• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Terminarz

Sezon:
20.03 (nd) g.17:00
Stoczniowiec GDAŃSK 10:1 Zagłębie Sosnowiec przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
18.03 (pt) g.18:00
Zagłębie Sosnowiec 4:3 Stoczniowiec GDAŃSK przeczytaj o meczu oceny zawodników
13.03 (nd) g.17:00
Stoczniowiec GDAŃSK 1:2 Podhale Nowy Targ przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
11.03 (pt) g.18:00
Podhale Nowy Targ 4:2 Stoczniowiec GDAŃSK przeczytaj o meczu oceny zawodników
06.03 (nd) g.17:00
Stoczniowiec GDAŃSK 2:8 Podhale Nowy Targ przeczytaj o meczu oceny zawodników
04.03 (pt) g.18:00
Podhale Nowy Targ 4:6 Stoczniowiec GDAŃSK przeczytaj o meczu oceny zawodników
27.02 (nd) g.17:00
Stoczniowiec GDAŃSK 4:3
po dogrywce
Podhale Nowy Targ przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
15.02 (wt) g.18:00
GKS Tychy 3:2 Stoczniowiec GDAŃSK przeczytaj o meczu oceny zawodników
12.02 (sob) g.18:00
Stoczniowiec GDAŃSK 0:2 GKS Tychy przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
11.02 (pt) g.18:00
Stoczniowiec GDAŃSK 3:4 GKS Tychy przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
09.02 (śr) g.17:30
GKS Tychy 3:4 Stoczniowiec GDAŃSK przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
06.02 (nd) g.17:00
Stoczniowiec GDAŃSK 7:2 JKH GKS Jastrzębie przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
04.02 (pt) g.18:00
Unia Oświęcim 4:2 Stoczniowiec GDAŃSK przeczytaj o meczu oceny zawodników
01.02 (wt) g.18:00
Podhale Nowy Targ 5:7 Stoczniowiec GDAŃSK przeczytaj o meczu oceny zawodników
30.01 (nd) g.17:30
Stoczniowiec GDAŃSK 7:2 Zagłębie Sosnowiec przeczytaj o meczu oceny zawodników
28.01 (pt) g.18:00
GKS Tychy 5:1 Stoczniowiec GDAŃSK przeczytaj o meczu oceny zawodników
25.01 (wt) g.18:00
Stoczniowiec GDAŃSK 1:3 Cracovia Kraków przeczytaj o meczu oceny zawodników
18.01 (wt) g.18:00
KTH Krynica 2:6 Stoczniowiec GDAŃSK przeczytaj o meczu oceny zawodników
16.01 (nd) g.17:30
Stoczniowiec GDAŃSK 5:1 Ciarko KH Sanok przeczytaj o meczu oceny zawodników
14.01 (pt) g.18:00
Akuna Naprzód Janów 2:3 Stoczniowiec GDAŃSK przeczytaj o meczu oceny zawodników
09.01 (nd) g.18:00
JKH GKS Jastrzębie 7:2 Stoczniowiec GDAŃSK przeczytaj o meczu oceny zawodników
07.01 (pt) g.18:00
Stoczniowiec GDAŃSK 3:4
po dogrywce
Unia Oświęcim przeczytaj o meczu oceny zawodników
04.01 (wt) g.18:00
Stoczniowiec GDAŃSK 1:4 Podhale Nowy Targ przeczytaj o meczu oceny zawodników
12.12 (nd) g.18:30
Cracovia Comarch 14:4 Stoczniowiec GDAŃSK przeczytaj o meczu oceny zawodników
05.12 (nd) g.18:30
Zagłębie Sosnowiec 4:3 Stoczniowiec GDAŃSK przeczytaj o meczu oceny zawodników
03.12 (pt) g.18:00
Stoczniowiec GDAŃSK 3:4
po dogrywce
GKS Tychy przeczytaj o meczu oceny zawodników
26.11 (pt) g.18:00
Stoczniowiec GDAŃSK 6:3 KTH Krynica przeczytaj o meczu oceny zawodników
23.11 (wt) g.18:00
Ciarko KH Sanok 7:4 Stoczniowiec GDAŃSK przeczytaj o meczu oceny zawodników
21.11 (nd) g.17:00
Stoczniowiec GDAŃSK 5:0
WALKOWER
Akuna Naprzód Janów przeczytaj o meczu oceny zawodników
19.11 (pt) g.18:00
Stoczniowiec GDAŃSK 4:2 JKH GKS Jastrzębie przeczytaj o meczu oceny zawodników
17.11 (śr) g.18:00
mecz pucharowy Stoczniowiec GDAŃSK 1:8 Nesta Toruń przeczytaj o meczu oceny zawodników
07.11 (nd) g.17:00
Unia Oświęcim 1:4 Stoczniowiec GDAŃSK przeczytaj o meczu oceny zawodników
05.11 (pt) g.18:00
Podhale Nowy Targ 4:3
po karnych
Stoczniowiec GDAŃSK przeczytaj o meczu oceny zawodników
