więcej z tego jest śmiechu niż napinki. Piwo i konstruktywna krytyka też się zdarza.

   W niedzielę chcę oglądać dużo goli, ładną grę i wygraną drużyny która strzeli o jednego gola więcej!!! ( i niech to będzie Arka )

   • 82 4

   • brawo i takich kibicow potrzebujemy

    w chuliganka won

    • 49 7

   • Brawo

    Brawo ten Pan!!!

    mam dokładnie tak samo

    • 17 4

  • nie rozśmieszaj ta śmiercią, chyba że w haloween wierzysz (1)

   jak klub lehia może umrzeć? - np. zbankrutować. Czy życzenie komuś bankructwa jest karalne?
   Nikt personalnie drugiej osobie nie groził, więc wstań spod prokuratorskiego stołu - sprawy nie będzie

   • 5 31

   • I właśnie za takich niemądrych kibiców jak ten co powyżej zamieścił ten wpis Gdynia przeprasza

    • 20 3

  • Ale jesteś tępy. (1)

   Wszystko co jest gdzieś napisane bierzesz tak do siebie przecież to zwykła przenośnia.

   • 1 1

   • Tępy?

    Kto jest tępy? Mądry przenośnie zrozumie. A co zrobi tępy?. Tępy wciągnie gnata i kogoś zastrzeli. Tak jak w Kwidzynie. Powiedz rodzinie zmarłego 20 letniego kibica,że zastrzelił Go jakiś tępak.

    • 3 2

 • dzierzy (1)

  Wielka Lechia na stałe na fotelu lidera , derby 3 do 0 dla nas !!!

  • 59 25

  • 3-0 jest ok

   • 10 2

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najbliższy mecz

Wisła Płock
61% LECHIA Gdańsk
17% REMIS
22% Wisła Płock

Ostatnie wyniki

Górnik Zabrze
58% LECHIA Gdańsk
19% REMIS
23% Górnik Zabrze
77% LECHIA Gdańsk
13% REMIS
10% Piast Gliwice

Najlepiej oceniani

Najlepiej typujący wyniki Lechii

Imię i nazwisko Typ. Pkt. Skuteczność
1. Radosław Dymkowski 23 42 60.9%
2. Krzysztof Wiecki 23 42 56.5%
3. Katzrzyna Ziembicka 23 40 56.5%
4. Damian Łupiński 23 39 56.5%
5. Grzegorz A 22 37 54.5%

Relacje LIVE

Najczęściej czytane