Stoczniowcy rozgromieni przez outsidera

Marta
26 września 2010 (artykuł sprzed 13 lat)

Wszyscy znamy kłopoty finansowe gdańskiego hokeja, niestety w niedzielę doszły jeszcze kłopoty kadrowe, mimo wszystko jednak utrzymanie pewnego poziomu przyzwoitości powinno być obowiązkiem. Tymczasem na kompromitację zakrawa przegrana Stoczniowca na wyjeździe z outsiderem PLH aż 2:9 (1:3, 0:4, 1:2). Zagłębie Sosnowiec do niedzieli nie wygrało żadnego meczu w tym sezonie! We wtorek zespół Tadeusza Obłoja zagra w Jastrzębiu-Zdroju zaległy mecz Pucharu Polski.

1:0 M. Kozłowski as. T. Kozłowski (0:52)
1:1 Ziółkowski as. Marzec (5:01 w osłabieniu)
2:1 Kuc (10:17 w podwójnej przewadze)
3:1 Luka as. Voznik, Bacul (16:50 w przewadze)
4:1 Antonovič as. Luka (20:12 w przewadze)
5:1 Luka as. Antonovič (25:54)
6:1 M. Kozłowski (38:03 w przewadze)
7:1 T. Kozłowski (39:59 w podwójnym osłabieniu)
7:2 Ziółkowski as. Marzec (41:20 w przewadze)
8:2 Bacul as.Luka, Antonovič (54:37)
9:2 Jaros (as. Voznik (55:54)

STOCZNIOWIEC:Odrobny (25.55 Soliński); Kostrecki - Rompkowski, Smeja - Maj, Maciejewski - Rompkowski oraz Kabat; Skutchan - Steber - Pesta, Marzec - Ziółkowski - Kwieciński, Janecka - Chmielewski- Wróblewski.

Gdańszczanie udali się na mecz do Sosnowca, bez Wojciecha Jankowskiego który nabawił się urazu w czasie meczu z GKS Tychy, ponadto zabrakło Marka Wróbla i Jakuba Stasiewicza. W tych okolicznościach zajmujący do niedzieli ostatnie miejsce w tabeli hokeiści Zagłębia mieli ułatwione zadanie.

Mecz rozpoczął się od bramki dla gospodarzy strzelonej już w 1 minucie. Gdańszczanie wprawdzie odpowiedzieli trafieniem Tomasza Ziółkowskiego ale w pierwszej części gry gospodarze jeszcze dwa razy pokonywali Przemysława Odrobnego.

Również druga tercja rozpoczęła się od szybko strzelonej bramki a kiedy w 26 minucie gdańszczanie stracili piątego gola trener Tadeusz Obłój zdecydował się na zmianę bramkarza. Niestety Sylwester Soliński też nie zdołał powstrzymać rywali. O tym, że mecz w Sosnowcu kompletnie gdańszczanom nie wyszedł niech świadczy fakt, że w ostatniej sekundzie drugiej tercji Tomasz Kozłowski zdobył bramkę strzelając z własnej tercji.

Gdański trener, w momencie gdy gdańszczanie grali w podwójnej przewadze postawił wszystko na jedną kartę i w końcówce tercji wycofał bramkarza. Niestety zamiast gola dla "Stoczni" krążek wyłuskał Kozłowski i dalekim strzałem zdobył siódmą bramkę dla gospodarzy.

Tabela wprowadzona: 2010-09-26
Pozostałe wyniki 6 kolejki PLH: GKS Tychy - Aksam Unia Oświęcim 2:1 (1:1, 1:0, 0:0), MMKS Podhale Nowy Targ - Ciarko KH Sanok 5:3 (2:1, 2:1, 1:1), KTH Krynica - Akuna Naprzód Janów 7:5 (3:0, 2:3, 2:2), Comarch Cracovia Kraków - JKH GKS Jastrzębie 3:2 po dogr. (0:1, 1:1, 1:0, d.1:0).
Marta

Opinie (161) 10 zablokowanych

• ODRBONY 5 puszczonych bramek w 25 minut... (2)

ARTUR WON!! co TY grasz to jest szczyt szczytów! potykasz sie o własne nogi! nie umiesz na łyżwach jeździć!

• 19 8

• (1)

bo na pewno byłeś na meczu i widziałeś jak grał !

• 5 3

• wystarczy że ktoś raz Artóra w akcji widział to już wie jak mógł "grać"

• 2 0

• (1)

i to by bylo chyba na tyle,,,cho jakos naiwnie jeszcze wirze w przebudzenie...czy irracjonalnie??

• 5 2

• 48 minut na karach...