03.11 (śr) g.17:30
mecz pucharowy Nesta Toruń 6:3 Stoczniowiec GDAŃSK przeczytaj o meczu oceny zawodników
29.10 (pt) g.18:00
Stoczniowiec GDAŃSK 6:5
po karnych
Zagłębie Sosnowiec przeczytaj o meczu oceny zawodników
25.10 (pon) g.11:00
mecz pucharowy GKS Tychy 8:3 Stoczniowiec GDAŃSK przeczytaj o meczu oceny zawodników
24.10 (nd) g.17:00
GKS Tychy 4:1 Stoczniowiec GDAŃSK przeczytaj o meczu oceny zawodników
17.10 (nd) g.18:00
KTH Krynica 3:10 Stoczniowiec GDAŃSK przeczytaj o meczu oceny zawodników
15.10 (pt) g.18:00
Stoczniowiec GDAŃSK 3:2 Ciarko KH Sanok przeczytaj o meczu oceny zawodników
12.10 (wt) g.18:00
mecz pucharowy Stoczniowiec GDAŃSK 7:4 Podhale Nowy Targ przeczytaj o meczu oceny zawodników
10.10 (nd) g.18:00
Akuna Naprzód Janów 0:7 Stoczniowiec GDAŃSK przeczytaj o meczu oceny zawodników
08.10 (pt) g.18:00
JKH GKS Jastrzębie 4:3 Stoczniowiec GDAŃSK przeczytaj o meczu oceny zawodników
07.10 (czw) g.18:00
mecz pucharowy JKH GKS Jastrzębie Zdrój 3:2 Stoczniowiec GDAŃSk przeczytaj o meczu oceny zawodników
03.10 (nd) g.17:00
Stoczniowiec GDAŃSK 0:5 Unia Oświęcim przeczytaj o meczu oceny zawodników
01.10 (pt) g.18:00
Stoczniowiec GDAŃSK 5:3 Podhale Nowy Targ przeczytaj o meczu oceny zawodników
28.09 (wt) g.18:00
mecz pucharowy JKH GKS Jastrzębie Zdrój 10:2 Stoczniowiec GDAŃSK przeczytaj o meczu oceny zawodników
26.09 (nd) g.18:00
Zagłębie Sosnowiec 9:2 Stoczniowiec GDAŃSK przeczytaj o meczu oceny zawodników
24.09 (pt) g.18:00
Stoczniowiec GDAŃSK 1:3 GKS Tychy przeczytaj o meczu oceny zawodników
19.09 (nd) g.18:30
Comarch Cracovia 10:3 Stoczniowiec GDAŃSK przeczytaj o meczu oceny zawodników
17.09 (pt) g.18:00
Stoczniowiec GDAŃSK 4:3 KTH Krynica przeczytaj o meczu oceny zawodników
14.09 (wt) g.18:00
Stoczniowiec GDAŃSK 3:4 Cracovia Comarch przeczytaj o meczu oceny zawodników
12.09 (nd) g.17:00
Ciarko KH Sanok 3:2
po dogrywce
STOCZNIOWIEC Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
10.09 (pt) g.18:00
STOCZNIOWIEC Gdańsk 0:5
WALKOWER
Akuna Naprzód Janów przeczytaj o meczu oceny zawodników
07.09 (wt) g.18:00
mecz pucharowy Stoczniowiec GDAŃSK 5:0
WALKOWER
GKS Tychy przeczytaj o meczu oceny zawodników
29.08 (nd) g.17:00
mecz pucharowy Podhale Nowy Targ 1:5 STOCZNIOWIEC Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
Ćwierćfinały
Comarch Cracovia
1 miejsce po rundzie zasadniczej
4
JKH GKS Jastrzębie
4 miejsce po rundzie zasadniczej
4
GKS Tychy
2 miejsce po rundzie zasadniczej
4
Aksam Unia Oświęcim
3 miejsce po rundzie zasadniczej
4
Pol-Aqua Zagłębie Sosnowiec
8 miejsce po rundzie zasadniczej
0
Ciarko KH Sanok
5 miejsce po rundzie zasadniczej
2
STOCZNIOWIEC GDAŃSK
7 miejsce po rundzie zasadniczej
1
Podhale Nowy Targ
6 miejsce po rundzie zasadniczej
2
Półfinały
Comarch Cracovia
zwycięzca ćwierćfinału 1
4
GKS Tychy
zwycięzca ćwierćfinału 3
4
JKH GKS Jastrzębie
zwycięzca ćwierćfinału 2
1
Aksam Unia Oświęcim
zwycięzca ćwierćfinału 4
2
Finał
Comarch Cracovia
zwycięzca półfinału 1
4
GKS Tychy
zwycięzca półfinału 2
1

Stoczniowiec Gdańsk

Prezes: Marek Kostecki
Dyrektor sportowy: Maciej Turnowiecki 
Rok założenia: 1970
Adres: Al. Grunwaldzka 470
80-309 Gdańsk

W rozgrywkach Polskiej Hokej Ligi klub reprezentuje założona w 2020 roku spółka akcyjna, której GKS Stoczniowiec jest stuprocentowym udziałowcem. Jej prezesem jest Maciej Turnowiecki.
 

Archiwum drużyny

wyniki w sezonie:
statystyki w sezonie:

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »

Najczęściej czytane