• 3 0

• brawo stoczniowiec... (1)

...jestescie najlepsi, a zwłaszcza artur kostecki ale to inna bajka, tydzien temu craxa 10:3, teraz zaglebie,ktore do tego meczu zajmowalo ostatnie 10m-ce,a wy 6 ilosc goli tez byla taka sama strzelonych i straconych,i co 9:2 w dupe...co sie dzieje???jak macie rególarnie na wyjazdach dostawac takie baty to odawajcie walkowera bedzie 5:0 a nie po 9:?, albo 10: !!!dzieki to tyle ogarnijcie sie

• 14 5

• Pamietaj,że po określone liczbie walkowerów następuje wykluczenie z rozgrywek.

Pamiętaj także,że w obecnej sytuacji (wiem,to smutne) pozytywem jest już sam fakt,że Stocznia jeszcze w ogóle gra.Źle się dzieje w trójmiejskim sporcie; chyba jednak kryzys dobrał się w końcu i do tej dziedziny...

• (4)

brawo dla duetu Ziółkowski-Marzec za te dwie bramki!

• 25 6

• (1)

i za co te minusy tutaj ? Zazdrośni koledzy ?

• 9 0

• no a kto inny

• 5 0

• (1)

Brawo dla mlodych chlopakow, pokazuja na co ich stac. A gdzie nasi obcokrajowcy? Lepiej ich wszystkich wyrzucic, bo szkoda kasy.

• 0 1

• Lepiej zobacz kogo obcokrajowcy mają w obronie - Artóra i coraz cieńszego kadrowicza Rompkowskiego

to tak jakby zamiast w pięciu grali w trzech i pół.

• 1 0

• Walka o utrzymanie bedzie dramatyczna

szczególnie z jednym gościem z pierwszej piatki

• 10 1

• KIBICE! (18)

powinniśmy dać wyraz tego co myślimy o tym co nasi grają teraz! na najbliższym meczu z Nowym Targiem powinniśmy stanąć plecami do lodu i przez jedną tercję nie prowadzić żadnego dopingu! im potrzebny jest wstrząs! może po tym się ogarną i zaczną serio traktować swoje obowiązki!

• 14 15

• To nie jest wina zawodników ... (12)

-brak okresu przygotowawczego
      -brak trenera w czasie okresu przygotowawczego
      -niewypłacone pensje
      -osłabienia (Furo, Vitek, Rzeszut, Wróbel..)
      -brak sprzętu do gry w trakcie meczu (jeśli złamie się komuś kija to pojawia się problem...)

KOSTECKI ... WOOON

• 12 2

• (3)

niektorzy jednak potrafili przepracowac okres przygotowawczy...to sie nazywa profesjonalizm, a zamiast tego ta banda grajkow prezentuje prowincjonalizm

• 5 4

• (2)

no to którzy potrafili a którzy nie ? ale konkretnie

• 0 0

• Wróblewski (1)

• 0 0

• chyba jestes smieszny, ze ten chlopiec z garbem przepracowal sumiennie przygotowania. Przeciez on przewraca sie o wlasne nogi.

• 0 0

• (3)

dzisiaj na meczu juniorow jede n z naszych zawodnikow zlamal ki i zechalk do szatni, bo b\nie mial czym grac,,,,,,wyniki to nie wna zawodnikow, tylko zarzadzajacych klubem

• 5 1

• bo se kupują kije po 800 zł a grają jak leszcze (2)

można kupić drewniany i grać, przy tym poziomie to bez różnicy

• 7 0

• czy za 800 to nie wiem,,bo za 300 mozna normalny kupic, no chyba ze ktos chce miec wygiecie nhl :)

• 0 0

• na taki kij to 2 miechy musialby pracowac zeby zarobic, wie nie pie rdol jak nie wiesz

• 0 0

• kostecki WON!!! (3)

ile ty sie betonie jeszcze bedziesz trzymal posady ?!?
        Wstydu nie masz!!!

• 4 0

• do Franza (2)

a Ty zawsze dopingujesz zeby teraz sie odwracac, czy nigdy nie dopingowales a teraz NOWOSC - przestaniesz dopingowac? odwrocic sie od druzyny bo przegrywa no mistrzowskie zagranie;) pozdrawiam naprawde...

• 4 1

• (1)

przegrywa to jedno ale nawet nie podejmuje walki. Jakby przegrali 3-2, 4-3 to rozumiem ale co mecz to dwucyfrowka? to jest skandal ale widac, ze ty uwazasz to za normalne

• 2 4

• z tego co wiem to 9:2 to nie jest dwucyfrowka.

• 1 1

• Dumni po zwycięstwie ,wierni po porażce

prawdziwy kibic jest ze swoja drużyna zawsze - Dumni po zwycięstwie ,wierni po porażce!!!!

• 2 1

• Z pewnoscia to zrobi na nich duze wrazenie. Zal...